Hranata v Canada e plasmasova !!!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
naydennaydenov
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:16 am

Мнение от naydennaydenov »

Plamen написа:Съгласен съм, но ако ядеш 1 бургер на ден и тичаш по 2 км. на стадиона надали ще напълнееш...друг е въпроса какви други заболявания може да ти причини такава храна...
A da sa vijdal razni statistiki za tova koi strani procentno imat nai-mnogo zatlustiavashti hora. Mislia che faktite govoriat dosta iasno.
ive
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:19 am

Мнение от ive »

Naydene, sled kato se izpisaha takiva strahotii za hranata v Canada shte mi kajesh li s kakvo se hraniat bulgarite tam, gotviat li kato v BG ili iadat polufabrikati? :?:

Na kakvo li shte zaprilichame sled niakolko godini v Canada :roll:


:wink:
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Мнение от speedy »

ive написа:Naydene, sled kato se izpisaha takiva strahotii za hranata v Canada shte mi kajesh li s kakvo se hraniat bulgarite tam, gotviat li kato v BG ili iadat polufabrikati? :?:

Na kakvo li shte zaprilichame sled niakolko godini v Canada :roll:


:wink:
Ей, стига сте плашили хората :)

Да се чудиш, при такива наприказвани страхотии, защо в Канада средната продължителност на живота е 79 години... Храна има всякаква и е достатъчно разнообразна. Който иска да готви и има време може да си направи вкуснотии, който иска може да кара на полу-готови храни (някои от които са доста изкусителни, дори и не толкова здравословни :) . Въпрос на избор.
naydennaydenov
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:16 am

Мнение от naydennaydenov »

ive написа:Naydene, sled kato se izpisaha takiva strahotii za hranata v Canada shte mi kajesh li s kakvo se hraniat bulgarite tam, gotviat li kato v BG ili iadat polufabrikati? :?:

Na kakvo li shte zaprilichame sled niakolko godini v Canada :roll:


:wink:
Spored men i dvata varianta sa populiarni. Dori ako mnogo burzame si porucvame neshto gotovo. No nishto ne moje da se sravni s edna dobre prigotvena bulgarska gozba. Kato pravilo vurvim nagore s klogrmite sredno mejdu 10 200 kg. godishno.
Galadriel
Мнения: 92
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 6:57 pm
Местоположение: Toronto, ON

Мнение от Galadriel »

Леле какви неща пишат хората тук, вече направо в тоя форум е опасно за хора които смятат да идват в Канада. Те направо сигурно са супер наплашени! Има храна ВСЯКАКВА! Има дори ( в торонто ) магазин Карлово с българска лютеница Олинеза, консерви, салами, месо, бонбони, вафли.. и много много полски магазини със същите храни които ние ядем от бг ако ви липсват. А за останалата храна.. изобщо не мисля че е пластмасова.. Ние не сме богати и пазаруваме от Highland Farms където има страхотна храна, и ако има време човек може да си сготви всичко. Това че някои хора са свикнали на Пица и пилешки крилца или бургери или нямат време да готвят, не значи че храната е скапана. А пък тук дебелите хора изобщо не са много повече от дебелите хора в България. Хората са си съвсем нормални! А храната тук е доста по разнообразна от бг, внесена от почти цял свят, рефлектираща населението на държавата. На мен винаги ми е интересно да опитвам китайски, индийски, руски, гръцки, италиански, и т.н. ястия. Храната си е супер, МкДоналдс има и в бг, дори има и Ню Йорк Фрайс вече... така че фаст фуд-а е навсякъде....

Дерзайте гладни Българи :lol: :lol: :lol:
Заключено