President's Choise bank

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
anju
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 3:41 pm

Re: President's Choise bank

Мнение от anju »

cocose, как реши, че тази банка не предлага TFSA?

Досега не ми е пречелa липсата на офиси, банкирам си по телефона и онлайн.
А също и в Суперстора имат офиси все пак.
Аватар
zmeitshe
Мнения: 88
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 10:41 am
Местоположение: mississauga, on

Re: President's Choise bank

Мнение от zmeitshe »

Жена ми има сметка в PC - няма такси, няма лимит за трансакции, безплатни чекове, интернет банкирането е добре направенно. По телефона не сме комуникирали ( не ни се е налагало).
beckythomas9
Мнения: 527
Регистриран на: Чет Фев 17, 2005 10:06 pm
Местоположение: ottawa

Re: President's Choise bank

Мнение от beckythomas9 »

Имам сметка от доста време (откакто съществувеа банката). Доволна съм. Имам прецеденти, напр. при фалирането на Zoom airlines кредитната карта пое загубата за билетите ни. Обаждат се редовно по телефона за да направят проверка ако сметнат, че има проблем, напр. преведена голяма сума или покупки на минимална стойност (под $30), но в отдалечение дестинации. Изобщо съм доволна. Банкирането е възможно както онлайн, така и по телефона, но т.к. живея в Онтарио имаме и клонове с "живи" представители. По принцип банкиране поже да се извършва и в"майката" банка.
Когато става въпрос за банкиране по телефона, аз никога не приемам разговора, ако те са ме потърсили. В смисъл, казвам благодаря и набирам официалния номер на банката и оттам отивам на съотв. опция, защото няма гаранция, че не става въпрос за телефонна измама. Ползмала съм и застрахователната им опция при пътуване. Нищо лошо не мога да кажа. Дано продължи така.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: President's Choise bank

Мнение от Павел »

Банката си е супер, а cocose ръси невероятни глупости. На път е да надмине дори мухата по празнословие.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: President's Choise bank

Мнение от speedy »

Имам сметка в ПЧ, както и в TD. ПЧ си е напълно нормална за чекинг сметка.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Публикувай отговор