Търся съдействие за намиране на работа

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

ти ще ми намериш ли сега нещо тънко дето да си клатя краката по цял ден или ще правиш пазарлъци колко още да сваля. :wink:
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

ablood, все се каня да те питам, кой е тоя ръб на новия ти аватар?
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

Без никакви пазарлъци мога да ти предложа да си поклатим краката на по бира :beer:
Иначе долкокото знам от жената, за заплата в нейната агенция пазарлък не става, но след като се започне, някои изплуват.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

miteto написа:ablood, все се каня да те питам, кой е тоя ръб на новия ти аватар?
Далече си, затова обиждаш така :evil:
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

ablood написа:
miteto написа:ablood, все се каня да те питам, кой е тоя ръб на новия ти аватар?
Далече си, затова обиждаш така :evil:
Ъъъ, кво :roll: Питах само кой е тоя клюн на аватара, ама ако си толкова чуствителен на тема манга-герои, сори, нема да задавам въпроси :oops:
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

miteto написа:
ablood написа:
miteto написа:ablood, все се каня да те питам, кой е тоя ръб на новия ти аватар?
Далече си, затова обиждаш така :evil:
Ъъъ, кво :roll: Питах само кой е тоя клюн на аватара, ама ако си толкова чуствителен на тема манга-герои, сори, нема да задавам въпроси :oops:
Това съм аз, разгорещен след битка:
http://www.youtube.com/watch?v=i3vO01xQ-DM
Наложи се да инвестирам в зверски компютър и неприлично скъпа видеокарта, но НИЩО ДРУГО НЕ Е ЕКШЪН.
Doom3, HL3, Turoc(12GB compressed!) и другите подобни ми се видяха като 2D игрички в сравнение с това пленително зрелище. 4 пъти го превъртам.
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

сега като излееш и бетона съвсем ще светнеш :D
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Мнение от bibco »

Хайде, пак отклонихте темата...
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Мнение от bibco »

Народе, не ме забравяйте - аз продължавам да търся работа и очаквам съдействието ви!
Благодарен съм на всеки от вас за предложенията ви! Всяко рационално нещо го проверявам и съм сигурен, че ще намеря СВОЯТА работа :wink:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Ми айде да ходиме да търсиме ...
:beer: :beer: :beer:
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Мнение от bibco »

ми хайде :beer: :beer: :beer:
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

Hullman написа:По изчерпателна информация се получава в офиса на Хълман в реална работна обстановка срещу 3000 КАД за една седмица.
Никой никога няма повече да ви уволнява, напротив вие ще сте тези които ще назначават или уволняват в зависимост от пазарната обстановка.
Може да печелите неограничено като всяка година продажбите нарастват с поне 10 % защото повече хора ви научават, повече хора идват или заминават от Канада, повече фирми внасят или изнасят все повече и по разнообразна стока в или от Канада.
Все повече спекуланти искат да живеят от валутна търговия без да рабоят.
Днес някои изкараха по 4000 $ от 100 000 инвестирани само до обяд от спекулации. Канадския $ се покачи с 4 % срещу УСД.
Извинявайте за раводнявката на темата,ама сега виждам,че клоуните на бгканада са взе още тук,ще пада вселба :lol: как съм могъл да пропусна година и повече без такива шеги :lol:
Мечката се мие, чисти
в потоците сребристи.
Има ли за тебе пречка
да постъпваш като мечка.
Wella
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 2:57 am
Местоположение: Mtl

Мнение от Wella »

http://www.igssecurity.com/
Фирмата предлага курс на обучение , получаване на лиценз и осигурява работа. Работят българи и руснаци.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Да, тая фирма ме кефи, познавам хора които са работили там след като са изкарали курса и бяха доволни ...
:beer: :beer: :beer:
Публикувай отговор