Какво е заплащането в Канада

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от myhata II »

Omega3 написа:Муха, спри да дьвчеш хашиш. Това дето си го дал е за София, а не за цяла Бьлгария. поправи сега сметките с тази нова даденост.
Ето ти доклада на Калин Георгиев
http://www.google.ca/webhp?sourceid=nav ... f33d02c738"
Регистрираните общоопасни престъпления през 2009 г. ... г. са регистрирани общо 58 078 извършители на престъпления
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Omega3 »

Доста се различава от твоите по горни сметки. Добьр доклад.
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от ivanko13 »

Не ме интересуват сравненията с България ама миналата година направо ми падна ченето след случая с Ръсел Уилямс... Командирът на най-важната военна база в Канада, пилот на премиера и на английската кралица се оказа изнасилвач и сериен убиец... Даже американците направиха час и половина филм за случая... Преди две седмици го гледах по NBC...

Изображение
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Omega3 »

Направо ми се поврьща като го гледам тоя изверг. Едната от жертвите се я е изтезавал 48 часа преди да я убие.

Тоя е убивал, изнасилвал и мьчил много повече за колкото го осьдиха. Престьпления правени в други дьржави по време на кратки мисии са много трудно неразкриваеми и се забравят бьрзо. Явно изродщината му е взела врьх, не е могьл да се задьржи и се е развихрил близо до военната си база.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Странджата »

Този гад ,преди да го въдворят да го обрежат, а може и в Афганистан!
crusader
Мнения: 479
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 11:11 pm

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от crusader »

Странджата написа:Този гад ,преди да го въдворят да го обрежат, а може и в Афганистан!
В Канада не постъпват така. Само след 10 години ще има право на предсрочно освобождаване. Да живее демокрацията !
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Странджата »

Рицаю рицарскому,мръснику,мръснишки!Канада е голема държава,има езера,мотонежки...
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Omega3 »

crusader написа:
Странджата написа:Този гад ,преди да го въдворят да го обрежат, а може и в Афганистан!
В Канада не постъпват така. Само след 10 години ще има право на предсрочно освобождаване. Да живее демокрацията !
Като онаяКарла Хомолка от Онтарио, дето е убила сестра си и друго момиче след зверски мьчения. Сега я крият някьде по Кебек, сменили и личността и айде сред децата пак да зверства някой ден. Едни журналисти я бяха открили, намерила си работа в някаква будка. Ужас, тия тук правните филозофи имат много малко уважение кьм жертвите и тяхните близки.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Странджата »

Ванко,тоя изрод е изнасилвал по-млади от него жени,а е на възрастта на пра-баба си!Муха,ако искаме да се оправи България,требва да изрежем тумора,нали?!Хомолка живееше по едно време на южния бряг,аз бих я познал дори и в будката.зад вестник чук-чук!
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Bistra »

Темата не беше ли за заплащането в Канада? :?:
Нещо много се отплеснахте в посока престъпност.
Или въпросът е: Kолко гаранция да платим, ако по погрешка ни вкарат в затвора? Там всички са невинни, нали така?! :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
7George
Мнения: 9672
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от 7George »

Скоро разбрах, че (поне в Албърта) неплатените глоби за паркиране или подобни, можели тука да се отлежат в затвора при съответен курс. Някои индивиди го приемали добре през студените месеци. Лошото е, че получаваш криминално досие.
Embrace your climate change!
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от John Smith »

Хех, отивам да си излежа глобата за паркиране и си паркирам колата на Fire Route пред затвора - priceless! :D
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Marto »

crusader написа:
Странджата написа:Този гад ,преди да го въдворят да го обрежат, а може и в Афганистан!
В Канада не постъпват така. Само след 10 години ще има право на предсрочно освобождаване. Да живее демокрацията !
Ontario Superior Court Justice Robert F. Scott sentenced Williams on October 22, 2010 to two concurrent terms of life in prison with no chance of parole for 25 years.
Докато дойде време ще е на 83 години. Не че има голям шанс да го пуснат де.
Тишка
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 9:13 pm

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Тишка »

А сега една истинска информация от Квебек
Синът ми на 20 години работи от няма и една година в магазин за мобилни телефони, а от 3 месеца вече е мениджър на магазина и чистото, което получава е около $ 1900 (няма зависещи деца или съпруга около него), което вероятно би изглеждало повече ако имаше една съпруга и дете. Смятам, че за Монреал е напълно доататъчно като начало.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Bistra »

Да ти е жив и здрав! Много успех му желая! :y:
Само внимавай с такива изказвания, защото сега ще скокнат най-малко 5 човека да те оборват, че това не е възможно. :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Публикувай отговор