Телефон на лиза шрайбер

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
tora2007
Мнения: 108
Регистриран на: Нед Фев 10, 2008 4:04 pm
Местоположение: Русе

Телефон на лиза шрайбер

Мнение от tora2007 »

Здравейте на всички някой да има случайно телефон на Лиза във Виена .Моля ако някой го има да го драсне .
никога не се отказваме
todorovi
Мнения: 195
Регистриран на: Съб Юни 06, 2009 3:57 pm
Местоположение: Гатино

Re: Телефон на лиза шрайбер

Мнение от todorovi »

Ето заповядай:

Lisa Schreiber
agente de bureau
Bureau d'immigration du Québec
Laurenzerberg 2/2/2
1010 Vienne
Téléphone: 0043 1 53138 3005
Télécopieur: 0043 1 53138 3443
tora2007
Мнения: 108
Регистриран на: Нед Фев 10, 2008 4:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Телефон на лиза шрайбер

Мнение от tora2007 »

Благодаря много а сега да попитам нещо друго .Юни месец получихме отказ на интервюто заради езика .Юли месец изпратихме док от Алианс франсез за изкарани изпити по френски -В2 но ни обясниха че досието ни е затворено и неможе да се направи нищо.Епопеята за нас приключи но вчера телефонът ми беше изключен цял ден и днес като го включвам виждам че имам пропуснат разговор от номер 0043 1 531383448 и си помислих че може да е нещо от посолството .Ако някой има представа дали този номер е на някого от посолството и ако е от там /защото е почти същия като този даден в сайта на посолството за информация/ имате ли представа за какво може да ни търсят.
никога не се отказваме
todorovi
Мнения: 195
Регистриран на: Съб Юни 06, 2009 3:57 pm
Местоположение: Гатино

Re: Телефон на лиза шрайбер

Мнение от todorovi »

Според мен е много вероятно да са ви търсили от посолството. Защо не се обадите обратно на телефонния номер, от който са ви търсили и да попитате директно. Аз така бих направила :)
Успех и стискаме палци :y:
tora2007
Мнения: 108
Регистриран на: Нед Фев 10, 2008 4:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Телефон на лиза шрайбер

Мнение от tora2007 »

Така и ще направя но до понеделник ще ме гложди за какво са ме търсили
никога не се отказваме
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Телефон на лиза шрайбер

Мнение от Ninushevi »

телефонът наистина е на посолството. Гледам че във форума са го давали за справки.

ето това е един пост от преди 3 години:

"Utre se obadi i gi pitai na telefon:
00431531383448
Kaji che si imal problemi s poshtata i iskash da gi pitash dali sa ti opredelili tochna data za interview i tolkova, niama da ti povliae nikak na procedurata.

Kasmet"
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Телефон на лиза шрайбер

Мнение от hadministratora »

Обаче може и нищо да не разберете, когато се обадите. Ето защо:
Аз също имах пропуснато повикване от посолството по време на моята процедура. И естествено при първа възмжност върнах обаждането. Попаднах на нещо като кол-център или рецепция, където приятен женски глас ми зададе 1-2 въпроса и след това каза "Ами явно са ви търсили от визово-имиграционния отдел, но няма как да знам кой и защо ви е търсил. Те ще ви потърсят пак." И това беше... Никой нищо не поиска повече от мен, но след няколко дни получих два имейла - единият беше отговор на въпрос, който аз им зададох (пак по имейл), а другият беше искане и списък с допълнителни документи, които да изпратя в 120 дневен срок. Предполагам че са звънели, за да ми отговорят на питането, но вероятно никога няма да разбера :)

Та в този ред на мисли бих ви посъветвал ако искате да се обадите, но ако и вашето обаждане стигне до никъде, просто им пишете един имейл "така и така търсили сте ни, но тел. беше изключен, защото така и така......" (и там каквото още сметнете за нужно да им пишете). Ако сте получили т. нар. бар-кодове задължително цитирайте номера от тях, за да знаят с коя кандидатура си имат работа.

Вярвам че ще получите смислен отговор до 2-3 дни.
Успех!
Hrupi
Мнения: 40
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 3:00 pm
Местоположение: София

Re: Телефон на лиза шрайбер

Мнение от Hrupi »

Здравейте,
може ли да напишете е-мейла на Лиза Шрайбер? :?:
Благодаря предварително! :$
DCS Vienne - 18.08.2009
Аccuse - 28.08.2009

Писмо с искане за още документи :( - 06.02.2010

2010 отказ по е-mail, който били пратили някога си, на адрес, който не съм
посочвала за кореспонденция :)
todorovi
Мнения: 195
Регистриран на: Съб Юни 06, 2009 3:57 pm
Местоположение: Гатино

Re: Телефон на лиза шрайбер

Мнение от todorovi »

Публикувай отговор