Търся специалисти за ремонт на покриви

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
teta beta
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 3:57 pm

Търся специалисти за ремонт на покриви

Мнение от teta beta »

Моля, ако сте ползвали услугите и сте били доволни от някой специалист или вие сте опитен специалист по ремонт на покриви тип мембрана и обикновенни, моля пишете ми на лични аз ще ви се обадя. Става въпрос за 4 обекта, работата е сериозна. Предпочитам българи. Благодаря!
oziriz
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Мар 12, 2011 6:16 am

Re: Търся специалисти за ремонт на покриви

Мнение от oziriz »

аз съм майстор. 4 години съм го работил в гърция. работил съм единствено на големи обекти (супермркети, метро станции и др.) искам да работя и живея в канада но незнам как става цялата процедура!!! ако можеш да помогнеш по някакъв начин бих работил тази работа отново защото наистина ми харесва.
Поздрави от България,
Андрян Манолов

oziriz написа:az sum maistor. 4 godini sum go rabotil v gurciq. rabotil sum edinstveno na golemi obekti (supermrketi, metro stancii i dr.) iskam da rabotq i jiveq v kanada no neznam kak stava cqlata procedura!!! ako moje6 da pomogne6 po nqkakuv na4in bih rabotil tazi rabota otnovo za6toto naistina mi haresva.
Pozdravi ot Bulgaria,
Andrian Manolov
От модератора - моля, пишете на кирилица, следващият пост на латиница ще бъде изтрит директно.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Търся специалисти за ремонт на покриви

Мнение от ablood »

oziriz написа:аз съм майстор. 4 години съм го работил в гърция
Съжалявам, че ти убивам ентусиазма, но даже и наистина някой да те възприеме за "майстор" по гръцки покриви след 4 години работа, трябва да разбереш, че зимата и покривите тук са коренно различни. Само да спомена, че поминалата зима тук паднаха 4 метра сняг почти без топене. Смятай за каква тежест става дума, или за какво ходене, стъргане и изолиране.

Моят покрив например е направен (преди 7 години) от малоумник. Перфектно е изолиран срещу дъжд, но ако натрупа много дебел сняг и започне да се топи, се получава налягане, което избутва водата отдолу нагоре и потича по стената в гаража.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Търся специалисти за ремонт на покриви

Мнение от John Smith »

oziriz написа:...искам да работя и живея в канада но незнам как става цялата процедура!!!
Цялата тази процедура е описана на поне 100 места, на този форум, на официалните страници, по блогове и къде ли още не. Освен това се съмнявам, че предложената работа ще е валидна след година или две, когато ти евентуално би получил документи за легално пребиваване в Канада. Прочети малко повече за какво става дума. С гръцките покриви тук наистина ще започнеш с опит, близък до нула.
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Търся специалисти за ремонт на покриви

Мнение от myhata II »

teta beta написа:Моля, ако сте ползвали услугите и сте били доволни от някой специалист или вие сте опитен специалист по ремонт на покриви тип мембрана и обикновенни, моля пишете ми на лични аз ще ви се обадя. Става въпрос за 4 обекта, работата е сериозна. Предпочитам българи. Благодаря!
В кой град на Канада ?
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Търся специалисти за ремонт на покриви

Мнение от Странджата »

Бате,Озирис е египетски бог,опитай с Хефес примерно!
zeg
Мнения: 83
Регистриран на: Пон Ное 26, 2007 12:25 pm

Re: Търся специалисти за ремонт на покриви

Мнение от zeg »

Муха, ти що си мислиш, че е в Канада?!?.........
Ние вярваме
Аватар
Ascao
Мнения: 294
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 4:11 am
Местоположение: GMA

Re: Търся специалисти за ремонт на покриви

Мнение от Ascao »

zeg написа:Муха, ти що си мислиш, че е в Канада?!?.........
Даже бих казал с голям процент на точност че става въпрос за Монтреал.
Под всяко мнение във форума има едно бутонче (Профил на абоната) от тук става ясно следното:
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 3:57 pm
Последно посещение: Пет Мар 11, 2011 7:17 pm
Общо мнения: 15
[0.00% от всички мнения / 0.01 мнения на ден]
Виж всички мнения на потребителя
Най-активен във форум: Провинция Квебек
[ 6 Мнения / 40.00% от всички потребителски мнения ]
Най-активна тема: Мнения за зъБолекар
[ 2 Мнения / 13.33% от всички потребителски мнения ]
Ако някой има все още съмнения относно местоположението на пусналия обявата може да кликне върху линк-а (Виж всички мнения на потребителя) и ще се убеди...
S'il n'y a pas de solution, c'est qu'il n'y a pas de problème.
Аватар
Ascao
Мнения: 294
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 4:11 am
Местоположение: GMA

Re: Търся специалисти за ремонт на покриви

Мнение от Ascao »

ablood написа: Моят покрив например е направен (преди 7 години) от малоумник. Перфектно е изолиран срещу дъжд, но ако натрупа много дебел сняг и започне да се топи, се получава налягане, което избутва водата отдолу нагоре и потича по стената в гаража.
Ablood при теб проблема е че гаража ти е пристрояван допълнително след като къщата е била готова и този дето го е правил е решил да спести пари и време. В твоя случай трябва да откриеш минимум 3 фута под и 3 фута над снадката между гаража и къщата и да сложиш самозалепваща мембрана.
Това тук е най доброто на пазара:
Self-adhered roofing underlayment
S'il n'y a pas de solution, c'est qu'il n'y a pas de problème.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Търся специалисти за ремонт на покриви

Мнение от ablood »

Като се има впредвид, че тази и миналата зима изобщо не е текло ще се въздържа. Ако някой ден пак се изсипят 4 метра сняг, просто ще се кача с една лопата за 10 минути да го поизтъня малко. И без това повечето от съседите ми го правят профилактично.
Като позастареят "керемидите" някой ден и дейде време за смяна, тогава ще го оправя.

Благодаря за идеята все пак. :beer:
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Публикувай отговор