Начини за плащане и адрес - Виена

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
randal
Мнения: 22
Регистриран на: Чет Май 14, 2009 7:10 am

Начини за плащане и адрес - Виена

Мнение от randal »

Здравейте,

Интересуват ме начините на плащане на таксата и точния адрес на който трябва да се пратят документите за Виена.

Разбрах, че с чекове на ЦКБ ставало сравнително бързо (Ако може и проверен клон в който служителите знаят за какво става въпрос).
В сайта видях някъде, че чекът трябва да е на името на:

Bureau d'immigration du Québec à Vienne
c/o Canadian embassy
Laurenzerberg 2/1/2
A-1010 Vienna
AUSTRIA

Но това ми изглежда повече на адреса където трябва да се прати чека. В сайта http://www.immigration-quebec.gouv.qc.c ... index.html пиче чекът да е на името на Ministre des Finances du Québec и на задната страна с големи букви да пише името на кандидата.

Може ли някой да ми каже какво точно трябва да съдържа чекът и на задната страна само името на основния кандидат ли трябва да е или и името на придружаващия и точният адрес на който трябва да се изпратят документите?

Благодаря предварително.
24.03.2011 - Документи до Виена
15.10.2011 - Получено Accuse
22.10.2012 - Еntrevue de sélection - avec succès
10.02.2014 - Медицински изследвания - ОК
21.02.2014 - Покани за визи
07.03.2014 - Визи
07.03.2014 - Закупени билети за 23.06.2014 ;)
AVB
Мнения: 131
Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 3:56 am

Re: Начини за плащане и адрес - Виена

Мнение от AVB »

Здравей,
това което си дал като адрес е точно адресът, на който трябва да изпратиш документите във Виена. И както правилно си разбрал чекът тряба да се напише, че е за Мinistre des Finances du Québec. На гърба на чека с печатни букви се изписва името на основния кандидат.
mitak_vt
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Мар 13, 2010 1:32 pm

Re: Начини за плащане и адрес - Виена

Мнение от mitak_vt »

Ние платихме с чек и сме много доволни от ЦКБ-Велико Търново. С издаването на чековете се занимава гл. счетоводителка, една млада и любезна дама. Самото издаване стана на момента, нашият чек беше попълнен по следния начин:
за получател на сумата-GOVERNMENT OF QUEBEG
отдолу има поле на което се пише сумата словом а още по надолу името на платеца : ХХХХХХХХ ХХХХХХХХХХХ и основанието за плащане: fees for examination of the application of хххххххххх ххххххххх(името на основния кандидат) и дата на раждане yyyy/mm/dd
Всичко тово се попълва от банката Вие нищо не пишете по чека, поне при нас беше така и нямаше проблем от страна на Виена. Желаем Ви успех. :y:
vdddd
Мнения: 38
Регистриран на: Чет Фев 11, 2010 2:11 pm

Re: Начини за плащане и адрес - Виена

Мнение от vdddd »

Аз платих с кредитна карта. Видя ми се най-лесно - просто в пакета в документите с документите са слага попълнена бланка с данните на кредитната карта и това е всичко. Бланката може да се изтегли от официалния сайт, има я на английски и френски. В един мометн просто получих смс, че са ми изтеглени пари (това е опция на кредитната карта и банката) и след 2 дена получих писмото от Виена, че са ми приели документите.
Аватар
Jidja
Мнения: 250
Регистриран на: Вто Фев 22, 2011 7:11 am

Re: Начини за плащане и адрес - Виена

Мнение от Jidja »

Здравейте! Бих искала да Ви попитам от платилите с кредитна карта за първите документи до Виена- след колко време горе долу ви изтеглиха парите от картата?
Вддд щом са ти изтеглили парите два дни преди да получиш акюзето това значи ли, че е бил минал г/д един месец?
Благодаря много :).
Аватар
ramones78
Мнения: 81
Регистриран на: Пон Юли 05, 2010 12:26 pm

Re: Начини за плащане и адрес - Виена

Мнение от ramones78 »

Здравейте,
съжалявам ако въпроса ми е.... странен, но се чудех дали има промяна в актуалния адрес, на който трябва да се изпратят документите до Виена - има ли значение на какъв език пиша адреса - на английски или френски ?
Благодаря ви!
Мъдростта е способността да виждаш бъдещите последици от решенията, които вземаш днес.
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Начини за плащане и адрес - Виена

Мнение от mufc »

:D
Публикувай отговор