ZELENA KARTA!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
DOLPH

ZELENA KARTA!

Мнение от DOLPH »

Zdraveite!Niakoi znae li dali sa izlezli rezultatite ot zelenata karta za 20042Dokoga ste uvedomiavat?A dali e svarsilo tegleneto.
Mr. Nobody
Мнения: 174
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 4:35 pm

Мнение от Mr. Nobody »

Zdravej,

Maj e svyrshilo. Hora sa gi poluchili v Sofia po-minalata sedmica.

N.
Angie
Мнения: 211
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 5:02 am

Мнение от Angie »

Спомням си, че пишеше в страницата за кандидатстване, че се уведомяват между май-юли 2004г.
Аватар
didi-did
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Фев 06, 2004 6:35 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от didi-did »

А дали има сайт, в който се публикуват имената на спечелилите зелени карти :?:
Животът не се измерва с броя вдишвания,а с моментите,които спират дъхът ни !



http://scandalni.com/wp-content/uploads ... ney400.jpg
Аватар
Boko
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 12:38 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

hi

Мнение от Boko »

В Сливен знам, 4е някои са получили. Моята преводачка ми каза, 4е сега имала доста работа понеже са я заляли със Зелени Карти. :shock:
Аватар
Lussy
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:04 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Кога и къде се получават Зелените Карти

Мнение от Lussy »

Как ще разберете, че сте изтеглени ?

Компютър избира на лотариен принцип печелившите кандидатури. Тези които са спечелили биват уведомени по пощата, като уведомителните писма се изпращат на адреса посочен в кандидатурата им. Участниците, които не са били изтеглени НЕ получават известия. Американските посолства и консулства не предоставят информация за списъка на спечелилите. Печелившите участници трябва да отговарят на предварително посочените изисквания, за да получат Зелена Карта. Предоставянето на невярна информация с цел заблуждаване на консулските служби, автоматично води до дисквалифициране на кандидата

*******************

Кандидатите, които са спечелили в това издание на Лотария Зелена Карта ще бъдат уведомени по пощата директно от U.S. State Department между Март и Юли 2004 г. Единствено спечелилите ще получат уведомителни писма, като това по-долу, на пощенския адрес посочен в техните кандидатури. Писмото съдържа инструкции за по-нататъчните процедури и такси. Ако сте участвали в GREEN CARD LOTTERY, но не получите уведомително писмо, по подразбиране се приема, че не сте сред печелившите кандидати.
You know you Are Bulgarian When...You say "tz" instead of "no".
You still carry lots of cash or spend 3 hrs drinking the same cup of coffee,
When you're hungry, and then you go and buy a pack of smokes..
AndMuchMoreeeeee;)
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Re: ZELENA KARTA!

Мнение от yaiuat »

DOLPH написа:Zdraveite!Niakoi znae li dali sa izlezli rezultatite ot zelenata karta za 20042Dokoga ste uvedomiavat?A dali e svarsilo tegleneto.
Po dobre chovek da ne razchita na lotariq i takiva hazartni igri. Inuche oficialno -mai-iuli e perioda v koito se izvestqva. Prosto shansa da izteglqt chovek e mnogo maluk.

DOLPH bi li razkazal za tvoeto intervu, zashto ti otkazaha be chovek?
DOLPH написа:Вто Юни 01, 2004 2:44 pm
Da ne Vi puka ot nisto!Vsicko zavisi ot izpitvastia.Ako e resil da te precaka ste go napravi dori da si perfekten.Men me otriazaha ,wapreki che sam bilingue,staz po schetowodstwo.Sigurno ne mu haresa fakta ce sam bil v US>
kirelaki
Мнения: 76
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 10:09 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от kirelaki »

Има подобен форум за green card в

http://forum.all.bg

Съжалявам, че не ми се удаде да го paste-вам. Отивате на "емиграция и работа в чужбина" и там ще видите "зелена карта".
Vseki s kysmeta si!
Заключено