мнение за St.Lorent

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: мнение за St.Lorent

Мнение от Linko »

ablood написа:Linko, всеки път се стъписвам, как може да сме толкова различни. :?
А пък аз вече не се стъписвам и дори започваш да ме кефиш. :) :beer:
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: мнение за St.Lorent

Мнение от ablood »

edin_potrebitel написа:
ablood написа:Магазинът е голям и все още чист, но е очевидно насочен към близко-източна клиентела.
Че към кого да е насочен? Магазинът е ливански. Там може да се намерят и много стоки, срещащи се по рафтовете на магазините в България.
Това е единствения голям хранителен магазин от Boulevard Marcel-Laurin до Boulevard Des Sources, което са си 11 км. И той е арабски!
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: мнение за St.Lorent

Мнение от filipne »

ablood написа:
edin_potrebitel написа:
ablood написа:Магазинът е голям и все още чист, но е очевидно насочен към близко-източна клиентела.
Че към кого да е насочен? Магазинът е ливански. Там може да се намерят и много стоки, срещащи се по рафтовете на магазините в България.
Това е единствения голям хранителен магазин от Boulevard Marcel-Laurin до Boulevard Des Sources, което са си 11 км. И той е арабски!
Какъв е проблемът, че е арабски? Има си всички хранителни стоки като другите магазини плюс доста хранителни стоки, които иначе не можеш да намериш другаде.
По мои наблюдения клиентелата далеч не е само близкоизточна.
Персонала е от различни националности. Например има рускини на касите.
edin_potrebitel
Мнения: 103
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 6:48 pm
Местоположение: Montreal

Re: мнение за St.Lorent

Мнение от edin_potrebitel »

ablood написа:
edin_potrebitel написа:
ablood написа:Магазинът е голям и все още чист, но е очевидно насочен към Това е единствения голям хранителен магазин от Boulevard Marcel-Laurin до Boulevard Des Sources, което са си 11 км. И той е арабски!
Не е вярно. На Marcel-Laurin има огромен MAXI, а на Marcel-Laurin и Keller има IGA. Провери преди да бъдеш толкова категоричен.
Аватар
rolyd
Мнения: 299
Регистриран на: Пет Апр 10, 2009 2:20 am
Местоположение: Montréal

Re: мнение за St.Lorent

Мнение от rolyd »

filipne написа: Какъв е проблемът, че е арабски? Има си всички хранителни стоки като другите магазини плюс доста хранителни стоки, които иначе не можеш да намериш другаде.
Проблема е, че в един арабски магазин дето пускам ЛОТО от време на време, арабеската вътре си беше вързал кучето точно до хляба..... ха приятен апетит :wink: :beer:
Early awoken chicken early sings (Рано пиле рано пее)
Изображение
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: мнение за St.Lorent

Мнение от filipne »

rolyd написа:
filipne написа: Какъв е проблемът, че е арабски? Има си всички хранителни стоки като другите магазини плюс доста хранителни стоки, които иначе не можеш да намериш другаде.
Проблема е, че в един арабски магазин дето пускам ЛОТО от време на време, арабеската вътре си беше вързал кучето точно до хляба..... ха приятен апетит :wink: :beer:
Това не важи за споменатия магазин Adonis. Когато видиш там вързано куче, обади ми се.
Наличието на нередности в един арабски магазин не превръща автоматично всички арабски магазини в проблемни :idea:

А иначе наличието на куче до хляба показва слаб контрол на магазина.
Аватар
rolyd
Мнения: 299
Регистриран на: Пет Апр 10, 2009 2:20 am
Местоположение: Montréal

Re: мнение за St.Lorent

Мнение от rolyd »

filipne написа: Наличието на нередности в един арабски магазин не превръща автоматично всички арабски магазини в проблемни :idea:
Явно този ще да е някакъв лукс :idea: , тъй като този дето го посещавам в него съм засичал само арабески......., но пусто ЛОТО... :D
Early awoken chicken early sings (Рано пиле рано пее)
Изображение
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: мнение за St.Lorent

Мнение от filipne »

rolyd написа:
filipne написа: Наличието на нередности в един арабски магазин не превръща автоматично всички арабски магазини в проблемни :idea:
Явно този ще да е някакъв лукс :idea: , тъй като този дето го посещавам в него съм засичал само арабески......., но пусто ЛОТО... :D
Ми отиди го виж - Place Vertu. Магазинът е доста голям впрочем.

