Kазармата като стаж добре ли е ....

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
trans
Мнения: 372
Регистриран на: Съб Яну 24, 2004 2:00 pm
Местоположение: Mtl

Kазармата като стаж добре ли е ....

Мнение от trans »

Zdraveite iskam da popitam dobre li e da se poso4i kazarmata kato staz ili e noj s dve ostrieta. Az samiat sam slujil 1,5g i bih se radval da mi posluji za ne6to:)))) a i opredeleno 6te mi vdigne to4kite no ne sam siguren dali niama da mi navredi v smisal kakvo sam pravil tam da ne izliaza taen agent nakraia znam li:))))))
Shte vi bada blagodaren da mi otgovorite ina4e kato staj po "specialnosta" niama da uspeia da dokaja pove4e ot (6 m.) za sajelenie.
joro
Мнения: 6478
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Kазармата като стаж добре ли е ....

Мнение от joro »

trans написа:Zdraveite iskam da popitam dobre li e da se poso4i kazarmata kato staz ili e noj s dve ostrieta. Az samiat sam slujil 1,5g i bih se radval da mi posluji za ne6to:)))) a i opredeleno 6te mi vdigne to4kite no ne sam siguren dali niama da mi navredi v smisal kakvo sam pravil tam da ne izliaza taen agent nakraia znam li:))))))
Shte vi bada blagodaren da mi otgovorite ina4e kato staj po "specialnosta" niama da uspeia da dokaja pove4e ot (6 m.) za sajelenie.
Е, ако ти вдигне точките- добре, виж аз за това не съм се сетил, аз имам цели 2 години стаж в БГ армията. Не знам иначе този стаж за какво може да ти послужи, освен ако не решиш да станеш наемник в канадската армия :D :D :D
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
valko
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Мар 07, 2004 12:21 pm
Местоположение: Goze delchev-toronto

Мнение от valko »

Ako stava vapros za BG ,tozi staj ti vaji pri nabirane na to4ki za pensia ,a kato spezialnost triabva da si vidi6 kakuv VOS ti pi6e vuv voennata knijka str. 7 .Otdelno triabva da sa ti dali udostoverenie pri uvolniavkata.S dve dumi tova si e napulno redoven trudov staj po zakon
valko
Аватар
Sven
Мнения: 166
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:57 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Kазармата като стаж добре ли е ....

Мнение от Sven »

trans написа:Zdraveite iskam da popitam dobre li e da se poso4i kazarmata kato staz ili e noj s dve ostrieta. Az samiat sam slujil 1,5g i bih se radval da mi posluji za ne6to:)))) a i opredeleno 6te mi vdigne to4kite no ne sam siguren dali niama da mi navredi v smisal kakvo sam pravil tam da ne izliaza taen agent nakraia znam li:))))))
Shte vi bada blagodaren da mi otgovorite ina4e kato staj po "specialnosta" niama da uspeia da dokaja pove4e ot (6 m.) za sajelenie.
...na men mi posluji. Az slujih v glavnia 6tab na flota v otdel, koito togava se nari4a6e "Integracia s NATO - operativna suvmestimost" Samo na kraia na slujbata pomolih na4alnika na otdela da mi napi6e edna referencia kato ot rabotodatel - kakvo to4no sum vur6il, kakvi sa mi bili zaduljeniata i tn.
Vsi4ko moje da posluji, tova 4e e ot kazarmata da ne te pritesniava - prosto nameri na4in da go predstavi6 v podhodia6ta forma.
...uspeh!
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Аватар
trans
Мнения: 372
Регистриран на: Съб Яну 24, 2004 2:00 pm
Местоположение: Mtl

Мнение от trans »

Blagodaria za otgovorite 6te se vazpolzavm ot savetite vi da go izpolzvam.
E razbira se 6te gledam da dobavia o6te meseci do septemvri ima vreme,togava smiatame da si pusnem dokomentite.
Samo ako mi kajete kakvo to4no ozna4ava v podhodia6t vid.
Blagodaria
Заключено