ИЗБОРИ 2009

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

gt_2006 написа:"Я не сакам да съм добре,сакам Вуте да е зле"-Шопска народна мъдрост! И Бгмон,Пумпи,Линко:-"Толкова е просто,Канада не разрешава"! Ама то ,българина и в ада няма нужда от дяволите-сами се топим в казана! Виден бг политик-"Може границата с Турция да минава до Костенец,ама ние да сме на власт!"http://dnes.dir.bg/2009/06/25/video4670746_0.html
Нито съм шоп, нито я приемам тази мъдрост и делата ми през целият ми живот го доказват. Ти шоп ли си и по себе ли си съдиш за другите?
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
gt_2006
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 2:34 pm

Мнение от gt_2006 »

Умряла циганката дето те хвалеше! А то "делата" ви, ги видяхме! А твоя Керемедчиев и Външно-вижhttp://www.vsekiden.com/?p=53375
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

Ясно, шоп си и по себе си съдиш за останалите. :)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

Linko написа:
becks написа:Та, Линко, да се върнем на спора може или не може, дава или не дава Канада. Всичко може, но трябва някой да настоява. :D :D :D
Няма никакъв спор по въпроса: "Разрешава ли Канада образуване на изборни секции извън ДКП?". Отговорът е еднозначен - не разрешава.
Въпросът с използване на всяка възможност за образуване на секция (почетните консули) е вече друга тема. И тук основната роля наистина е на българската общност, която трябва да накара да се раздвижат опредлени хора и ведомства. Чудесно ще е ако наистина българите от Монреал и близките околности можем да гласуваме на 5-ти юли на място.
Аз ти предлагам поне да разпратиш съобщение до всички регистрирани в бгканада за това, че има нова секция. Не знам дали е възможно да стане автоматично това
bate Many
Мнения: 100
Регистриран на: Чет Яну 22, 2004 12:00 am
Местоположение: ot 05.09.2005 Montreal

Мнение от bate Many »

Becks идеята ти е супер . Ако могат да го направят модераторите ще е страхотно !
Каквото и да ви се случи помнете едно : И УТРЕ ЩЕ ИЗГРЕЕ СЛЪНЦЕ !!!
Публикувай отговор