И да пишеш после колко кучета си видял завързани :D
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: мнение за St.Lorent

Мнение от ablood »

edin_potrebitel написа:
ablood написа:Магазинът е голям и все още чист, но е очевидно насочен към Това е единствения голям хранителен магазин от Boulevard Marcel-Laurin до Boulevard Des Sources, което са си 11 км. И той е арабски!
Не е вярно. На Marcel-Laurin има огромен MAXI, а на Marcel-Laurin и Keller има IGA. Провери преди да бъдеш толкова категоричен.
Нали и аз точно това съм написал? Че от Boulevard Marcel-Laurin до Boulevard Des Sources няма нито един друг голям магазин! А ти ми даваш примери на същата тази граница. Ами те нали точно примерите определят границата! :lol:
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
edin_potrebitel
Мнения: 103
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 6:48 pm
Местоположение: Montreal

Re: мнение за St.Lorent

Мнение от edin_potrebitel »

Значи от Marcel-Laurin до Des Sources има поне 3 магазина. И да не издребнявам, ама IGA може да е 50 метра по-на запад по Keller, но е след границата, която си определил, така че пак не си прав. :lol:
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: мнение за St.Lorent

Мнение от ablood »

edin_potrebitel написа:Значи от Marcel-Laurin до Des Sources има поне 3 магазина. И да не издребнявам, ама IGA може да е 50 метра по-на запад по Keller, но е след границата, която си определил, така че пак не си прав. :lol:
ОК, не са 11 км, а са 10950 мерта. Доволен(а)?
И кои са тези други големи хранителни магазини в района? Защото доста съм търсил. Не ми говори са депанери!
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Re: мнение за St.Lorent

Мнение от THC »

точно там на Модуньо е пълно с бъглари, но става и българите стават :lol: :lol:
има и по-хубави места, но има и мноо по-лоши кат например булевард българията дет се се тикат около него българята.
кат за новодошъл си е направо добре
кажи ся кой ти дава съблет?
Пари на заем - само взимаме.

http://www.thc-ministry.net/untoldstory/#INDEX
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: мнение за St.Lorent

Мнение от Omega3 »

Ведньж ходих до един Адонис и яко навалица беше вьтре. Да не говоря за паркирането, което ми вземе доста време. След едмоседмично бльскане по трастиката, нямам нерви да се бутам и да си губя времето по паркиране. Та за това Костко. Голям паркинг винаги. Вьтре просторно и няма навалица. Хувабо сирене, кашкавал, хляб, месо и турший. Абе общо казано, спокойно и бьрзо разрешаване на покупките.
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: мнение за St.Lorent

Мнение от filipne »

Omega3 написа:Ведньж ходих до един Адонис и яко навалица беше вьтре. Да не говоря за паркирането, което ми вземе доста време. След едмоседмично бльскане по трастиката, нямам нерви да се бутам и да си губя времето по паркиране. Та за това Костко. Голям паркинг винаги. Вьтре просторно и няма навалица. Хувабо сирене, кашкавал, хляб, месо и турший. Абе общо казано, спокойно и бьрзо разрешаване на покупките.
Отиди на новия Адонис на плас Вертю. Има доста голям паркинг и навалицата не е голяма.
Впрочем наличието на много купувачи говори само добро за магазина, нали?
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: мнение за St.Lorent

Мнение от Omega3 »

filipne написа:
Omega3 написа:Ведньж ходих до един Адонис и яко навалица беше вьтре. Да не говоря за паркирането, което ми вземе доста време. След едмоседмично бльскане по трастиката, нямам нерви да се бутам и да си губя времето по паркиране. Та за това Костко. Голям паркинг винаги. Вьтре просторно и няма навалица. Хувабо сирене, кашкавал, хляб, месо и турший. Абе общо казано, спокойно и бьрзо разрешаване на покупките.
Отиди на новия Адонис на плас Вертю. Има доста голям паркинг и навалицата не е голяма.
Впрочем наличието на много купувачи говори само добро за магазина, нали?

Мерси не знаех за този на Плас Вертю. Аз бях на един на Марше Сантрал. Според мен на Адониса на Марше Сентрал нямаше повече купувачи от Костко, но пространството бидейки по малко, се сьздаваше навалица.
Публикувай отговор