Зъболекар - спешно

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Зъболекар - спешно

Мнение от balbi »

c.o.r.n.y написа:Какво ще кажете за др.Димитровски,тел,му е450/6816861,давам телефона,но ме интересува и мнение на хора лекували се при него. :)
Алекс Димитровски е много голям!!!
Аз му се кефя и всичкото зъби там съм си лекувал. Няма такъв зъбар просто!!! Професионалист, човек, който иска да се развива и не е бизнесмен, а наистина стоматолог!!!
:y:
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Зъболекар - спешно

Мнение от balbi »

Independent написа:В този форум д-р Юлияна Петрова няма добра репутация, но ние сме ужасно доволни от нея. Никога не е отказвала да приеме спешен случай, дори и без застраховка. Досега не ни се е налагало да си "преправяме" зъби, правени от нея. Мисля, че телефона и го има във викито.
Започнах с Петрова в Канада - пре**а ми два зъба, единия от които не оцеля. И то точно поради причина - "слагам лекарство ела след 3 месеца"!!! А бях с корава застраховка и тя точно това използваше... :envy: :n: :punch:
:n: :n: :n: :devil: :devil: :devil: :n: :n: :n:
Аватар
Valdi
Мнения: 569
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 7:48 am
Местоположение: Montreal - Laval

Re: Зъболекар - спешно

Мнение от Valdi »

Абе пич, да не си се блъснал с колата и да си си избил зъбите, че пускаш такива спешни теми?
Тук си от 5 години а задаваш новоемигрантски въпроси на които би следвало ти самият да отговаряш. :fubar:
За да направиш прерия е нужно - пчела и детелина и една мечта голяма. Ако мечтата е достатъчно голяма, може и без пчела и детелина!
Публикувай отговор