Въпрос към канещите роднини на посещение

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
p4eli4ka
Мнения: 680
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 7:34 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от p4eli4ka »

Мерси за отговора Линко :) Аз знам, че сведенията за семейството не търпят промяна, въпроса беше, че преди от консулството в София си искаха някакъв техен формуляр, който не се намираше в нета. Не признаваха IMM-то, искаха си техния. Сега обаче явно най-накрая им е уврял мозъка, че е по-лесно да искат документ, който е достъпен в официалните сайтове. Явно информацията ти е съвсем прясна, а и знам, че винаги можеш да се обосновеш, затова ти вярвам безрезервно. Захващам се да попълвам :wink: Благодарности още веднъж :)
Pour être heureux un an, gagnez au loto. Pour être heureux toute votre vie, aimez ce que vous faites Изображение
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

Не зная какво са искали от консулството в София преди или сега, p4eli4ka, защото аз към тях не съм се обръщал изобщо. Директно работих с посолството в Букурещ. Там изпратих документите и от там си взех паспорта на тъщата, всичко чрез куриер.
Та ако някой ви казва, че е задължително да се минава през консулството не му вярвайте.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Bubi »

Ние канихме преди 1 година свекърва ми и сме попълвали IMM 5406 (06-2002) E и IMM 5257 (05-2005).
Аватар
p4eli4ka
Мнения: 680
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 7:34 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от p4eli4ka »

Благодаря ви за отговорите, казуса е решен :wink:
Pour être heureux un an, gagnez au loto. Pour être heureux toute votre vie, aimez ce que vous faites Изображение
no_name
Мнения: 24
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 9:00 am

Мнение от no_name »

Пчеличка ето ти сайта на посолството в Букурещ:

http://geo.international.gc.ca/canada-e ... re-en.aspx

Предполагам, че за този документ става въпрос:

http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kits/f ... M5406E.PDF
Заключено