Религиозен подфорум?

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12490
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Религиозен подфорум?

Мнение от Ivan1007 »

Знам, че предложението ми е малко налудничаво на пръв поглед, но предполагам на някои може да им е интересно. На мен обаче не е, а и на доста други не е да четат във всяка тема почти една и съща религиозна пляка. И за да е недвумислено ясно какво имам предвид предлагам Аribu да бъде привлечен за модератор на новосъздадения форум.
Сигурно и аз бих хвърлял по едно око от време на време, но сегабвъв всяка тема религиозна пропаганда ми идва много. Все едно че чета пресата от преди 20-30 години. Тогава дали ще отвориш "Работническо Дело" или "Кооперативно Село" се за Нея (Партията) и за Него (Тодор Живков) четеш. Даже имаше некакво разнообразие щото и за СССР, КПСС и Брежнев пишеха. Сега където и да отвориш БГКАНАДА - все за Него и за Религията. :devil:
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Религиозен подфорум?

Мнение от Koko »

Ivan1007 написа:Знам, че предложението ми е малко налудничаво на пръв поглед, но предполагам на някои може да им е интересно. На мен обаче не е, а и на доста други не е да четат във всяка тема почти една и съща религиозна пляка. И за да е недвумислено ясно какво имам предвид предлагам Аribu да бъде привлечен за модератор на новосъздадения форум.
Сигурно и аз бих хвърлял по едно око от време на време, но сегабвъв всяка тема религиозна пропаганда ми идва много. Все едно че чета пресата от преди 20-30 години. Тогава дали ще отвориш "Работническо Дело" или "Кооперативно Село" се за Нея (Партията) и за Него (Тодор Живков) четеш. Даже имаше некакво разнообразие щото и за СССР, КПСС и Брежнев пишеха. Сега където и да отвориш БГКАНАДА - все за Него и за Религията. :devil:
Мисля че проблема ще бъде решен чрез замитането на основната част от религиозните постигни, които и на мене започнаха да ми идват в повече, а не чрез нов под-форум.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Религиозен подфорум?

Мнение от miteto »

Така е Ванка, на мен пък пляката на други потребители ми е омръзнала, даже само като видя ника и вече знам какво може да е написал :^)
Стараем се обаче "пляката" да бъде ограничена до "Шипките" - ако и в "Шипките" те дразнят обаче не мисля че ще може да се направи много по въпроса, защото те са като паразитите - ходят само където има приемници. Ако им направим отделни "стерилни" подфоруми, те няма да ходят и да пишат там, защото ще са сами. Сигурен съм че е така, защото много паразитчета бяха изгонени и въпреки че има и други форуми, някои даже собствени форуми си направиха, винаги се връщат тука да цапат, явно не им е интересно в собствените "свободни" форуми, трябва им широка публика пред която да се плюнчат :devil:
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Re: Религиозен подфорум?

Мнение от krimon »

Ivan1007 написа:Знам, че предложението ми е малко налудничаво на пръв поглед, но предполагам на някои може да им е интересно. На мен обаче не е, а и на доста други не е да четат във всяка тема почти една и съща религиозна пляка. И за да е недвумислено ясно какво имам предвид предлагам Аribu да бъде привлечен за модератор на новосъздадения форум.
Сигурно и аз бих хвърлял по едно око от време на време, но сегабвъв всяка тема религиозна пропаганда ми идва много. Все едно че чета пресата от преди 20-30 години. Тогава дали ще отвориш "Работническо Дело" или "Кооперативно Село" се за Нея (Партията) и за Него (Тодор Живков) четеш. Даже имаше некакво разнообразие щото и за СССР, КПСС и Брежнев пишеха. Сега където и да отвориш БГКАНАДА - все за Него и за Религията. :devil:
:rofl: :rofl: :rofl:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Re: Религиозен подфорум?

Мнение от demococcus »

Митето е много прав. Не раздел, ами цели отделни форуми си има само на религията посветени. На който му се пише на религиозни теми, има къде... ама явно не е това целта.
Публикувай отговор