Кандидат емигранти от Великотърновския регион

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
milen73
Мнения: 152
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 5:15 am
Местоположение: Svishtov

Мнение от milen73 »

Бройте ни и нас за тази сбирка!
DCS- 02.07.2008
Accuse - 11.07.2008
Покана за интервю - 10.10.2008
Интервю -2.12.2008, 11.00 h- успешно!
DCS Bucarest- 12.12.2008
Баркодове- 19.01.2009
Медицински -26.01.2009
Направени медицински-16.03.2009
Покана за визи- 13.08.2009
Визи- 03.09.2009
Vladislav
Мнения: 256
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:31 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Vladislav »

Ехааа, ама готен купон се заформи. Интересно дали след година ще можем пак да се сберем всички само че оттатък :roll: . А дано ...
дидо
Мнения: 48
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 6:30 am
Местоположение: Blainville,Canada

Мнение от дидо »

някой можели да ми каже добър преподавател по френски,който да може да подготвя за интервю.да е от търново.
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от denzel »

Здравейте,дружина!
"Бате ви" denzel резервира маса за тая седмица в ресторант"Камъка"-Г.Оряховица!
Надяваме се всички да се съберем,изключвам milen 73,защото наистина си имат уважителна причина,чиято цена се надявам подобаващо да полеем след 02,12,08! :wink: :wink: :wink:
Опс-часът и датата!
18,30,събота........
Очакваме включване!

Дидо също да се чувства поканен...!!!
Dum spiro spero!
Vladislav
Мнения: 256
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:31 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Vladislav »

Батка, запази ми един "камък" за мен. Ще гледам да дойда къде 18.30 да се видим с компанията.
saimans
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 3:25 pm
Местоположение: BG

Мнение от saimans »

И ние идваме! :D
NaviD
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Фев 22, 2004 4:39 am
Местоположение: Mtl/CDN

Мнение от NaviD »

denzel-чо, ми ти си бил голям организатор...хайде като дойдеш в рая пак да ни организираш, така и така хубава скорост си набрал... :D
дидо
Мнения: 48
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 6:30 am
Местоположение: Blainville,Canada

Мнение от дидо »

съжаляваме че няма да дойдем,на работа съм.събота и неделя почти винаги съм втора смяна.приятно прекарване на всички
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от denzel »

NaviD написа:denzel-чо, ми ти си бил голям организатор...хайде като дойдеш в рая пак да ни организираш, така и така хубава скорост си набрал... :D
Аз ща организирам аз......като дойда се надявам ти да ни организираш!Или забрави тръпката преди заминаване!???? :D
Dum spiro spero!
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от denzel »

Между другото ,бяхме само със Саймънсови...изкарахме си 3 часа чудесно....... :beer: :beer: :beer: !
Може само да съжалявате ...групата БГ!
Dum spiro spero!
Vladislav
Мнения: 256
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:31 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Vladislav »

Хей какви ги вършите бре кандидат-емигранти :D Аз най-после успях да си взема академическите справки от всички университети и академии където сме учили :D Отне ми точно 52 дни. Другата седмица трябва да ги дам за преводи и живот и здраве до средата на декември да ги пусна към Виена. Всичко става толкова бавно, че направо може да забравиш за къде си тръгнал, добре че съм тъп и упорит :D При вас как е? Има ли раздвижване някакво или всеки се е забил в сивото ежедневие - от работа в къщи и после обратното. Denzel - стягай се, наближава ергенското ти парти :D да не се излагаме :D Хайде спорна работа на всички и ... оревоар.
saimans
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 3:25 pm
Местоположение: BG

Мнение от saimans »

Честито Влади! Чакай де, тепърва предстои да чакаме и да бъдем търпеливи!Бавничко става , но може и да е за добро, поне ни дадоха време хората да научим езика, за да не говорим като някои наши " Събратя" от БГ. :oops: И така айде успех на всички , ще чакаме приятелите от Свищов да разказват и се надявам да почерпят :D .
tora2007
Мнения: 108
Регистриран на: Нед Фев 10, 2008 4:04 pm
Местоположение: Русе

до групата от Търново

Мнение от tora2007 »

Здравейте на Всички от Търновския регион.Имам едно питане към Вас и се нядявам някой да успее да ми помогне.Та значи трябва непременно да си извадим сертификат от Алианз франсес /понеже в нашия град няма а Търново ни е най-близко/ за ниво Б1 и разбрах че трябва да се явим на изпит.Някой знае ли в какво точно се състои този изпит разбрах че има и писмен който много ме притеснява. Всякаква информация по този въпрос би ми била от полза . Благодаря на всички предварително.
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Re: до групата от Търново

Мнение от denzel »

tora2007 написа:Здравейте на Всички от Търновския регион.Имам едно питане към Вас и се нядявам някой да успее да ми помогне.Та значи трябва непременно да си извадим сертификат от Алианз франсес /понеже в нашия град няма а Търново ни е най-близко/ за ниво Б1 и разбрах че трябва да се явим на изпит.Някой знае ли в какво точно се състои този изпит разбрах че има и писмен който много ме притеснява. Всякаква информация по този въпрос би ми била от полза . Благодаря на всички предварително.
Имаш ЛС! :idea:
Dum spiro spero!
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Кандидат емигранти от Великотърновския регион

Мнение от ivalin »

:cry: Здравейте, побратими от агитката! Много съжалявам, че и този път няма да се включа в купона, но жена ми за пореден път е на работа през почивните дни и няма как, пък и така ни укопираха на Пишмана, че на човек вече не му се излиза от квартала. Е, ще свикнем, но кога незнам: "то едно магаре тъкмо се научило да яде баластра и умряло..." та и ние. :twisted: Както казва denzel поне там да не се налага да работим през почивните дни и нощите, а да бъдем със семействата си за лични нужди, но както дойде няма много да я избираме особено в началото. :wink: :lol: :beer: :beer: :beer: На здраве и весело изкарване на тези, които ще спазят традицията независимо на чия територия пък, ако ще и да са съвсем самостоятелно, но трябва да се знае и да се помни, че традициите са важно нещо. Трудно се създават, но лесно се прекратяват, като приятелството. :idea: :beer: :beer: :beer:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Публикувай отговор