Торонто гори

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Торонто гори

Мнение от Omega3 »

myhata II написа:Ванка ми те хората си го признаха че от 50 години никога не е имало такива неща,Кмета и Чийфа бяха много ядосани и разочаровани,ми нямат опит със такива неща,ми ти почакай сега какво ще му се случи на Харпър като го почнат от утре за тези изкуствени езера и 1милиард за охрана,направо ще го разчекнат,кво им пречеше да си продължат срещата във онова затънтено село до края ?


А изобщо за какво се срещаха?
Аватар
Преуспял
Мнения: 572
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:34 pm

Re: Торонто гори

Мнение от Преуспял »

myhata II написа:... и следващия път му препоръча да му тегли един хубав бой
Айде пак се почна... :rofl:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Торонто гори

Мнение от Странджата »

myhata II написа:Снощи бях на телевизора,и специално за батко ти Линко,един цивилен хвана един келеш който тъкмо разбиваше витрина със камък,днес от Твто ,лично полицай г поздрави и следващия път му препоръча да му тегли един хубав бой,защото във криминалния код на канада точно човека е имал всякакви права да озапти и спре рушенето и вандализма :clap: :y:
Мухчо , кажи на кой телевизор(програма) си бил , да потърсим в архива , че и ние да се гордеем , че сме дали нещо на света , че кървавичко съвсем ни обезличи националната гордост!
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Торонто гори

Мнение от Omega3 »

myhata II написа:5 коли изгоряха на полицията,сега цяла Канада си мисли защо се дадоха 1 милиард долара за сигурност !?!
Има 2 вероятности :

1. Яко некадьрници са били ангажирани да пазят Торонто от разни лумпени.

2. Оставили са ги да трошат на воля и после арестуване.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Торонто гори

Мнение от prace »

И все пак изглежда Харпер е по-добър избор от оня олигофрен Игнатиеф, че като гледам неговата партия как управлява и разпределя парите в Бритиш Колумбия, ако така се действа в цяла Канада ще фалира много бързо.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Торонто гори

Мнение от myhata II »

Долу под мене му е офиса,може и да ви свържа ,мисля че приемния му ден е в Сряда,сичките са едни и същи
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор