Кой и защо трябва да имигрира - моята версия!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Pepon
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 10:06 am
Местоположение: Somewhere Out There

Мнение от Pepon »

Mi Kolio, te sa tam tochno zashtoto sa tarambuki :) Visible minority and bla-bla.... you know.


:beer:
"You can always count on Americans to do the right thing. After they've tried everything else."

Winston Churchill
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

Pepon написа:Mi Kolio, te sa tam tochno zashtoto sa tarambuki :) Visible minority and bla-bla.... you know.


:beer:
az kato kandidatstvam za government things vinagi pisha che az sam visible minority - koeto si e istinata v Toronto...
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
valko
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Мар 07, 2004 12:21 pm
Местоположение: Goze delchev-toronto

Мнение от valko »

Obi4am da go mestia ot edinia kra4ol v drugia.Su6to taka obi4am da ne sum lizemer i da nari4am ne6tata s istinskite im imena.Gluposti ti mi govori6 za dobria i 4esten mitni4ar.Zvu4i nesiriozno.Mejdu drugoto REVIZORO be6e pi4 i to4no zaradi tova se mahna .
valko
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

valko написа:Obi4am da go mestia ot edinia kra4ol v drugia.Su6to taka obi4am da ne sum lizemer i da nari4am ne6tata s istinskite im imena.Gluposti ti mi govori6 za dobria i 4esten mitni4ar.Zvu4i nesiriozno.Mejdu drugoto REVIZORO be6e pi4 i to4no zaradi tova se mahna .
tva ne e li dupnica veche be?
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Vie suvsem se razvixrixte.Shtom i LOTR se poiavi i medicinskite sesri se okaza nai-uchenite na sveta,pove4e i ot lekarite i zabolekarite vzeti zaedno.
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

IRA написа:Vie suvsem se razvixrixte.Shtom i LOTR se poiavi i medicinskite sesri se okaza nai-uchenite na sveta,pove4e i ot lekarite i zabolekarite vzeti zaedno.
Е как не, мед. сестрите са цели професорки, какво е в сравнение с тях някакъв си прост лекар :? :D
Нали знаете как в САЩ се избира президент:
минават целия му род под лупа, и се гледа какво е направил за благополучието на страната си и какво е учил и какви титли е защитил.

powered by Botzo
MechoPuh

Мнение от MechoPuh »

vseki smiata che bez nego nemoje i che samo toi ne e korumpiran. Ako imame voenni vav foruma- to te sa nai-umnite, ako sa med sestri- sa nai-obrazovanite i nepodkupni...injenerite sa ni nai-dobrite...humannite ni spetsialisti znaiat vsichko za vsichki ucheni i filosofi, a mestnite sa tabarnatsi...i k'vo izliza- mi ia da se saberem, da idem na edin ostrov i da im pokajem na tia po sveta kakvo znachi darjava-rai s nai-nepodkupnite, umni i razbirashti hora.... :idea:
Are be vsichki sme edin dol drenki...da ne se poznavam moje i da vi poviarvam...hm, umni i nepodkupni...dran, dran ta plias.
Choveka napisa neshto ot sartse i vie mu eb**** ma**...ama izglejda neveroiatno a- nepodkupen mitnichar...shtoto ako behte kato nego kvi kinti shtehte da svaliate... :wink:
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Гласувам за предложението на Мечо, аз съм НАЙ-ПОДГОТВЕН и с НАЙ-СИНЯ кръв затова ще бъда царя! (тъй като няма много свободни острови, дайте да се разберем кой ще атакуваме, според мен острова на свободата е добрият избор).
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

Ми да, ако аз бях митничар... ехеее, къща като прогимназия щях да имам. 8) Ама с тия тенекии, дето ме заобикаляха, кво да извлача :roll:
Dimitar Kolev

Мнение от Dimitar Kolev »

voenni vav foruma- to te sa nai-umnite
ha-ha-ha-ha-ha!umestna zabelejka...
Osven tova durjava na vsi4ki umnici v kupom ima-Bulgaria,ama tam nali sme samo tarikati i si pre4im.A po sveta vidite li,6toto onia sa baluci,na brat'4etka mi plemennicata,susedkata k'vi kinti prai...
Me4o ot lubopitsvo ei taka-ti kum koi podrazred na umnicite spada6?
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Ideiata za ostrov ne e losha ama she trebe da si vzemem i niakoi drug prostak,shoto az sum ot inteligenciata i ne kopam,nekoi trebe da vurshi i taia rabota.
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Pepon написа:Sven, ako si mislish, che v Canada ima vrazka mejdu tova kakvo davash i kakvo poluchavash - mnooogo jestoko se lajesh.
Samo shte ti pripomnia neshto /nothing personal/ - v Canada mitnichar niama da stanesh NIKOGA.

:beer:
Nishto lichno, no tova e tipichno bugarsko negativno mislene! Shto da ne moje da stane mitnichar Sven v Canada i to NIKOGA?! Ti znaesh li, che na letishteno v Ottawa raboti mitnicharka, koyato e doshla kato imigrantka ot bg prez 1990s?! Ako ne vyarvash, idi da proverish, kazva se Radka!
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
MechoPuh

Мнение от MechoPuh »

Dimitar Kolev написа:
voenni vav foruma- to te sa nai-umnite
ha-ha-ha-ha-ha!umestna zabelejka...
Osven tova durjava na vsi4ki umnici v kupom ima-Bulgaria,ama tam nali sme samo tarikati i si pre4im.A po sveta vidite li,6toto onia sa baluci,na brat'4etka mi plemennicata,susedkata k'vi kinti prai...
Me4o ot lubopitsvo ei taka-ti kum koi podrazred na umnicite spada6?
Aaaa, Mite...az sam ot nai-umnite i nadareni v grupata...ingener sam...elektronika. obache tova ne e vajno shtoto s moia plushen mozak moga bez iadove da psretna edin puch na Lub0 i da mu vzema vlastta... :twisted:
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Е как не, мед. сестрите са цели професорки, какво е в сравнение с тях някакъв си прост лекар
E,Kuma Lisa,takiva pretencii ne pomnia da sam imala,no imam pretencii,che sam po-obrazovana i rabotata mi e po-otgovorna ot na edin mitnichar.
Dadoh primera za lekarite zachtoto vzimat absolutno sachtata zaplata.
P.S.Smetnah godinite si obuchenie i se sabirat 9 godini sled sredno (5 ot tiah sa minali v Med.akademia za lekar)Naduvaneto ti e absolutno neumestno.A niakakav si prost lekar deistvitelno e nishto pred edna opitna sestra.
laura
Мнения: 203
Регистриран на: Вто Ное 18, 2003 3:28 pm

Мнение от laura »

Joy,
Бих те помолила да се извиниш на всички от нас, коието сме завършили медицинското си образование и прости или не, носим званието "лекар". Това е звание, която сме заслужили с много труд, много усилия и безсънни нощи и много всеотдайност. Аз лично се чувствам обидена от подобно изказване, макар и да не е насочено пряко към мен.

Laura
Заключено