Среща в Русе!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Среща в Русе!

Мнение от hadministratora »

Phill написа:Абе, те от Букурещ със сигурбост не са ти ги пратили документите в почивен ден...
ХА-ХА-ХА.... От къде да знам - може министъра да ги е спешил да му доставят спешно N хиляди имигранти и да работят извънредно :D Нали кризата там била сввършила вече, та.... ;)
esperanza
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Авг 10, 2008 9:51 am
Местоположение: Montréal

Re: Среща в Русе!

Мнение от esperanza »

Нося добри новини, съграждани! Имам мейл от г-жа Бояджиева (тя ми е малко роднина, ако не знаете) и ми каза да предам, че учебната година по френски с нея може да започне на 15 септември, тъй като тя се връща! Така че, има надежда!
Документи Виена: 06.01.2009
Интервю: 10.06.2009
Документи Букурещ: 13.07.2009
Баркодове: 31.07.2009
Документи за медицински: 20.08.2009
Медицински: 2.09.2009
Arrivée: 1 mai 2010
Аватар
arminad
Мнения: 80
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 9:41 am

Re: Среща в Русе!

Мнение от arminad »

Страхотна новина, супер, ето кой ще ни подготви за интервюто.Супер... Много се зарадвахме.... Нашата госпожа се връща...Не вярвях че ще стане......
Phill
Мнения: 177
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 5:12 pm
Местоположение: Русе

Re: Среща в Русе!

Мнение от Phill »

arminad вие къде се загибихте? Вече две срещи минаха без вас...
Първи урок по френски 18.06.2009
Подадени док. към Виена 29.09.2009
Акюзе 30.10.2009
Писмо TEFAQ 18.01.2010
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от Ninushevi »

Наистина е много радостна новината за г-жа Бояджиева :) стимулира ме и ме мобилизира.
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
Аватар
arminad
Мнения: 80
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 9:41 am

Re: Среща в Русе!

Мнение от arminad »

Ами, ние имаме добра новина.. Бременна съм, обаче ми се нааложи да лежа малко в болницата.... Затова и този път не успяхме да дойдем, дано другият път да нямаме пречки.
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Среща в Русе!

Мнение от hadministratora »

arminad написа:Ами, ние имаме добра новина...
Ехеее - наистина много добра новина :) Честито! Леко да минат деветте месеца и много радост да ви донесе рожбата :) :) :)
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от Ninushevi »

arminad написа:Ами, ние имаме добра новина..
Честито и дано да не ти се налага да влизаш пак там преди настъпване на щастливото събитие :)
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
Аватар
arminad
Мнения: 80
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 9:41 am

Re: Среща в Русе!

Мнение от arminad »

Мерси на всички. Дано наистина да не влизаме пак преди раждането.... Успех и на вас....
Аватар
MarinaNik
Мнения: 169
Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 8:13 am
Местоположение: Третия свят!

Re: Среща в Русе!

Мнение от MarinaNik »

ей, честито! чудесна вест! желая ти много здраве и на теб и на малкото бъдещо човече! :D
... САЩ или Канада? :(
Решено е - USA, идвамееее!

Летим на 17 март 2011
Las Vegas, пази се!!!
:)
НАПРАВИХМЕ ПРАВИЛНИЯ ИЗБОР! Тук все повече ни харесва!!!
http://www.youtube.com/watch?v=YqlQS5CC" onclick="window.open(this.href);return false; ... r_embedded
Аватар
arminad
Мнения: 80
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 9:41 am

Re: Среща в Русе!

Мнение от arminad »

Ха-ха, ще ходим с коремче на интервю... До края на другата седмица ще подаваме документите.. И аз получих писмо от госпожа Бояджиева и каза че ни слага в големия тефтер. Много се радваме. Аз се записах на курс по френски в кабината.ком. Доволна съм. Уроците са по Панорама, по която ние сме започнали и за 3 месеца минаваш двата учебника изцяло. Има и много упражнения. Поне докато дойде госпожата ще сме научили основното...
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от Ninushevi »

Ейй, групата, нещо форумът ни затихна последните дни!Как се развиват нещата?Мислим ли за следващата среща?Ние тук уж почнахме да подготвяме документацията, но както винаги ще ни се напери някоя инстанция, която да спъва нещат. В случая НОИ-искам да кажа, че това е най-Желязната структура в страната-стройна, стегната, служителите са едни вежливи...Неща, които се правят за ден, на тях ще им отнеме поне седмица...Какво е за тях времето, просто някакво понятие...Може да взема да заработвам допълнително като консултант, че вече ще почна да разбирам повече от тях.След неколкодневен престой на главите им по цял ден...Хихи. Хвала на такиви люде :) Пишете, не спете! И да помислим за следващата среща! Поздрави от нас!!! :)))
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
Аватар
MarinaNik
Мнения: 169
Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 8:13 am
Местоположение: Третия свят!

Re: Среща в Русе!

Мнение от MarinaNik »

Ами и ние сме като вас, Ninushevi - борим се с френския (щото си пишем сами документите) (many, many thanks на Билияна още веднъж! - тя си знае защо), окомплектоваме всичко и все нещо ново излиза, което трябва да се направи. А междувременно се борим и да изкараме някой лев, щото без парички няма процедура :lol:

Ние планираме малка ваканция за другата и по-другата седмица. Ако се заформи среща до 10 или 11 август, ще можем да се включим, ако не - чак след 21 август.

Така че нека тези, които не са на почивка да "си признаят" и да кажат кога им е удобно. На нас ще ни е много приятно пак да се срещнем на :beer:
... САЩ или Канада? :(
Решено е - USA, идвамееее!

Летим на 17 март 2011
Las Vegas, пази се!!!
:)
НАПРАВИХМЕ ПРАВИЛНИЯ ИЗБОР! Тук все повече ни харесва!!!
http://www.youtube.com/watch?v=YqlQS5CC" onclick="window.open(this.href);return false; ... r_embedded
hppavilion
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Яну 26, 2009 3:24 pm
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от hppavilion »

Здравейте на всички. Ако Ви е удобно на 11-ти август и ако имате време може да се срещнем да кажем на "Европа"-та към 19:30 или 20:00 часа.
Който иска на друго заведение, нека пише. За мен няма никакво значение. Ще се радвам да присъствам на срещите Ви.
Желая Ви хубав ден.
Izabela
Мнения: 48
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 3:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Среща в Русе!

Мнение от Izabela »

Здравейте, как сте :)
До къде стигнахте с приготовленията на документите си?
Последният път като се видяхме на срещата повечето си ги приготвяхте за Виена.
Дано цялата ви процедура мине бързо и безпроблемно.
Успех на всички!
:)
Публикувай отговор