Макинтош

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Rosi

Мнение от Rosi »

...
Последно промяна от Rosi на Чет Сеп 18, 2003 11:59 pm, променено общо 1 път.
Plamen

Мнение от Plamen »

Rosi написа:Plamene , az moia si go kupih predi mesez ot http://listings.ebay.ca/pool2/plistings ... l?from=R11

Na http://www.ebay.com ima pove4e izbor , oba4e ne znam kak stoi vuprosa s mitoto za elektronika.Ina4e za knigi se pla6ta za vsiaka stoinost nad 20$.

I na men rabotata mi iziskva6e Apple.Ne 6toto mi e mnogo hubavo sega da tursia i soft za mac :( :( Taka 4e Plamen kato pita, zna4i ima za kakvo.Ina4e 6te6e da iska suvet, dali da si kupi ili ne, a ne otkude. :D :D
Роси, мерси. Както винаги си точна...даже ме разбра правилно... :P.
Искам Мак над 500 мегахерца и поне 128 МВ РАМ...може и на старо...може и Пауърбук или някакъв друг лаптоп, но с подобни характеристики...и задължително всичките програми към него в инсталационен вид и на дистове... :shock: иначе не съм навит....
Rosi

Мнение от Rosi »

...
Последно промяна от Rosi на Чет Сеп 18, 2003 11:58 pm, променено общо 1 път.
Plamen

Мнение от Plamen »

Пак мерси...аз ходих на сайта на www.macwarehouse.ca
Там G4 800 MHz базов модел струва с 5 долара по-малко... :wink: . Обаче подробно са описали включения софтуер...ще ходя до фючаршопа тия дни и ако имат същия софтуер ще си "закупя" една бройка за домашно ползване... 8)
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Мнение от speedy »

Plamen написа:Пак мерси...аз ходих на сайта на www.macwarehouse.ca
Там G4 800 MHz базов модел струва с 5 долара по-малко... :wink: . Обаче подробно са описали включения софтуер...ще ходя до фючаршопа тия дни и ако имат същия софтуер ще си "закупя" една бройка за домашно ползване... 8)
...и да е поне 256MB, ако може и повече.
Plamen

Мнение от Plamen »

За сега и 128 МВ са ми ОК...когато почна да му свиквам и да го товаря като горкото ми РС тогава ще видим какво и как да му добавяме...за сега ми стига да работи и да мога да му разгледам "карантията"...
А. Сетих се един въпрос...някой знае ли каква е основната структурна разлика между РС и МАС...ха сега да ви видя, спецовете... :wink:
djredhat
Мнения: 127
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 6:09 pm
Местоположение: Montreal (zasega !!!)

Мнение от djredhat »

AAA sha me proshtwash, ama ne na men tiq. Pitai neshto za 2000-2003 Activni direktoriiki - da si pogoworim , ama da pitash za nqkakwi arhaichni arhitekturi ... Wsyshtnost moje bi trebe da ti togworqt tezi sys "canadian experience" w tazi oblast. Az w skoro wreme nqma izgledi da stana ot tqh :cry: .
Изображение
Аватар
Sneji
Най-любезен форумец
Най-любезен форумец
Мнения: 1356
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:35 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от Sneji »

djredhat написа: Wsyshtnost moje bi trebe da ti togworqt tezi sys "canadian experience" w tazi oblast. Az w skoro wreme nqma izgledi da stana ot tqh :cry: .
Недеи така, скоро "ще изгрее слънце и на твоята улица". Просто трябва малко време и търпение.
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Мнение от speedy »

Plamen написа:За сега и 128 МВ са ми ОК...когато почна да му свиквам и да го товаря като горкото ми РС тогава ще видим какво и как да му добавяме...за сега ми стига да работи и да мога да му разгледам "карантията"...
А. Сетих се един въпрос...някой знае ли каква е основната структурна разлика между РС и МАС...ха сега да ви видя, спецовете... :wink:
Структурна разлика няма. То е като при колите - всички имат двигател, колела, някои и спирачки :) А бе просто го ползвай и ако нещо ти се види странно - питай. Може да го минем офф-лайн, за да не задръстваме форума.
Plamen

Мнение от Plamen »

ОК. ще се възползвам от офертата... :wink:
Заключено