Наближават ли промените в процедурата?

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Наближават ли промените в процедурата?

Мнение от hadministratora »

Днес попаднах на ето тази новина-статия в сайта на имиграционното министерство. Смятам, че отзвука от въпросния доклад ще даде насока на предстоящите инструкции, които министъра трябва да издаде.

Също така интересно е, че се мисли в посока на увеличаване на дела на имигрантите номинирани от провинциите и териториите. Това според мен е добре за новите кандидати, защото ще има по-голямо разнообразие от начини да се имигрира.
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Наближават ли промените в процедурата?

Мнение от kill_u »

Абе като Ви говоря не слушате..... :rofl:

Трябваше една анкетка да пуснеш, но с оглед посещаемостта тук едва ли щеше да има голям процент познали.
Milenita la Bonita
Мнения: 25
Регистриран на: Чет Авг 06, 2009 9:18 am
Местоположение: Burgas,Bulgaria

Re: Наближават ли промените в процедурата?

Мнение от Milenita la Bonita »

Здравейте и от мен! Аз лично бих искала да благодаря на hadministratora и kill_u за това,че въпреки,че процедурите и на двамата приключиха успешно и скоро ще заминават за Канада,те продължават да пишат в този форум и помагат със съветите си на всички нас,бъдещи имигранти. :) Благодаря ви много момчета!Много успех и силен дух ви желая в Канада и не забравяйте за нас,тези които имаме нужда от вашите съвети ;)
nov
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 1:51 pm
Местоположение: за момента Бг

Re: Наближават ли промените в процедурата?

Мнение от nov »

Milenita la Bonita написа:Здравейте и от мен! Аз лично бих искала да благодаря на hadministratora и kill_u за това,че въпреки,че процедурите и на двамата приключиха успешно и скоро ще заминават за Канада,те продължават да пишат в този форум и помагат със съветите си на всички нас,бъдещи имигранти. :) Благодаря ви много момчета!Много успех и силен дух ви желая в Канада и не забравяйте за нас,тези които имаме нужда от вашите съвети ;)
Аз също бих искал специално да благодаря на тези хора за инфото което са ми давали и надявам се ще продължават да дават на такива като мен които още "прохождат" за Канадско. :clap:
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Наближават ли промените в процедурата?

Мнение от hadministratora »

Ами да даваме, да даваме, колко да даваме - докато заминем. След това едва ли ще ни е до форуми :)

Радвам се ако съм бил полезен на някой от другите съфорумци и в оставащите 4-5 месеца може да успея още нещо интересно да споделя. След това - каквото сабя покаже :D
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Наближават ли промените в процедурата?

Мнение от kill_u »

Аз също искам да благодаря на hadministratora и на valioiko и на Mими и на още други, които ще изпусна по простата причина, че когато са ми давали съвети не съм обръщал внимание, а после съм ги ползвал.....

А за това дали ще помагаме не мога да кажа но винаги когато минавам през този форум започвам от Федерална процедура така че ...
Аватар
kikolilokiko
Мнения: 997
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

Re: Наближават ли промените в процедурата?

Мнение от kikolilokiko »

a аз искам да благодаря на админа, който ме трие най-прилежно :):):)
emilcho написа:Хубаво е, че и в тази тема цари дух на приятелство, толерантност и взаимно уважение
Milenita la Bonita
Мнения: 25
Регистриран на: Чет Авг 06, 2009 9:18 am
Местоположение: Burgas,Bulgaria

Re: Наближават ли промените в процедурата?

Мнение от Milenita la Bonita »

Специални благодарности и на Mими и vaioiko също така,а и на всеки от вас,който ни дава ценни съвети!!! :) Много успехи на всички от сърце желая!
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Re: Наближават ли промените в процедурата?

Мнение от bp_de »

hadministratora написа:Днес попаднах на ето тази новина-статия в сайта на имиграционното министерство. Смятам, че отзвука от въпросния доклад ще даде насока на предстоящите инструкции, които министъра трябва да издаде.

Също така интересно е, че се мисли в посока на увеличаване на дела на имигрантите номинирани от провинциите и териториите. Това според мен е добре за новите кандидати, защото ще има по-голямо разнообразие от начини да се имигрира.
Само ми не е ясно що си мислиш че щом е от правителството е истина........
относно мисленето - ми то и в Бг а и не само в Бг ,доста често политиците говорят така- ние мислим да предприемем това и това.. и т.н ама нищо не става.....

Ако може да изясниш в какво се състои по голямото разнообразие.... нищо не се променя в тая насока, нищо не става по лесно - кат прочетеш за ПНП освен в Манитоба и Квебек другаде за да минеш по ПНП ТРЯБВА да имаш истинска оферта за работа...ма да много изпълнимо условие ,няма що.
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Наближават ли промените в процедурата?

Мнение от hadministratora »

bp_de написа:...Ако може да изясниш в какво се състои по голямото разнообразие...
Нямам намерение да обяснявам защо мисля едно или друго нещо. Ако имаш какво смислено да добавиш по темата - заповядай. Ако нямаш иди да пишеш глуспоти другаде.
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Re: Наближават ли промените в процедурата?

Мнение от bp_de »

hadministratora написа:
bp_de написа:...Ако може да изясниш в какво се състои по голямото разнообразие...
Нямам намерение да обяснявам защо мисля едно или друго нещо. Ако имаш какво смислено да добавиш по темата - заповядай. Ако нямаш иди да пишеш глуспоти другаде.
Аз глупости не пиша -
1-даи едно доказателство че нещо се е променило в условията на ПНП програмите.......те тия програми и преди си съществуваха само че ако отвориш да прегледаш колко хора са отишли в Канада по тия програми - нищожна броика.
2- не съм казал че ти мислиш :D
3- всички навитаци имигранти дет крака не им е стъпвал в Канада кат прочетат нещо писано от тамошното правителство да не го приемат за чиста монета- всеки дет живее малко по дълго там ще ти потвърди е и тамошните политици лъжат....

Точно преди един месец са върнах от западния бряг - трябва да ти кажа че въобще не е розово положението....
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Наближават ли промените в процедурата?

Мнение от tonich »

bp_de написа: Точно преди един месец са върнах от западния бряг - трябва да ти кажа че въобще не е розово положението....
Не е розово, зер! - Вчера даже имаше и дъга. 8)
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Публикувай отговор