Свободни места за 17.09 за Olympic

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
ik
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:18 am
Местоположение: Монреал

Свободни места за 17.09 за Olympic

Мнение от ik »

Здравейте!
За тези, които бързат да летят преди зимата за Монреал, а не са успели навреме да си направят резервации - ние имаме две свободни резервации за 17 септемри с гръцките авиолинии Оlympic през Атина с преспиване, което е включено в цената на билета. Цената на един билет за възрастни е 328$ СЪС летищни такси. Това е най-евтиния възможен вариант, така че драги съфорумци, възползвайте се. Ние летим на 21 септември с KLM, тъй като още не са ни дошли визите от Букорещ, а и за да не затрудняваме страхотните "хазяи", които си намерихме в Монреал!!! Ако има други за 21.09 през Амстердам може да се запознаем!
За резервациите - който се интересува да ни пусне ЛС и ще отидем на място да сменим имената на резервациите за полета. До скоро!
paco
Мнения: 26
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:58 am
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Мнение от paco »

Имаше някъде сайт за резервации на билети.Ако някой си спомня нека го каже.Мерси.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

КЪДЕ СИ ГИ НАПРАВИЛА ТЕЗ РЕЗЕРВАЦИИ? МНОГО ЕВТИНИ СА ТЕЗ БИЛЕТИ
claire
Мнения: 96
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:32 am
Местоположение: Rive Sud de Montrеal, Canada
Обратна връзка:

Мнение от claire »

Rezervaciata za koiato spomenava Ik, mi predlojiha ot Mari Travel -297$ bileta +31$leti6tni taksi, vklu4eno e prespivaneto v Atina!
www.maritravel.com
Napravih zapitvane i te vednaga otgovoriha i predlojiha za rezervacia da se obadia po telefona: 02/9831429, 9831629.
Imaite predvid, 4e kato pristigne6 v Atina triabva da si dade6 bagaja na "bagaje", za koeto zapla6ta6 za vseki sak po 15 evro! - naskoro patuva moia priatelka i tia mi go spomena!
Ot prou4vaneto koeto napravih 6enata na Olympic e edna, no pri vsiaka agencia leti6tnite taksi se razminavat!!!
Imaite predvid, 4e Olympic niama uveli4enie na cenite po praznicite prez decembre, dokato KLM imat takav period!
Paco, mislia 4e tarsi6 tozi sait:www.effecttravel.com.
Nadiavam se da sam bila polezna!
Na vsi4ki jelaia uspeh!
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

Мнение от miloto »

Claire, mislis, che se barksh za bagaja. Majat mi letia s Olympic i bagajat letia direktno ot Sofia. Estestveno, che triabva da kajesh tova оshte v Sofia, za da ne raznasiash razni bagaji iz Greece.

Nie sashto imame svobodna rez. za KLM za 19ti, Sofia-Amstrdam-Montreal za 396$ s let. taxi

Aide do skoro
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
Аватар
Maria
Мнения: 347
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 1:45 am
Местоположение: Sainte-Julie/Варна

Мнение от Maria »

Имаше някъде сайт за резервации на билети.Ако някой си спомня нека го каже.Мерси.
Не знам дали говориш за това, но мисля, че върши работа:

http://go.visa.bg/air/

Предлагам и други, които имат инфо за самолетни бюра, агенции, уеб страници и т.н. - неща, свързани с полетите от България до Канада - да я споделят, така че да се оформи поредната "помощна" тема в този форум.

Бай засега! :wink:
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

e последно : багажа го мъкна с мене по летището до хотела или директно заминава за монреал???
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

Мнение от miloto »

Direktno zaminava za Montreal

Ask keepera, toi shte ti kaje

Uspeh
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
claire
Мнения: 96
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:32 am
Местоположение: Rive Sud de Montrеal, Canada
Обратна връзка:

Мнение от claire »

miloto написа:Claire, mislis, che se barksh za bagaja. Majat mi letia s Olympic i bagajat letia direktno ot Sofia. Estestveno, che triabva da kajesh tova оshte v Sofia, za da ne raznasiash razni bagaji iz Greece.

