Работа в хранителен магазин

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Работа в хранителен магазин

Мнение от demococcus »

В нашия склад-магазин се търсят хора за работа. На бяло, около 35 часа седмично, не е сложна или тежка, но се иска човек да работи съвестно. Средно ниво на френски е достатъчно. Мисля че за новопристигнали е що-годе прилична. Колегите са квебекари (имигрантите сме само двама) и са приятен колектив. Близо е до пресечната точка на зелената и оранжевата линия при спирка Лионел Гру.

Който се интересува може да погледне сайта на магазина http://www.aubut.ca/" или да дойде на място да разгледа и да си пусне формулярчето за кандидатстване на рецепцията.
teta beta
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 3:57 pm

Re: Работа в хранителен магазин

Мнение от teta beta »

Благодаря за информатията! А какво е заплащането?
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Работа в хранителен магазин

Мнение от martatabs »

demococcus написа:не е сложна или тежка, но се иска човек да работи съвестно
Извинявам се, че се намесвам от България.
Demococcus е прав, че не е много тежка работата, трябва да научите имената на стоките и къде се намират в склада. При приемането и разтоварването на стоката трябва да сте по внимателни ;) Работил съм в такъв склад и знам. Като начална работа е добре, така че дерзайте.
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Re: Работа в хранителен магазин

Мнение от demococcus »

Заплащането всеки си го договаря персонално и нямам представа колегите колто взимат. Аз съм на 11 долара на час, защото започнах без никакъв опит. Доколкото чувам за хората с опит е по-различна ситуацията. На всеки три месеца има оценка и предполагам че след 6-месечния изпитателен срок също се вдига заплатата.
Публикувай отговор