запитване

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
azalia
Мнения: 165
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2008 1:25 pm
Местоположение: Montreal,QC

запитване

Мнение от azalia »

здравейте,
на 17.09 получихме баркодовете,но на адреса ни по лична карта (където не живеем), както и да е - оправихме се с този проблем. Сега искаме да уведомим властите за адреса ни за кореспонденция - да изпратим мейл ли, или писмо с баркод - как е по-добре според вас?
П.С. Преди 1 седмица бяхме пратили запитване по мейла за това, че не сме получили още никакъв отговор, и ни се върна рипорт, че писмото не е доставено. Някой имал ли е проблем с мейл адреса на имиграционните в Букурещ?
Благодаря на всички, които ще изкажат мнение по въпроса!!!
Желая ви успех :)
AZALIA
azalia
Мнения: 165
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2008 1:25 pm
Местоположение: Montreal,QC

Re: запитване

Мнение от azalia »

поправка - преди малко ми се обадиха от посолството и вече го уточнихме този въпрос :))))))
AZALIA
Аватар
canss
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 11:21 am

Re: запитване

Мнение от canss »

Бихте ли споделили човека от посолството на какъв език започна разговора? Питам защото знам и за български, и за английски и за френски проведени разговори по телефона с посолството. А ако този човек се е представил помните ли фамилията му?
Мерси!
azalia
Мнения: 165
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2008 1:25 pm
Местоположение: Montreal,QC

Re: запитване

Мнение от azalia »

за съжаление човека не се представи, така че незнам с кой говорих, каза ми само,че се обажда от канадското посолство в Румъния. Разговора протече на български, а телефона, от който ми се обади е +40213075000.
AZALIA
Аватар
canss
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 11:21 am

Re: запитване

Мнение от canss »

Merci!
Публикувай отговор