Nie sashto imame svobodna rez. za KLM za 19ti, Sofia-Amstrdam-Montreal za 396$ s let. taxi

Aide do skoro
Nina, informaciata za bagaja ia imam ot Jivka, koiato letia kraia na juillet!
Az samo spodelih tova, koeto tia mi kaza i 4e tova e niakakvo novo iziskvane!
Privet!
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

Мнение от miloto »

Claire,

Az znam tova ot maja mi, koito letia predi Jivka i biah s nego na letishteto i znam, che kato kazahme che iskame bagaja da leti direktno, kazaha che niama problem. Posle i Nadia i Petar ato izprashtah, pak letia direktno. Iavno triabva da se zaiavi predvaritelno.

Koga shte se vidim s teb?

Lek den :lol:
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
Keeper of the 7 keys
Мнения: 334
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:14 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Keeper of the 7 keys »

Az ne znam Jivka kakvi pari e pla6tala. Ako ima promeni ot predi 2 sedmici niakakvi osven.. AKo se 4uia s Jivka 6te ia pitam i 6te kaja.

Ne vijdam nikakva logika da pla6ta6 za bagaja si v Atina, sled kato toi direktno leti za Montreal. Osven men , poznavam o6te 4 semeistva, koito letiaha tova liato s Olimpik i nikoi ne e pla6tal, na vsichki bagaja direktno e letial za Montreal.

A az kato patuvah imashe edni momicheta s men do Atina i posle patuvaha za New York. Te si misleha, 4e bagaja im leti direktno za New York.
Na drugia den kato trygvahme se okaza, 4e bagaja im e stoial ciala no6t na leti6teto v Atina. Pazili sa im go horata i izob6to ne im biaha iskali pari za tova. Taka 4e az pone si mislia, 4e kato kajete v SOfia na leti6teto i niama da imate problemi.
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Въпрос за гърците

Мнение от anito »

Аз веднъж вече бях отворила такава тема, но не получих отговора, който ми се щеше. Надявам се, че някой от вас, които сега се занимавате с ходенки по агенции за резервации и самолетни билети, може да има или да получи такава инфо.
Та въпросът е следният: гърците имат ли представителство тук в Квебек, или пък агенции, които да предлагат техните билети? нали не може да имат полети само в едната посока!?
Обичам да преча
ik
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:18 am
Местоположение: Монреал

Мнение от ik »

И аз да се включа за багажа - от агенцията, където направихме резервациите, ни казаха, че щом е с преспиване полета, е желателно да си вземем багажа в Атина от съображения за сигурност - изискване на авиокомпаниите. Но явно гърците както винаги не са особено стриктни. Но това не би трябвало да е проблем, тъй като някой по-рано беше писал във форума, че на летището в Атина ви чака специално микробусче, което ви води до хотела и можете да си натоварите чантите с вас, а на сутринта да ги върнете обратно на летището пак с това микробусче. То вярно че става голяма врътка, но за фукарии, които не искат да плащат за гардероб, върши работа.
За anito отиди на www.olympic-airways.gr видях че са показани офиси в Монреал и Торонто, но не се рових за точен адрес. Виж ако ти намериш нещо. Успех!
Аватар
Petia
Мнения: 130
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 8:06 pm
Местоположение: Vancouver

Мнение от Petia »

Аз само едно не разбирам: като освобождавате резервация не се ли заема от следващия от waiting list, как предлагате 2 свободни места, 1 свободно място...нали ви анулират резервацията, за да я запишат на името на друг, следователно би трябвало системата автоматично да вкарва тези, които са в лист на чакащите.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

България е страна на неограничените възможности. балкан затова продава повече билети и ако не отидеш на време на летището може и да имаш билет но не и място в самолета защото вече е пълен. та това става от такива агенции където всеки си преви каквото иска с резервациите и местата. листата на чакащите е за тези които няма твръзки и познати в травел агенции, които пък печелят от всеки клиенти тъй като конкуренията е жестока всички правят всякякви услуги само и само да си купиш билет при тях. в софия на почти всеки ъгъл има травел агенция, как мислите че правят бизнес. не е с най-честни средства, като всяко нещо в нашата мила родина.....
Заключено