Проблем с наема

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
htris
Мнения: 73
Регистриран на: Пет Окт 02, 2009 5:57 pm

Re: Проблем с наема

Мнение от htris »

Всичко каквото им говоря тук е подплатено с много корав опит,за мен не се грижи,гледай себе си.
Aries
Мнения: 1203
Регистриран на: Пон Май 24, 2004 11:58 am
Местоположение: Alberta

Re: Проблем с наема

Мнение от Aries »

Uspial написа:kill_u
Суперинтенданта няма такива права да ти даде по голямо жилище докато не е изтекъл договора за наем на по малкото в същата сграда. Да не говорим да ти го даде по голямото и да ти каже някаква цена да доплатиш заради разликата в квадратните метри.
Всъщност това е доста честа практика. Правил съм го поне 3 пъти. Естествено подписваш нов договор (за още 6 месеца) и се заплаща почистването на апартамента (около 90-120 долара).
Не виждам никакъв проблем да ти разрешат да се преместиш в по-голям апартамент стига да има свободни такива.
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Проблем с наема

Мнение от kill_u »

Ами не знам прави се на ощипан. Два пъти говорих с него по въпроса.
dea
Мнения: 360
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 12:21 pm
Местоположение: Montreal

Re: Проблем с наема

Мнение от dea »

htris, защо не споделиш с нас твоя опит. :headbang:
‘You can’t control what happens in life, but you can control the way you respond’
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Проблем с наема

Мнение от ablood »

htris написа:Махай се от там,зарязвай ги и изчезвай без да им цепиш басма...
dea написа:htris, защо не споделиш с нас твоя опит. :headbang:
Също така бившите му поръчители да споделят опит! ;)
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
htris
Мнения: 73
Регистриран на: Пет Окт 02, 2009 5:57 pm

Re: Проблем с наема

Мнение от htris »

Вижте,вашият проблем е ,че се опитвате да играете по "правилата",страхувайки се да не сгафите.Това е вашата генерална грешка.За всички останали правила няма и затова те нямат вашите проблеми.Не може да успееш да победиш някого,ако ти играеш по правилата,а той не.Единствения начин е и ти да не играеш по правилата,тогава може и да имаш шанс.Те наемодателите тръгнали да се бъзикат с него,той басма ще им цепи и ще обяснява и от 9 дерета вода ще носи,вместо да им тегли една и бързо да изчезва.Какво има да се обяснява тука,вече за кой път питам?Какво искате да ви кажа-как да изчезвате веднага,защото проблемите след това се умножават ли?Че освен измамници и/или наркотрафиканти в тая готина държава други няма...и това ли има нужда да ви казвам? Абе вие много инфантилни сте станали,лошо ви действат хормоните и пестицидите....
Последно промяна от htris на Пон Яну 18, 2010 12:13 pm, променено общо 1 път.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Проблем с наема

Мнение от ablood »

Предполагам по същите причини не се сдобиваме бързо с лесни пари, лъскави коли, правителствено внимание... 8)
Всеки си има свой стил. Трябва да си изключително интелигентен за да играеш по ръба на правилата за дълго време. Това е зона в която грешките се плащат скъпо.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
htris
Мнения: 73
Регистриран на: Пет Окт 02, 2009 5:57 pm

Re: Проблем с наема

Мнение от htris »

Правилно си разбрал,пред човека няма прегради.Каквото поиска това може да постигне.Преградите са само в неговото съзнание.И като се казва,че човек може да постигне точно толкова,колкото пожелае точно това се има предвид.Като си сложиш ниска летва ниско ще скочиш.Ето и за това служи образователната система-да ти сложи границите в главата.Затова и почти всички хора стават лузери.Защото сляпо и вярват,а тя ги забучва в 9-та глуха.Е разбрахме ли сега публиката?
Светът се отстъпва на смелите.Вие от кои сте?
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Проблем с наема

Мнение от pumpy »

Аз мисля, че между смелите и "наглите" има голяма разлика......
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Проблем с наема

Мнение от IFF »

poumpy написа:Аз мисля, че между смелите и "наглите" има голяма разлика......
:y:
Публикувай отговор