Имиграция от Канада в България :-)

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
mitirino
Мнения: 44
Регистриран на: Пет Дек 10, 2004 11:26 pm
Местоположение: Toronto

Имиграция от Канада в България :-)

Мнение от mitirino »

Здравейте!

Аз не бях влизал в този форум от сто години и днес докато мързелувам и чакам да стане 5 селдобед, се зачетох и гледам че хората все още искат да идват в Канада. Което ме кара да си мисля че в България наистина е шибано. На мен обаче понякода ми идва идеяата да имигрирам обратно. Та се чудая на другите хора идват ли им такива идеи...
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

В България не е шибано,просто всички те шибат и няма ред...
Аватар
7George
Мнения: 9672
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

Докарал си я до мързелуване и пак за щуротии мислиш... Батето ако те прочете, ще каже, че си му изплагиатствал идеята.

Ама който се връща, го прави без много шум: има и такива. А на теб ти трябва 1 опреснителна екскурзия.
Аватар
Peace-Lover
Мнения: 99
Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 7:51 am
Местоположение: Земя

Мнение от Peace-Lover »

Dparo u TaHq написа:В България не е шибано,просто всички те шибат и няма ред...
За жалост е така, наистина.
Лошото е , че на много хора им харесва.
Не е важно колко си живял на земята, а как си живял. Всеки човек трябва да има вътрешен мир и да е в хармония със себе си и всичко около него. Що за човек е този, който не прави света по-добър?
Ахимса, мир и любов !!!
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

За бога братя имигрирайте в България, че мноо ора станахме тука.
smotan
Мнения: 307
Регистриран на: Вто Сеп 19, 2006 8:18 am
Местоположение: Cucumber Market

Мнение от smotan »

7George написа: А на теб ти трябва 1 опреснителна екскурзия.
:thumbsup: Профилактична :)
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

mitirino, не съм сигурен че тва което казваш значи точно това: че в БГ е наистина шибано.
Много хора имат нужда от коренна промяна, тва е също причина за махане от еди каде си.
А относно дали ми е идвала идея за връщане в БГ, НИКОГА, по скоро бих се преместил в Джибути или Виетнам, ма мене лично БГ не ме кефи, ама хич ...
:beer: :beer: :beer:
Mi6o76
Мнения: 294
Регистриран на: Пет Юли 18, 2008 7:45 am
Местоположение: Sofia

Мнение от Mi6o76 »

Mitrino ,ако в Канада си сам ще те разбера!Ела до БГ вземи си една булка и се върнете обратно!Ако си идваш не си взимай точно розовите очила по възможност.
Подадени документи 29.08.2008
Accuse de recеption 04.09.2008
Entervue de selection 12.06.2009 09:00-неуспешно
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Иди, иди в БГ.
Хълман се върна от там преди няколко дни.
Цените в БГ на дрехи, бензин, коли, недвижими имоти, отопление, питиета по нощни заведения са по скъпи от колкото в Канада.
По улиците е някакъв ад. Нито може да се кара кола спокойно нито може да се придвижиш от точка а до точка Б за разумно време.
90 % от хората ходят като зомбирани и хабер си нямат как ще се справят и как ще си купят имот който струва повече от подобен в Канада.
Моргиджи се дават на поносимите 9 - 10 % а за да ти разгледат документите банките се плаща такса без да е сигурно че ще ти го отпуснат моргиджа въобще. Повечето имоти са в грубо строителство, после се почва ада да търсиш майстори които в момента не достигат. Тези майстори взимат депозити от 20 човека едновременно за да не изпуснат работата а после хората ходят да ги гонят и да ги търсят за да свършат работа за да влязат в жилищата си а през това време вече моргиджа тече. За договор за завършване на довършителните работи по имота в срок бг. майсорите нито са чували нито пък са склони да подписват такъв. При това положение може и да не влезеш в жилището си доста дълго време.
Студентски заеми се дават само до 15 000 лева за 5 години и само ако имаш гарант ( който пък се намира трудно ) за разлика от Канада където само ти си отговорен за заема си и само твоя подпис е достатъчен.

Хълман ходи и до морето което е заприличало на строителна площадка. Няма инфраструктура, няма пътища, няма паркинги, няма лекари и зъболекари, няма супер маркет от където да пазаруваш но за това пък има луди руснаци които купуват имоти по 2000 Евро кв.м
за паркинг, лекар, зъболекар и супермаркет не питат. Просто ги кефи да си купят имот в БГ на морето в който я дойдат веднъж в годината за 15 дни я не но поне са инвестирали някъде откраднатите пари от масовата приватизация в Русия и се надяват евентуално цените да скочат за да продадат същия имот на други още по луди руснаци.
Ако имате неблагоразумието да купите имот там се пригответе да платите над 100 000 Евро цена за малък имот в рамките на стария курорт Слъчев бряг. Този имот ще е без паркинг а после си пригответе цена от 50 лв на ден ако искате да си паркирате колата на публичен платен паркинг който е собственост на друг хотел и то ако има свободни места.
Целия Слънчев бряг е заприличал на пазар Илиенци.
Тези дни ще ви пусна и снимков материал точно от центъра на Слънчев бряг.
Там видях и хотелчето на Батето. За малка сграда с 10 стаи или малки апартамента ще трябва да се изръси поне 2-3 милона Евро.
Последно промяна от Anonymous на Съб Окт 11, 2008 8:28 pm, променено общо 1 път.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

България не ме кефи ма ВЪОБЩЕ ...
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Мнение от valioiko »

И мен. Ни най-малко дори.....
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Да ма тука има едни хубавци си баят само за нея ...
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Мнение от valioiko »

Marginal39 написа:Да ма тука има едни хубавци си баят само за нея ...
Ами знам ама всеки си шета на акъла.....стига на мен да не ми пречи.
Аватар
ZanzibarHero
Мнения: 819
Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 8:55 pm

Мнение от ZanzibarHero »

България ме "кефи" много, но нейният чар е в спокойният, провинциален хаос, който някак си естествено създаваме, около всичко до което се докоснем ...

Организацията и редът не ни е силната страна като нация.
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Re: Имиграция от Канада в България :-)

Мнение от ninka83 »

mitirino написа:Здравейте!

Аз не бях влизал в този форум от сто години и днес докато мързелувам и чакам да стане 5 селдобед, се зачетох и гледам че хората все още искат да идват в Канада. Което ме кара да си мисля че в България наистина е шибано. На мен обаче понякода ми идва идеяата да имигрирам обратно. Та се чудая на другите хора идват ли им такива идеи...
предполагам че ти е омръзнало в Канада.....
в България може и да е шибано, щото тука не е де, ама и там хора живеят.
както маргинал е писал - понякога хората имат нужда от коренна промяна, което ги кара да забягват нанякъде.... :beer:
Публикувай отговор