За чакащите интервю

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
celicata
Мнения: 153
Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 6:58 am
Местоположение: Gatineau / Ottawa

Re: За чакащите интервю

Мнение от celicata »

интересно ми е как дават такава информация по телефона и на кой номер им звъниш ?
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: За чакащите интервю

Мнение от mufc »

:D
Последно промяна от mufc на Сря Май 18, 2011 5:56 pm, променено общо 1 път.
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: За чакащите интервю

Мнение от azzura »

Фалшиви сертификати ли? Айде стига бе! :swear: Знаеш ли става ми леко смешно и в същия момент се ядосвам.Между другото пратих копие на моя сертификат от ТСФ още преди да получа акюзето и сега ме гложди съмнение дали са го получили и са го взели под внимание изобщо. Ти на какъв език контактуваш с тях по телефона?
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: За чакащите интервю

Мнение от mufc »

:D
Последно промяна от mufc на Сря Май 18, 2011 5:56 pm, променено общо 1 път.
Nescafe
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Фев 26, 2010 4:14 am

Re: За чакащите интервю

Мнение от Nescafe »

mufc Един приятелски съвет от мен:Не им вярвай на 100% на тези във Виена.Знаеш ли колко дипломи умишлено задържаха последните години и ги бавиха умишлено,уж фалшиви били.На едно от последните интервюта донесоха специален уред за разпознаване на фалшиви печати.А само да има малко неясна дата на печата от завършването и годината и се почва цирка.Царе са на бумагите.Айде стига бе!Само българите с фалшиви документи!!!!Ти вярваш ли им изобщо???
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: За чакащите интервю

Мнение от mufc »

:D
Последно промяна от mufc на Сря Май 18, 2011 5:56 pm, променено общо 1 път.
yuli33
Мнения: 33
Регистриран на: Чет Май 06, 2010 10:59 am

Re: За чакащите интервю

Мнение от yuli33 »

еи mufc защо не вземеш да станеш продуцент, режисьор и главен ГЕРОЙ на "ДОСИЕТАТ X" Н-ти сезон и да спреш да пълниш форума с твоите глупости.обадих се вав виена и ми казаха...........и понеже само на теб ти отговарят да не би конула или консулката да са ти вуичо и вуина. :x :x :x :x :x :x :x :x :x
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: За чакащите интервю

Мнение от pavelyankov »

Юли 33, на мен тва ми е една от любимите теми, а ти искаш главния герой да излезе от сериала :rofl:
Само си представи как Човек се събужда сутрин, и първото нещо, което прави е да се обади по телефона на Канадското посолство във Виена :rofl: Моля те, не ме лишавай от удоволствието :rofl:
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: За чакащите интервю

Мнение от mufc »

:D
Последно промяна от mufc на Сря Май 18, 2011 5:56 pm, променено общо 1 път.
Nescafe
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Фев 26, 2010 4:14 am

Re: За чакащите интервю

Мнение от Nescafe »

Не виждам нищо лошо човек да се информира по някакъв начин какво точно се случва.Има право на това всеки.А дали ще отговорят и как е отделна тема.Да предположим следната ситуация:Задържали са ви дипломите след интервю уж са се усъмнили нещо и така 8 месеца примерно.Дали ще стоите със скръстени ръце?
В една от последните фирми в която бях,шефът ни по маркетингови комуникации и продажби казваше:Бъдете нахални и агресивни с клиенти и фирми,защото отвън се води маркетингова война,а ако това пренесете в живота си като политика ще бъдете добре,вярвайте ми!Ей това аз например много трудно усвоих да съм нахална,но съм била свидетел как го правят поляците примерно.И съм се удивлявала и възмущавала същевременно,но успява тази нация където и да отиде.
mare_sr
Мнения: 121
Регистриран на: Сря Ное 03, 2010 3:24 am
Местоположение: Montréal, QC

Re: За чакащите интервю

Мнение от mare_sr »

Като ви чета писанията, взех да се притиснявам, че мойте дипломи не са изрядни! Яд ме е на тези от учебния отдел, че и в двете ми дипломи за више образование са ми писал националност Българка! Не,че вече не съм Българка по документи, ма когато се дипломирах още нямах българско гражданство, и ясно се вижда от документа за получено гражданство кога съм го получила, и кога съм взела дипломите. Та това мн ме притиснява, само ако му обърнат внимание и се започва с ходенето по-мъките. Сега като Ви чета се чудя дали не трябва да ходя до университетите и да искам преиздаване на дипломите (което сигурно ще отнеме доста време).
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: За чакащите интервю

Мнение от Linko »

mare_sr, едно е да откриеш техническа грешка в даден документ, друго е да установиш, че документът е неизряден т.е. фалшив.
Това, дали си била с българско, гръцко, италианско или каквото и да е друго гражданство по време на придобиването на дипломата а в нея са го написали друго, не променя с нищо същността на документа. Дипломата си е изрядна и удостоверява какво си учила, къде, кога и т.н. Което е скрепено със съответните оригинални подписи и печати. Виж, ако последните са фалшиви или сбъркани, то и дипломата става неизрядна.
Защото и на Калина Илиева всичко е било "изрядно" като запис, ама само дето подписа и печата фалшифицирани. :)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: За чакащите интервю

Мнение от pavelyankov »

MUFC, семейството ми и аз живеем в настоящето. Ходим на работа, учим френски. Подали сме докумети до Виена преди осем месеца и половина. Не правим трагедии от това, че няма декемврийска сесия. Когато има - тогава. Живеещите в Канада не веднъж го написаха : "Тук нещата стават бавно, но стават". Ще те попитам: всеки път като се обаждаш до Виена, какво очакваш да ти кажат? Не е ли достатъчно, че поканата ти ще дойде около 2 месеца преди интервюто? Мислиш ли, че можеш да промениш нещо с тези обаждания? Даваш ли си сметка, че разговаряш просто с чиновници?
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: За чакащите интервю

Мнение от mufc »

:D
Последно промяна от mufc на Сря Май 18, 2011 5:57 pm, променено общо 1 път.
Nescafe
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Фев 26, 2010 4:14 am

Re: За чакащите интервю

Мнение от Nescafe »

И да хвърляме боб,и да гледаме в крисатлната топка,няма как да разберем какво са измислили за нас,българите за 2011.Както не можем и да гадаем какво доведе до това изкуствено забвяне.Нищо друго не остава освен да се повишават постоянно нивата на френски.Обаче,в Сф частните уроци се движат вече между 15-30 лв.С който си пиша точно в момента е спрял частните уроци,поради неяснота за евентуални интервюта.Така,че blaster може би си един от малкото щастливци който ходи на уроци.Другият факт,който веднага се набива на очи е ,че за подалите 2010 документи влизането ще бъде най-рано 2012 и то към средата.За много хора този факт е стряскащ,поради натрупване на години.Защото точно всички в Канада са категорични,че има огромно значение дали ще влезеш около 30-те или над 35.Поне 3 години са нужни за реални приходи и избиване на вкараните суми по кандидатурата.Това не са никак маловажни факти.Да не говорим,че поради малкото кандидати въобще не е ясно колко сесии годишно ще има,а може съвсем да ги разредят на 2 години по една примерно.И човекът съвсем реално се стреми да се ориентира в ситуациията,за да може да използва европейските си шансове докато не е станало прекалено късно.
Затова всеки сам си прави преценка-дали да стои и кротко да си чака,докато има реални доходи или да направи лек завой към Европа,където в момента нещата се случват малко по-реално.
Публикувай отговор