Надомна работа

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Надомна работа

Мнение от bibco »

Народе,
темата е спрягана в този форум вече, но нека още веднъж да поговорим! Може да излезе нищо ново и полезно...
Някой да знае или да е опитал някаква струваща си надомна работа, където реално да се заработват поне някакви пари?
Не питам за спам от рода - "пратете 10 долара ние ще ви подсигурим работа с доход 500 долара седмично!"
Говорим за реална работа. ОК?
И моля - САМО СЕРИОЗНИ МНЕНИЯ! Без бъзици и майтапи. Въпросът е по неволя и е сериозен...
emimilanova
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 29, 2007 3:44 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от emimilanova »

http://topjobmontreal.com/
Попаднах на това в днешния вестник, но не знам доколко може да им се вярва :roll:
Ако някой има повече инфо, да пише :?:
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Мнение от bibco »

Благодаря ти Еми, това съм го проверил. Спам е, за съжаление...
Аватар
teomat.com
Мнения: 561
Регистриран на: Нед Яну 18, 2009 11:16 am
Местоположение: Canada
Обратна връзка:

Мнение от teomat.com »

До колкото си спомням този сайт който си пуснал е твой. Мисля че това е много добър бизнес, но за него трябва една по-добра реклама, в смисъл на повече разяснения, защото за хората е много трудно да си представят че една нищо и никаква пирамидка, пък било то направена и от някакъв доста специален материал ще има такова въздействие върху тях самите и върху света около тях.

Същото важи и за вредните полета, с които се занимаваш, за тях не знам много, но съм чувала че още от древността много внимателно са избирали мястото на къщата с цел да няма лоши влияния върху психиката. До колкото си спомням е много вредно да се спи над място с подземна река или метална руда. Водело до безсъние и психични разстройства, които отшумявали със смяната на мястото за спане.
Може би това е толкова важно и колкото цената и вида на къщата. На мен ще ми направи силно впечатление например ако агентът ми ме запознае освен проблемите в самата къща и с наличието или отсъствието на електромагнитни полета около нея. Все пак здравето винаги си остава най-важно.

Добра идея е да се рекламираш с този сайт, но трябва да извадиш на преден план услугата която извършваш и продукта който предлагаш, да бъдат на първата страница, да бъдат лесно достъпни.
Не е лоша и идеята да се свържеш с агенти на недвижими имоти и да им предложиш една услуга която е нова на пазара. Ако имаш и съответния образователен ценз, можеш и да им предложиш издаването на някакъв сертификат с който да се удостоверява чистотата на мястото и който те да предоставят на купувачите (никога не е ясно кое кара човекът да купи точно тази къща)

Ще се радвам ако съм успяла с нещо да ти помогна.
Избрала съм си черна пирамидка, надявам се да не са свършили:lol:
Тъй като и за мен е трудно да повярвам в някои неща е най-добре да пробвам. Око да види, ръка да пипне :wink:
Публикувай отговор