Подаряваме женско коте/ 2 годишно/

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
Аватар
mima++
Мнения: 558
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 9:37 pm
Местоположение: Montreal

Подаряваме женско коте/ 2 годишно/

Мнение от mima++ »

Здравейте,от месец имаме коте, но не можем да го задържим, поради алергия на член от семейството. Ако някой има желание да се грижи за коте/ шарено е-в бяло,черно и бежов цвят,кастрирано и ваксинирано може да пише ЛС или на тел.450-6291438.
Аватар
mima++
Мнения: 558
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 9:37 pm
Местоположение: Montreal

Re: Подаряваме женско коте/ 2 годишно/

Мнение от mima++ »

Eто снимки на котето -Кали

"

"

"

"

"
Аватар
mima++
Мнения: 558
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 9:37 pm
Местоположение: Montreal

Re: Подаряваме женско коте/ 2 годишно/

Мнение от mima++ »

Само да питам,ако не намерим нови стопани на котето къде мога да го занеса,в приют ли,кво ли,ма да не го убият след време ако никой не го вземе?Мерси , и дано му намерим стопани,че си е научено на всичко :)
Arwen
Мнения: 25
Регистриран на: Съб Юни 19, 2004 12:04 am
Местоположение: Mtl

Re: Подаряваме женско коте/ 2 годишно/

Мнение от Arwen »

Май ги умъртвяват ако до 2 седмици не ги вземе някой :( Можеш да пробваш и в Kijiji, а също е идея да предложиш и на съседи и приятели. Котето е сладурче!
Аватар
mima++
Мнения: 558
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 9:37 pm
Местоположение: Montreal

Re: Подаряваме женско коте/ 2 годишно/

Мнение от mima++ »

И аз така чух,а наистина е сладурана :) и ще е жалко да я убият. А прителите ни си имат повчето домашни любимци - котета,канарчета,зайче,хамстер , и нямат нужда от нея :(
Аватар
mima++
Мнения: 558
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 9:37 pm
Местоположение: Montreal

Re: Подаряваме женско коте/ 2 годишно/

Мнение от mima++ »

Котето е все още с нас,но няма да можем да го задържим още много дълго,та ако някой има желание да го гледа да се обади или да пише,мерси и лек ден.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Подаряваме женско коте/ 2 годишно/

Мнение от Koko »

mima++ написа:Котето е все още с нас,но няма да можем да го задържим още много дълго,та ако някой има желание да го гледа да се обади или да пише,мерси и лек ден.
Виж този линк, мисля че ако се разровиш в интернет могат да се намерият и други подобни организации

http://www.animalrescuenetwork.org/info/events"
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Подаряваме женско коте/ 2 годишно/

Мнение от Странджата »

Mиме,без да звучи като заяждане,но подхождайте по-отговорно като си взимате животно!То не беше куче,коте,както е тръгнало и жирав ще пуснеш в обявите!Миналата година имахме подобен проблем,защото нашата котка започна да ревнува и да прави бели при появата на нашето бебе.Занесохме я в приют,платихме си таксата,оставихме храна и като разбрахме,че след 2седмици ще я убият,си я взехме веднага.Предпочетохме да я пуснем на свобода пред нас,макар и да беше обезноктена,и имаше риск да пострада след като не може да се защити от различните животни,които шетат наоколо!Хранихме си я и след месец-два се намери една много добра жена,българка,която я взе и всички са щастливи!Не я давайте в приют,чувството е ужасно!!!
Аватар
mima++
Мнения: 558
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 9:37 pm
Местоположение: Montreal

Re: Подаряваме женско коте/ 2 годишно/

Мнение от mima++ »

Е кво да направя бе човек,детето искаше куче,ма разбра че няма време за него,а си иска многооо грижи и разходки, после айде обучено коте/след милион уговорки с мен :D /, че то не иска разходка с теб,може и само както го прави де, ама ето ти сега-алергия :( . Така,че нямам избор,но мисля че ще се намери нкяой дето иска домашно кротко животинче. А що се отнася за това дали се отнасяме сериозно към животинките, мога да кажа Да, а жираф ако си взема,няма да ви го давам каквото и да става, ще е атракция в квартала :D
rona
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Мар 25, 2011 8:26 pm

Re: Подаряваме женско коте/ 2 годишно/

Мнение от rona »

Здравейте, преди 2 години и аз имах същия проблем. Детето се оказа алергично и трябваше да търсим нов дом за котката. Единственото място,което не ми отказаха беше извън Монреал ето ти тел. 514 484 4705( Susi Slazn), на който можеш да провериш дали още е актуален този приют. Не се заплащаше нищо само занесох документа, който имах от ветеринаря за ваксините. Ако котката е скопена и с изтръгнати нокти можеш да пробваш с обява в kijiji, но ако не е почти нямаш шанс там да се намери някой. Хубавото н атози приют, е че не ги убиват, а животното си живее там докато си намери стопанин и е доста посещаван. Надявам се да ти е била полезна мойта информация, тъй като е от преди няк.години.
Успех!
Аватар
mima++
Мнения: 558
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 9:37 pm
Местоположение: Montreal

Re: Подаряваме женско коте/ 2 годишно/

Мнение от mima++ »

Много ти благодаря за информацията,явно ще имаме нужда от нея,за сега няма желаещи да я вземат. А за ваксините -да има ги,скопена е но не е с изтръгнати нокти,това за мен е ужасно нещо,все пак е коте,не плющена играчка, и си мяука сутрин като дойде време за храна или пък за разходка на вън/сама се разхожда в квратала и се прибира,което го научи за 2-3 дни :o /. Ще се обадя непременно,пак мерси много и лека вечер :y: :d:
Публикувай отговор