Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Заключено
Аватар
radkoT
Мнения: 248
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:44 am
Местоположение: Монреал

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от radkoT »

valioiko написа:Колкото и противоречия да имаме с filipne, не одобрявам показването на снимката. Ткава постъпка според мен е долнопробна и подла и трябва да се наказва.
a разкриването на лична информация за пожарната 2-3 страници назад в темата какво е ? Благороден акт които трябва да се поощрява :lol: :rofl:
и пак казвам, лична информация аз не съм разгласил ,които твърди обратното него го докаже иначе си говорим само празни приказки ;)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от ablood »

И аз изразявам възмущение.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Godis
Мнения: 1661
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
Местоположение: Montreal, Pointe Claire

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от Godis »

Това да си черноглед не изключва да си добър човек.
Както и да си оптимист не изключва да си лош.

Това по отношение на Филипне.

По отношение на темата - бих за затичал да помогна на Филипне, но никога на РадкоТ.
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от JoroF »

7George написа:
radkoT написа:........

Един въпрос между другото , е тоя смешник да ти е познат на теб ? :lol: :rofl: :rotfl:
И кой е тоя симпатичен младеж, Радко? Или и ти не знаеш. :?:
Фиба ,ма това ти ли си. Сладур! я си признаи като мьж и го удари у земи тоя Радко
THE LAST LINE OF DEFENSE
Аватар
didi-did
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Фев 06, 2004 6:35 pm
Местоположение: Montreal

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от didi-did »

Толкова хора изказаха възмущение, но все още не се е намесил нито един модератор !

???

Или действате избирателно със санкциите ?!?
Животът не се измерва с броя вдишвания,а с моментите,които спират дъхът ни !



http://scandalni.com/wp-content/uploads ... ney400.jpg
Аватар
didi-did
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Фев 06, 2004 6:35 pm
Местоположение: Montreal

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от didi-did »

Радко вече си яде от яд от г**а, че е постигнал обратният от желания му ефект, а именно-симпатиите на съфорумците към filipne .
Животът не се измерва с броя вдишвания,а с моментите,които спират дъхът ни !



http://scandalni.com/wp-content/uploads ... ney400.jpg
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от filipne »

JoroF написа: Фиба ,ма това ти ли си. Сладур! я си признаи като мьж и го удари у земи тоя Радко
JoroF, аз съм, както се подразбира от изразеното от мен възмущение от разкриването на лични данни.

Благодаря на всички, които осъдиха този акт на брутално навлизане в личното пространство.
Може да имаме идейни различия, може да спориме, да се майтапиме, дори леко да се заяждаме, но всичко си има граници очертани както от правилата на форума така и от елементарните норми на поведение в Интернет пространството.

За съжаление има личности за които нито правилата, нито нормите имат някаква стойност.
Мисля, че такива съфорумци са меко казано нежелани.
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от Linko »

filipne, a защо не изразяваш същото възмущение и не предлагаш изгонване при публикуването на снимки на твои съфорумници в други форуми? Или когато е за теб не може, а когато е за други, може?
Въпреки това изтрих снимките, след като стана ясно, че са твои по собственото ти признание.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от filipne »

Linko написа:filipne, a защо не изразяваш същото възмущение и не предлагаш изгонване при публикуването на снимки на твои съфорумници в други форуми? Или когато е за теб не може, а когато е за други, може?
Това значи ли, че щом не съм го направил в друг форум, значи съм си заслужил същото в този форум?

Впрочем, за публикуваната снимка на кого по-точно става въпрос, че не се сещам?
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от Linko »

Не, не значи това, filipne. Правилата на този форум може и да не важат в някой друг, но ти доколкото разбирам не се възмущаваш дотолкова от нарушаването на правилата в този форум, а от акта "на брутално навлизане в личното пространство" и нарушаването на етични граници, очертани от "елементарните норми на поведение в Интернет пространството".
Добре казано, но не забелязах да го кажеш когато публикуваха снимката на Ивет и моята във форума на Маргинала.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от filipne »

Linko написа:Не, не значи това, filipne. Правилата на този форум може и да не важат в някой друг, но ти доколкото разбирам не се възмущаваш дотолкова от нарушаването на правилата в този форум, а от акта "на брутално навлизане в личното пространство" и нарушаването на етични граници, очертани от "елементарните норми на поведение в Интернет пространството".
Добре казано, но не забелязах да го кажеш когато публикуваха снимката на Ивет и моята във форума на Маргинала.
Възмутих се и от двете Линко, както добре личи от цитата.
Снимката на Ивет не съм я виждал за да мога да се възмутя. За твоята не съм сигурен, че съм я видял точно там.

Без да играя ролята на модератор в сянка и без да оспорвам решения, искам само да попитам какво е наказанието за изнасяне на лична информация в този форум?
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от Linko »

Търсиш отговора не там където трябва, filipne. Прочети отново правилата на форума и ако не намериш директно отговор поне ще разбереш какво трябва да направиш за да го намериш.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от filipne »

Linko написа:Търсиш отговора не там където трябва, filipne. Прочети отново правилата на форума и ако не намериш директно отговор поне ще разбереш какво трябва да направиш за да го намериш.
Точно където трябва го търся - питам модератора (теб), човека, който тълкува и прилага правилника, разчитайки на неговата компетенция. Ако ти не можеш да отговориш, кой може тогава?

Впрочем в правилата пише какво се забранява, но не пише какво е наказанието.
Fireman

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от Fireman »

Filipne,виждам от снимката ,че ти си по-голям и от мен,даже бих казал зрял и улегнал мъж,затова няма смисъл да се занимаваш с тези форуми.А и на кой какво дължим.
Аватар
radkoT
Мнения: 248
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:44 am
Местоположение: Монреал

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от radkoT »

filipne написа:
JoroF написа: Може да имаме идейни различия, може да спориме, да се майтапиме, дори леко да се заяждаме, но всичко си има граници очертани както от правилата на форума така и от елементарните норми на поведение в Интернет пространството.

За съжаление има личности за които нито правилата, нито нормите имат някаква стойност.
Мисля, че такива съфорумци са меко казано нежелани.
Mного елементарно манипулираш филипЕ
При теб важи с пълна сила приказката ,за другите може ама мен като ме настъпят веднага правилата се нарушавали ,елементарните норми и т.н .Добре позната история с ревлъото които плаче на мама на рамото :lol:
и кои са тези елементарни норми филипЕ,да мрънкаме,лъжем и подиграваме с другите като ти правиш ли ?
И много добре си спомням как ехидно коментираше като качиха снимката на Линко недеи да лъжеш !
Също много бързо забрави как лъжеше че съм бил някои друг и как съм бил тук от няколко месеца,е не може ти да лъжеш и манипулираш пък ние да спиме.
Като те е страх от мечки не ходиш в гората :lol:
А правилата на форума са нарушени от теб филипЕ и то многократно а не от мен .Добре че има свестни модератори да ги тълкуват ,че остане ли ти да ги тълкуваш и тея 10 човека където са останали тук и те ще си тръгнат
Заключено