ПОМОЩ ЗА РАБОТА - ТОРОНТО

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: ПОМОЩ ЗА РАБОТА - ТОРОНТО

Мнение от klisurov »

zory_bory написа:
gospodinov написа:Не, визата е по студентска програма, за първи път се издават такива визи за България, няма осигурена никаква работа
Не разбирам как така няма осигурена работа - за да се издаде самата виза, то трябва или сам да си намериш работа или те да ти намерят срещу заплащане. Иначе виза няма никой да ти издаде. Вие явно сте с фалшива оферта за работа ...
Когато аз не разбирам нещо, обикновено питам, но не си позволявам да се изказвам (неподготвен). Мислях, че това е привилегия на други наши съфорумници.

Хората вече писаха, че са Usit Colours.
Това е една от няколкото български агенции, занимаваща се със студентски програми за "обмяна на опит".
Знаех, че работят със САЩ, но не знаех, че вече има програми и с Канада.

В случая се издава виза (мисля, че е само за през лятото), като работа си търсиш сам.
Ако не успееш, поне ще си видял как е "там" и ще си чул как говорят местните.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
gospodinov
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Апр 07, 2010 2:26 am

Re: ПОМОЩ ЗА РАБОТА - ТОРОНТО

Мнение от gospodinov »

Благодаря на всички, аз вече работя, сега търсим само за приятелката ми!!!
Аватар
zory_bory
Мнения: 133
Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 5:11 am

Re: ПОМОЩ ЗА РАБОТА - ТОРОНТО

Мнение от zory_bory »

klisurov написа:
zory_bory написа:
gospodinov написа:Не, визата е по студентска програма, за първи път се издават такива визи за България, няма осигурена никаква работа
Не разбирам как така няма осигурена работа - за да се издаде самата виза, то трябва или сам да си намериш работа или те да ти намерят срещу заплащане. Иначе виза няма никой да ти издаде. Вие явно сте с фалшива оферта за работа ...
Когато аз не разбирам нещо, обикновено питам, но не си позволявам да се изказвам (неподготвен). Мислях, че това е привилегия на други наши съфорумници.

Хората вече писаха, че са Usit Colours.
Това е една от няколкото български агенции, занимаваща се със студентски програми за "обмяна на опит".
Знаех, че работят със САЩ, но не знаех, че вече има програми и с Канада.

В случая се издава виза (мисля, че е само за през лятото), като работа си търсиш сам. ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!!!!
Ако не успееш, поне ще си видял как е "там" и ще си чул как говорят местните.
Ами отвори сайта на Юзит и ще прочетеш, както направих аз....За цяла година е визата(не е за 4+1 мес както в САЩ) и се издава срещу работна оферта....Никоя страна няма да пусне студент без работна оферта, повярвай ми. Не се исказвам неподготвена като тебе, просто исках да разбера какъв е случая.

@ Господинов: Стискаме ви палци скоро да си намерите работа. Знам, че с времето става обезкуражително, но щом сте стигнали до там - ще намерите. Аз съм била в такова положение и знам колко е ужасно. Знайте, че може да мине и повече от месец...зависи от мястото, важното е да си давате кураж. Успех!!!
Публикувай отговор