Изпит за шофьорска книжка

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от Жени »

KVS написа:..... Пращайки го да учи езици едва ли е най-добрия начин да се яви на теория в СААК.....
Ами аз никого не пращам да учи езици! Те езиците кола не карат! А изпита хората са го направили да го вземеш и с преводач стига да знаеш или по-скоро преводача ти да знае правилата за движение, които с малки изключения са универсални по цял свят! 8)
7George праща човека да си доучва първо, щото мисли, че без френски после не може да разчете табелите в Квебек! :wink:
Аватар
Yahoo!
Мнения: 205
Регистриран на: Вто Ное 04, 2008 12:06 pm

Мнение от Yahoo! »

Жени написа:... праща човека да си доучва първо, щото мисли, че без френски после не може да разчете табелите в Квебек! :wink:
:wink:

а сега по темата за новата версия на правилника :

аз мисля, че ако човек може да мине всички въпроси от онлайн теста на СААКю ще вземе теорията и без да е чел правилника
"I want to know God's thoughts; the rest are details."
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Мнение от Rall »

yahoo! написа:аз мисля, че ако човек може да мине всички въпроси от онлайн теста на СААКю ще вземе теорията и без да е чел правилника
:thumbsup:
заиграй се с онлайн теста и нема да имаш проблеми. Въпросите на изпита са същите но зададени по друг начин и картинките са различни така че нема да стане с зазубряне на а,б,или,с като верни отговори но като цяло онлайн теста е напълно достатъчен, аз минах две теории от раз само с него. Успех
Публикувай отговор