Да Ви питам и Вас същото

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Заключено
emimilanova
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 29, 2007 3:44 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от emimilanova »

ninka83 написа:абе еми ти с мозъка ли си мислиш или с подметките :shock:
ми момичето може другия месец да си намери някой, който да бъде прекрасен баща, не мислиш ли?
Да, възможно е и да го намери този прекрасен баща, още утре дори!
Но нещата не са толкова прости, колкото в любовните романчета!
Един ден ще пораснеш и ще разбереш! :D
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

emimilanova написа:
ninka83 написа:абе еми ти с мозъка ли си мислиш или с подметките :shock:
ми момичето може другия месец да си намери някой, който да бъде прекрасен баща, не мислиш ли?
Да, възможно е и да го намери този прекрасен баща, още утре дори!
Но нещата не са толкова прости, колкото в любовните романчета!
Един ден ще пораснеш и ще разбереш! :D
аха :lol: абсолютно съм съгласна :wink: човек може и да одъртее и пак да не му дойде акъла :lol:
също така човек расте не само с годините....и понякога поради стечение на известни обстоятелства се налага да пораснеш много бързо :wink:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Права си, аз пораснах много бързо след като първата ми жена се оказа супер буклук, ожених се втори път и втората ми жена ме кефи максимално :-)
Ако се наложи, ше порасна още повече :lol: :lol: :lol:
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Мнение от valioiko »

Абе човек като изгуби нещо, не знае какво печели. :)
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Така е, загубих България, ма спечелих Канада и се кефя :-)
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

Marginal39 написа:Права си, аз пораснах много бързо след като първата ми жена се оказа супер буклук, ожених се втори път и втората ми жена ме кефи максимално :-)
Ако се наложи, ше порасна още повече :lol: :lol: :lol:
еее така ее Маргинале :wink: ее за това говоря :beer:
било то женитба или друго....прецакаш ли се веднъж много бързо порастваш :wink: направо изрипваш с години :P
и другото си прав- има още накъде, та дано да не се наложи повече да "изрипваме" :wink:
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

valioiko написа:Абе човек като изгуби нещо, не знае какво печели. :)
:lol:
и това ме кефи :beer:
и в най-кофтито ситуация човек трябва да се стреми да види нещо положително :wink:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

ninka83, да обаче тва е последното което се прави, преди тва се опитваме да запазиме семейството, най вече ако има и дете ...
Последно промяна от Marginal39 на Пет Окт 24, 2008 5:54 pm, променено общо 1 път.
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

Marginal39 написа:ninka83, да обаче3 тва е последното което се прави, преди тва се опитваме да запазиме семейството, най вече ако има и дете ...
абсолютно съм ЗА това , което казваш.
семейството е ценност за мен. в повечето случаи намесата и влиянието на външни фактори влияят.... отрицателно...понякога дори си мисля, че тук, далеч от БГ направо имаме предимство в това отношение :beer: :lol:
emimilanova
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 29, 2007 3:44 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от emimilanova »

Marginal39 написа:ninka83, да обаче3 тва е последното което се прави, преди тва се опитваме да запазиме семейството, най вече ако има и дете ...
Така е! Те 10 години са били заедно, правили са планове за бъдещето си, за децата си .... Каквато и да е майка му, каквито и да са приятелите му, щом са останали заедно толкова време, значи сигурно е имало защо!
А що е то "идеален баща" може много да се спори (за майките се приема автоматично, че са идеални :wink: ) , но аз мисля, че няма по-идеални родители от тези, чиито гени носи детето!
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

Хич не разчитай, че веднъж зарязана ще възродиш любовта раждайки му дете! Дори и да му се зарадва и да дойде, той ще дойде при него, и винаги ще тегне фактът, че сте заедно само заради бебето. Хич не се самозалъгвай в обратното. И без това ще е тягостно и за кратко.
Пласирай се на пазара! Семейство полуфабрикат (жена с бебе) е много атрактивен продукт за бизнесмените около 40 които изведнъж осъзнават, че парите не са всичко в живота. Ще направиш някого безумно щастлив.
Днес нямам време да формулирам мислите си в по-мил и лесно смилаем текст. 8)
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от mwanza »

krimon написа:
c200 написа:Да не казвам голяма дума, ама преди 2 месеца май пак беше почти в 5-я месец :)
Все едно, чакай още малко и тумбака ще порасне и ще ти реши пернишката драма от раз. БЕгай при мамите от третия форум, те ще ти направят дисекция на душата, обещавам!
Никой май не разбра, че това не е лепи, а неговата войнствена половинка :twisted: Иначе кой да предположи, че семеен мъж със сериозно положение :wink: може да чете задълбочено мамешки форуми и да помни кой в кой месец е от преди два-три месеца :rotfl: :rotfl:

Имай малко самоуважение, Кенгич, нали сама се отказа от форума, защото сме ти под нивото :P
В случая който и да е, е прав . И аз четох този постинг отдавна, беше същия текст (почти) и дамата пак беше в 5тия месец.

По темата все пак ... ако аз съм бащтата предпочитам да знам, че имам син.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

mwanza написа:В случая който и да е, е прав . И аз четох този постинг отдавна, беше същия текст (почти) и дамата пак беше в 5тия месец
Ми значи Маргарита е студентка по психология и си прави дипломната работа тука :-)
daisy_32

Мнение от daisy_32 »

mwanza написа: И аз четох този постинг отдавна, беше същия текст (почти) и дамата пак беше в 5тия месец.
Привет и на теб ,mwanza, виждам ,че си чел/а моята предишна статия, ама явно не си я дочел/а. Въпроса ми там беше дали да кажа на съпруга си, че очаквам дете или не е ли и по-добре да направя аборт и да продължа напред и да заживея нов живот на чисто. Тогава те питам след като твърдиш, че сам била в 5-я месец как ще стане това с аборта? Много те моля, не подвеждай останалите съфорумци с невярна информация. Съжалявам, че темата е изтрита от онзи"форум", но тук често влиза неговия администратор, така че можем да я питаме, ако тя бъде благосклонна да внесе яснота.

c200 написа:Да не казвам голяма дума, ама преди 2 месеца май пак беше почти в 5-я месец :)
Привет и на теб , c200! Горенаписаното се отнася и до теб, явно в този форум влизаш под друго име, но това също не ти дава право да си фантазираш за истинността на думите ми и също като mwanza да подвеждаш останалите.
Това се отнася да всички, които са били участници в онази дискусия и сега са решили да преиначат думите си само, защото на тях така им е угодно.
Скъпи сафорумци, аз не се интересувам от това кой форум е пo-популярен или не. Всеки има право да си пише и излага своите мисли и виждания, където си иcка в net-пространството. Но, когато става дума за едно все още неродено дете и неговата съдба, много Ви моля, не им подхожда на същите тези "образовани" дами и годпода да се подиграват със ситуацията, която в случая не е цветe са мирисане.
Благодаря на всички, че писахте и Ви пожелавам хубава вечер. Daisy
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Мнение от c200 »

Дейзи69, влизам като c200 и в двата форума, другото са фантазии на Молядругарката. Дреме ми на гъза за неродения ти Петко и за риалити-графоманите, които се упражняват на мислене. Дано ме прочетеш преди да ме изтрият (защото мислят че пише булката) :)
«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
Заключено