ДКЦ"ГРИЙНБЕРГ"-Къде точно се намира ?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
vankata_vd
Мнения: 268
Регистриран на: Сря Юли 30, 2008 5:57 pm
Местоположение: MTL

ДКЦ"ГРИЙНБЕРГ"-Къде точно се намира ?

Мнение от vankata_vd »

Здрасти на всички ! :D
В четвъртък сме решили да ходиме да правим медицинските прегледи в Грийнберг,даже час запазих за 17 септември в 10:30 ч !
Обаче не знам къде точно е клиниката !?!
Видях,че е в Младост 2,бул. "Александър Малинов" 80.........аз знам къде е Младост 2 и бул.А.Малинов го знам обаче този Грийнберг НЕ ГО ЗНАМ ?!!?
Та моля да ме ориентирате къде горе-долу да го търся,ако има хипермаркет или нещо голямо което да ме ориентира.......или нещо такова.....не знам ?!?

Всички съвети са от полза !?! :lol:

Благодаря за помощта !!! :beer:
(Черпенето в Монреал) :lol: :lol: :lol:

Поздрави ,ВАНКАТА
"В мечтите си хората се надяват, в живота си - очакват... Късметлиите, казват, не влизат в сметката!"
Аватар
kiss_ynot
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Ное 07, 2008 4:33 pm

Re: ДКЦ"ГРИЙНБЕРГ"-Къде точно се намира ?

Мнение от kiss_ynot »

vankata_vd като влезеш в София по Цариградско, на отбивката за летището завиваш и минаваш под Цариградско посока Младост. Карате само направо и Грийнберг се вижда, има и големи надписи. Сградата е нова и се забелязва.
Успех и късмет!
09.12.2008-Vienna
30.09.2009 Визи
общо:9м.23д.
batvesko
Мнения: 76
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2008 5:21 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: ДКЦ"ГРИЙНБЕРГ"-Къде точно се намира ?

Мнение от batvesko »

Още малко ориентири - ДКЦ "Грийнберг" се намира в нова сграда с надпис Тилия, клиниката е на гърба на сградата. А тя е точно срещу хипермаркет Хит и аутлет център Принцес :) :beer: :)
Веско и Галя
11.10.08 - DCS Виена
29.10.08 - Accuse de reception
09.06.09 - Entrevue de selection
14.07.09 - Документи Букурещ
29.07.09 - Баркодове
28.08.09 - Медицински
14.09.09 - Направени медицински
27.01.10 - Покана за визи
18.02.10 - Получени визи
Аватар
vankata_vd
Мнения: 268
Регистриран на: Сря Юли 30, 2008 5:57 pm
Местоположение: MTL

Re: ДКЦ"ГРИЙНБЕРГ"-Къде точно се намира ?

Мнение от vankata_vd »

Благодарско !!! :beer: :beer: :beer:

Черпенето в Монреал !!! :D :idea: :beer:

Поздрави,ВАНКАТА
"В мечтите си хората се надяват, в живота си - очакват... Късметлиите, казват, не влизат в сметката!"
Аватар
str12
Мнения: 62
Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 2:50 am

Re: ДКЦ"ГРИЙНБЕРГ"-Къде точно се намира ?

Мнение от str12 »

Аз мога да допълня,ако знаете къде се намира Академията на МВР,като влезете в Младост само на право.Гледайте от ляво да видите маркет HIT,голям маркет е като Билла.На 50-60 м от вашата страна трябва да видите една бяла табела(малко е ниска) на която пише със големи сини букви Грийнберг леко се отбивате в дясно и около 50 м. в ляво ще я видите.Нова сграда,в оранжево,малко скрита.Спокойно ще я намерите.
Публикувай отговор