Възможно ли е българин да стане полицай в провинция Квебек

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

dakel1 написа:Не разбирам, защо ще ставаш полицай, точно в Кебека льо :lol: Канада има и други провинции, където процедурата е по-лесна и искат само ЕДИН ЕЗИК или ти си нещо мазухист?! :roll:
Аз като знам 5 езика по-голем мазУхист ли съм ???
:beer: :beer: :beer:
tahumba
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Дек 04, 2008 5:58 am
Местоположение: Перник, България
Обратна връзка:

Мнение от tahumba »

Здравейте. Пак ви благодаря затова, че коментирате тази тема. Що се отнася да мазохизма, ами аз си мисля, че от българите по голями мазохисти няма. Пред МВР пушиха цигари голеги които са отказали цигарите от да речем две-три години. Идеята за това пушене беше, че вече колегите са изпушили от всякъде. Та стига вече за мазохизма, щото малко или много всички сме мазохисти, но идва въпроса на каква цена и защо. Защо в льо Монтреал льо Канада а не в Албърта да речем или в Онтарио. Ами да речем, че на моето семейство е свикнало да му е трудно.
Аз и семейството ми искаме да емигрираме за Квебек, Канада. Аз съм на 40г., имам 22г. трудов стаж до момента. Интересно какви са ни шансовете за емиграция, и мога ли да започна работа като полицай в Канада.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

tahumba, добре дошли и много успехи льо :-)
:beer: :beer: :beer:
tahumba
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Дек 04, 2008 5:58 am
Местоположение: Перник, България
Обратна връзка:

Мнение от tahumba »

Льо благодря. При положение, че мога да съм по-стабилен в щатите при брат ми, но снахами отиде в щатите кобра, и лятото на 2008г. се върна кралска кобра.
Аз и семейството ми искаме да емигрираме за Квебек, Канада. Аз съм на 40г., имам 22г. трудов стаж до момента. Интересно какви са ни шансовете за емиграция, и мога ли да започна работа като полицай в Канада.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

tahumba написа:Льо благодря. При положение, че мога да съм по-стабилен в щатите при брат ми, но снахами отиде в щатите кобра, и лятото на 2008г. се върна кралска кобра.
Нема страшно, ако беше отишла ф Табарнашко щеше да се върне ИМПЕРАТОРСКА кобра ...
Тука е най-зле ф тая насока от сякаде другаде ...
:beer: :beer: :beer:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Tака че , по-добре негроукротител в Монреал , отколкото коброукротител в щатите :wink: наздраве братчеди :beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Наздраве льо :beer: :beer: :beer:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

поредния наивник на средна възраст.
тахумба няма да те огрее щото тук има полиция ,а ти идваш от милицията ,колкото и да не го разбираш.
възраста ти е проблем,на тия години колегите ти в канада мислят за пенсиониране за да дадат път на 20 годишните,обаче те виждам тракър.поне тука всеки втори милиционер или фатмак от бг. върти геврека ,щото за друго не става ,ама изкарват кинти.
ако си по мързелив и изнежен ше бичиш някъде секюрити гай/демек пазач/ за 12д. на час и ше си свиркаш,тя колкото и работата толкова и парите.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Е можеше поне след празниците да отвориш човека :(
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Бате, почна ли пак да им трошиш хатъра на кандидатите за Канада?
:beer: :beer: :beer:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

ма кво да му троша хатъра на човека,по добре ли е да му пълните главата с глупости .
то на 40 си вече млад пинсионер вие го баламосвате полицай можел да стане.
не ,че 40 е кофти възръст ,то и аз съм почти на толкова ,ама вземете се малко в ръце като ;обещавате; за да няма после излъгани камилчета от слънчев бряг. :lol:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Абе да дойде човека , пък ще си намери местото , в БГот Слънчев брег до Трън хиени , в Щатите кобри , нека да дойде човека пък ще види. :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Ми може полицай да не стане, ма да стане охрана ...
:beer: :beer: :beer:
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

CFS 801 написа:поредния наивник на средна възраст.
тахумба няма да те огрее щото тук има полиция ,а ти идваш от милицията ,колкото и да не го разбираш.
възраста ти е проблем,на тия години колегите ти в канада мислят за пенсиониране за да дадат път на 20 годишните,обаче те виждам тракър.поне тука всеки втори милиционер или фатмак от бг. върти геврека ,щото за друго не става ,ама изкарват кинти.
ако си по мързелив и изнежен ше бичиш някъде секюрити гай/демек пазач/ за 12д. на час и ше си свиркаш,тя колкото и работата толкова и парите.
Даже и КАТ няма :lol: Мързеливите ченгета някога, всички се натискаха катаджии да бачкат :shock: Следователските места бяха само за СтрезоФ и БоеФ :wink: Познавам местен гай,биФша кука от тия с червените мундири :wink: На 45 е и казва,че от две години пипнал пенсийката :wink: Сега бачка за Олимпийския комитет до края на 2010 тата и после отпрашвал за Кейко :lol:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

а това отиде кобра и се върна кралска кобра как да се тълкува ,че ми стана много интересно :lol:
Публикувай отговор