Търси се: добра детска градина във ville St. Laurent.

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
montrealmontreal
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 11:32 am

Търси се: добра детска градина във ville St. Laurent.

Мнение от montrealmontreal »

[color=#0000FF]Търси се добра детска градина във ville St. Laurent.
Моля, споделете вашите наблюдения и препора4аите някоя добра такава.
Благодаря!
[/color]
Аватар
petiov
Мнения: 195
Регистриран на: Съб Дек 09, 2006 10:28 am
Обратна връзка:

Re: Търси се: добра детска градина във ville St. Laurent.

Мнение от petiov »

:) Бе то "добри" детски градини има, ама според мен грешно си подбрал приоритета при търсенето. Проблемът не е в това да намериш добра детска градина, а да намериш свободно място в някоя детска градина. Ние примерно сме си харесали "Колибри" до парка Марсел Лоран, защото е най-близко до нас, ама шансът да ни вземат е почти нулев, така че най-вероятно ще сме в някоя дупка "сусоль" :( т.е. милио фамилиал нейде из квартала.
П.С:Успех все пак в търсенето...и намирането ;)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Търси се: добра детска градина във ville St. Laurent.

Мнение от ablood »

Дори и да е в мазе, не е фатално. Преди години за кратко бяхме в една внушително голяма детска градина, но с нископлатени, немотивирани момичета.

Сегашната градина е малка, но собственичката и помощничката и се грижат прекрасно за децата. Посветили са се на работата си.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Мими Гювенделата
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Дек 11, 2006 12:27 am
Местоположение: Монреал

Re: Търси се: добра детска градина във ville St. Laurent.

Мнение от Мими Гювенделата »

Проблема не е в су-сола (ние не сме в су-сол), ами в това как "лелката/ките" се грижат за децата. Ние от самото начало сме в милио фамилиал, и не съжалявам за това (ако и преди време да ни се обадиха от СПЕ, направо им отказахме). За 4,5 години не сме имали и 1 ден болнични (и двете ни деца са в същата градина). Плащаме 8 кинта на човекоден. Всеки ден бия по 20 км за да закарм пичовете до градината, ако и да има място до нас на около 500 метра в СПЕ, не бих ги записал там. Имам приятели които отсъстват от работа през седмица, щото в СПЕ ако детето им е малко не разположено ги връщат. Аз подобно нещо не мога да си позволя, пък и в коя ли работа биха ме търпяли ако отсъствах през седмица за по ден-два.

Та накратко от личен опит Ви казвам по-добре е в милиофамилиал, но при условие че лелката е сериозна, затова преди да подпишете договор пообиколете и разгледайте.

Иначе, нали знаете че тука сме най-великите и всеки дава най-представителното мнение.

Поздрави.
And all the best women are married
All the handsome men are gay
You feel deprived
Публикувай отговор