Релакса!!??

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
precious
Мнения: 100
Регистриран на: Чет Мар 18, 2004 12:54 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Релакса!!??

Мнение от precious »

Какво ще кажете за този метод на учене на френски!!??
струвая ли си 45-те лева.....
Ако някой го има и е от София може ли да ми го даде да си го запиша на някоя от следващите сбирки.....
Аз тези дни ще се взема дисковете за английски език и мога да ги дам ако има желаещи за тях.....
Поздрави!!
:kitty: :cat:
Аватар
Boko
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 12:38 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

hi

Мнение от Boko »

Мисля, че Панорама е по добър метод. Но ако ще се готвиш за интервю наеми си частен учител и тренирайте само въпросите свързани с интервюто. Ако ги нямаш аз мога да ти ги пратя по мейла.
Намери ме по АЙСИКЮ-то номера ми е:60864996
Аватар
precious
Мнения: 100
Регистриран на: Чет Мар 18, 2004 12:54 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от precious »

:) аз с уроците съм се заела вече :) това ще ми е допълнително, куца ми произношението и за това ми се иска да имам нещо за слушане....
за въпросите благодаря и ще се свържа с теб..... :)
:kitty: :cat:
LaRue
Мнения: 2647
Регистриран на: Сря Мар 03, 2004 2:13 pm
Местоположение: Карлуково, избягал от Психиатричната Клиника

Мнение от LaRue »

precious написа::) аз с уроците съм се заела вече :) това ще ми е допълнително, куца ми произношението и за това ми се иска да имам нещо за слушане....
за въпросите благодаря и ще се свържа с теб..... :)
precious, всяка ръка ловка иска тренировка ........
Боко, не те ли е срам при толкова много колежки да наблягаш на ICQ запознанства?
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

Relaksata e dobro za chovek deto ne mu ostava tvarde mnogo vreme za uchene.
Az naprimer si ia slushah po patia kam rabotata i obratno i prez obednata pochivka s wokmen.
Osven tova ti se nabivat dosta dumichki koeto e polezno za povishavane niwoto na razbirane. Istinata e obache che naj dobroto e kombiniraneto s uroci po saotvetniq ezik s zivi hora :) i uchitel, tova pak povaga za usvoqwaneto na rechta. Po relaksa trudno she se nauchish na gramatika i govor, a i mnogo neshta ostavat neiasni.
Kakto kazah fajdata e che mozesh kakto si pravish neshto drugo da si slushas, povtoreniqta koito praviat v zapisite nabivat bez da se osetish celi gotovi izrazi.
8)
chovek chak se iznenadva.
Kato obobshtenie - mnogo sam dovolen ot relaksata, strashno mi pomogna. Ako si mislish obache samo na neia da karash - trudno, za nachalo ako hal haber si niamash ot saotvetnia ezik e dobre. :)
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Вярно е, че ти се набиват разни изрази...
Аз още помня началото на 1 урок :
- Salut Loran! Ça va?
- Ça va, et toi?
- Ça va. Dis moi, tu es libre demain soir?
- Demain soir? Pourquoi?
- Nous allons au cinéma avec Paul et Valerie.
......
Върши работа...но като допълнително учебно помагало...
:D :D :D :D
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
IVO
Мнения: 88
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 10:17 am
Местоположение: Sofia

Мнение от IVO »

Здравей precious,
имам диска на релакса ,стига да можеш да си го копираш /нали имат някакви защити май,но разбирачите ги махат :wink: / ти го давам.От София съм ,пуснах ти ЛС с координати как да ме намериш.Успех!
nadia
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 5:25 am

Relaxa

Мнение от nadia »

Zdraveite!
Аз имам първата РЕЛАКСА. Пусни ми ЛС и ще се разберем.
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Relaxa

Мнение от yahoo »

В DC++ хъба bghub.eu.org съм share-нал от доста време
Релакса-1 и 2, учебниците заедно с касетите - общо 150MB.
Ако някой се интересува, имам и Панорана 1, 2 и 3, както и
още доста други неща.
User-а е Assen69.
Достъпни са между 7h30-15h30 EST @ 60kb/s

IvHaydu, спомняш си нещо, но оригиналния текст е по-различен.
:wink:
Alina
Мнения: 1061
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 9:45 am

Мнение от Alina »

И аз мисля като ИВ...

Ако е само Релакса, файда йок.

Но ако си вземаш уротси и паралелно с това си слушаш релаксата докато пътуваш в автобуса или караш, докато готвиш, чистиш... трябва да ти кажа, че ефекта е невероятен. Остават ти в съзнанието тсели големи пасажи с думи и конструктсии, които само заместваш после с други. Аз имах голям проблем с научаването на нови думи и в това отношение релакса ми помогна много. Особено когато трябва да запомниш кой род е някое същ.име. То просто ти ги набива в главата.

Но там няма обяснения на граматиката и спряжения на глаголите.

Така че варианта, който си избрал-а е много добър. Уротси + Релакса.

Жалко че не съм в БГ, имам ги и двете части. Записала съм ги на толкова много хора, без пари. За мен това е срамно, да се иска пари от хората в твоето положение, а и тук форума ни прави приятели, макар че не се познаваме. Може и да се караме понякога, ама се съидейнитси и трябва да си помагаме безвъзмездно. Това поне е моето мнение.
Alina
Заключено