Търся си нов ISP

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Re: Търся си нов ISP

Мнение от zorina »

към ииванко13 Роджърс интернет хай спиид- как беше като качество? случва ли ти се да прекъсне връзката :^)
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Търся си нов ISP

Мнение от ivanko13 »

cocose написа: :y:
Това е заради некакъв прочут билл нещо си, според който Rogers, Bell и останалата сволоч са длъжни да дават под наем кабелната си мрежа на всеки който си поиска :) . Но също според един друг слух, в момента се разглежда един друг билл, или може би вече е приет!!!, според който Роджърс когато и ако си изградят оптичната линия, да имат правото да не я отдават под наем....... разбирай, ще могат да предлагат високоскоростен интернет и телевизия БЕЗ конкуренция. И постепенно, лека полека ще заебат другите линии докато останат само оптичните :swear: :swear: :swear:
Не се съмнявам аз ,че Роджерс ще поведат скоро пак в резултата ама каквото откачим е файда пък после ще се оглеждаме за друго... От време на време следя форума на Тексави - http://www.dslreports.com/forum/teksavvy , там пише и Роки Бодро, който е СЕО-то, и ми се струва сериозен и доста активен пич по отношение на разбиването монопола на угоените дирници - Роджерс и Бел...
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Търся си нов ISP

Мнение от ivanko13 »

zorina написа:към ииванко13 Роджърс интернет хай спиид- как беше като качество? случва ли ти се да прекъсне връзката :^)
Зорина, да бъда честен от връзката винаги съм бил доволен и за повече от две години да съм бил два или три пъти за няколко минути без интернет...
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Търся си нов ISP

Мнение от anxeli »

http://www.digitaltrends.com/mobile/vir ... /?news=123"
За какво са ни кабели :) ? Върджин скоро ще пуснат хотспотче за $40 на месец, идеално за непретенциозно сърфиране, малко ТВ и филми. 3 компютъра, 3мб скорост, ънлимитед, без договор. Анархия направо :lol: !
Циганите - на Сатурн !
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Re: Търся си нов ISP

Мнение от zorina »

ivanko13 написа:
zorina написа:към ииванко13 Роджърс интернет хай спиид- как беше като качество? случва ли ти се да прекъсне връзката :^)
Зорина, да бъда честен от връзката винаги съм бил доволен и за повече от две години да съм бил два или три пъти за няколко минути без интернет...
:y: 8)
Публикувай отговор