Mnogo nervi v 4akane na pokana za visa

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
crazy
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 4:19 pm
Местоположение: Sofia

Mnogo nervi v 4akane na pokana za visa

Мнение от crazy »

Privet rabotata e tam 4e sled napraveni medicinski na 31/03/04g niamam ni vest ni kost ot Bucarest. Znam 4e triabva turpenie i 4e ima i drugi kato men, no vse pak mislia 4e triabva da se svurza s Bucarest niakak si.
Molia kajete niakoi napravil li e ne6to po vuprosa, as mislia da po4na s e-mail?! Ako moje da mi pratite telefon ili e-mail ako niakoi go e pravil, 6te sum mnogo dovolen! Niakoi ot 4aka6tite kato men dali ne e drupnal s pra6tane na pasporti???? :?: Ve4e ne se izdurja...e ne 4e niama da izdurja de :wink:
grudeva
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Май 14, 2004 11:28 am
Местоположение: Montreal

Мнение от grudeva »

Idi na stranica 2 na forum Quebec, diskusia "Chaka li niakoi pokana za vizi s medicinski ot januari...", tam ima informacia po vyprosa.
Jelaia ti uspeh :)
BabaPena
Мнения: 976
Регистриран на: Съб Мар 06, 2004 12:20 pm
Местоположение: Winnipeg, MB

Мнение от BabaPena »

NE te savetvam da prashtash napravo pasportite. Az pratih moia kato kandidatstvah za work permita mi s ubejdenieto che docs sa mi jelezni i nima kade da hodiat osven da mi izdadat permita....Mdammm...poznai...varnaha mi pasporta (za moia smetka estestveno) i me razhodiha do Bukuresht na interview...V kraina smetka si tragnah ot tam s visata, no i oleknala s okolo 60$ ot razhodkite na pasporta mi nagore nadolu...

Znam che e kofti da chakash, ama tarpenie mu e maikata...

Sas zdrave.
Kali
Мнения: 58
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 1:59 am

Мнение от Kali »

Privet crazy, i nie sme s medicinski ot 31.03.04 i oste nisto :roll: , no ima hora sas shodni dati na medicinskite i veche poluchiha pisma za vizi. Nадявам се скоро да дойде и нашия ред. :wink:
Успех и пиши ако получиш нещо.
Аватар
Sven
Мнения: 166
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:57 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Sven »

...az 4akah to4no 3 meseca, 3 sedmici i 3 dni ot datata na medicinskite do denia v koito mi doide pismoto da si pra6tam passport-a v Romania. Ne 4e 6te te uspokoia koi znae kolko, no i osnovanie za pritesnenie niama6 nikakvo!
Po4akai si na spokoistvie o6te malko, za6toto tova 6te ti e poslednoto 4akane - posle ve4e stava interesno! :-)
...uspeh!
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Ama triabva da vi uveria, che naistina stava interesno! ia svikvaite da chakate za tova i onova - kakvo sa dva-tri meseca za viza! Posle shte doidete tuk i da vidish chakane:-) Primer - chakam sreshta s conseiller en empoloi v carrefour veche 3 meseca - a uj triabva da me savetvat i nasochvat rabota da tursia! Gluposti. Da ne kazvam, che po normalen put prakticheski izpit za shof. knijka moje da se durji sled septemvri mesec - niamalo mesta!
I taka natatuk - nekoi razpraviat da imame tarpenie - chakaneto za viza e edna malka repeticia! Uspeh na vsichki...
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Заключено