интервю

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Таня
Мнения: 205
Регистриран на: Чет Яну 24, 2008 6:39 am
Местоположение: България/Canada

Мнение от Таня »

Браво! :thumbsup: :beer:
mimi-pande
Мнения: 70
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 12:38 pm
Местоположение: PLOVDIV

Мнение от mimi-pande »

ЧЕСТИТО! На миналите успешно интервюто :lol: :drink: ,благодарим за инфото много ни помага, а неуспелите не се придавайте"Бъдещето е на онези които вярват в красотата на мечтите си"
jori77
Мнения: 79
Регистриран на: Пет Май 25, 2007 5:00 am
Местоположение: Montreal, skype danita_08

Мнение от jori77 »

Така и не разбрахме,какво е станало на 28.05.!
Стискаме палци на тези,които днес ще бъдат в "стаичката"!
Изображение
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Успех :thumbsup:
attilla
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 12:29 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от attilla »

Честито Алигатор! На теб и на семейството ти. :beer: :beer: :beer: Да, наистина, интересно би било да знаем какво се случи с eugenie...
ninka
Мнения: 26
Регистриран на: Вто Дек 25, 2007 1:43 pm
Местоположение: София

Мнение от ninka »

Ние сме одобрени,но интервюто ни беше кошмарно!Говореше много бързо и по наше мнение с неясна дикция,почти нищо не хващахме,зададе доста гадни въпроси,но накрая изненадващо ни пусна!После ще пишем още
ninka
Мнения: 26
Регистриран на: Вто Дек 25, 2007 1:43 pm
Местоположение: София

Мнение от ninka »

Пиша на порции,защото нямам време.Според мен говореше така,защото сме заявили 8 и според нея би трябвало да вдяваме на тази скорост,и много бързо ни убеди,че сме се изхвърлили,което си го знаехме,защо беше необходимо :lol: Може би ни пусна,защото жена ми е бременна,нямам друго логично обяснение :wink:
Аватар
Amental
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Апр 10, 2007 11:04 am
Обратна връзка:

Мнение от Amental »

хехе честита победа :) :beer:
ама дай малко по-подробно
какви въпроси зададе?
на англииски пита ли ? и т.н.
:beer:
DCS-15.03.08
Accuse - 10.04.08
Interview-16.06.08 ОК
Букурещ - 10.07.08
Баркодове - 04.08.08
Медицински - 21.08.08
OK - 18.09.08
Покани за виза - 20.10.08
06.11.08г. - ВИЗИ !!!Изображение
ninka
Мнения: 26
Регистриран на: Вто Дек 25, 2007 1:43 pm
Местоположение: София

Мнение от ninka »

зададе доста въпроси на английски, но ние не се бяхме подготвили и затова бяхме доста затруднени.На френски ни пита за работата, защо искаме да емигрираме в Квебек това и на английски, за мин. председателя на Квебек. Мъжа ми го пита за документи за неговата фирма и стъпките в БГ за да си направиш фирма, на което той не успя да отговори, поиска му данъчната декларация и други документи на фирмата. Всъщност него го пита много пове4е отколкото мен, въпреки 4е аз бях водещата. От мъжа ми поиска и документ за развод за първия му брак и док. 4е не дължи издръжка.
ninka
Мнения: 26
Регистриран на: Вто Дек 25, 2007 1:43 pm
Местоположение: София

Мнение от ninka »

Сетихме се още мен ме пита как съм намерила обявите в интернет и знаем ли какво се прави за приравняване на дипломата и колко време ще отнеме - строителен инженер и на англ. към мъжа ми как ще си намери работа там.
Успех на всички!!!
Аватар
NetiK
Мнения: 80
Регистриран на: Съб Юни 30, 2007 2:10 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от NetiK »

ninka, би ли споделила какви нива бяхте посочили за английки
език ? Честито за успеха :thumbsup: , важното е че сте успели и сега смело напред :D :D
08.07.08 - Док. Б-щ
06.08.08 - Баркодове
20.08.08 - МФ
02.09.08 - Направени
15.10.08 - Покана за визи
06.11.08 - Визи
Общо процедура: 10 м. и 10 дни

Повярвай и ще стане!
Аватар
valedessy
Мнения: 134
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2007 10:37 am
Местоположение: Toronto

Мнение от valedessy »

Нинка, :D браво и честито! Важното е, че вече сте със сертификати!!!!
Наистина е кофти това с бързото говорене и без ясна дикция.... вие първи ли бяхте за деня или....
Всякакво инфо ни е все от полза :wink:
Успех по нататък!!!!!!!!
DCS: 30/10/07, акюзе след 15д.
покана за интервю 1м3с преди интервюто
док. към Букурещ: 7/06/08, баркодове след 1м1д
покана за медицински след 23д
покана за визи след 3с (от направените медицински), върнати паспорти след 18д
Общо: 10м и 18д
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от denzel »

Поздрави и от нас-нашата битка беше вчера от 12,00.Спечелихме я ,не без съдействието на Лесли Стоянов!Благоразположена е,усмихната-душичка!
А сега по сериозно!Преди интервюто с жена ми се бяхме спекли яко....влязохме в Радисън ,треперейки......защото толкова време я чакахме датата и като дойде :x
Преди нас тия които бяха ,явно бяха скъсани,това още повече утежни положението!
Отначало се зае с паспортите и започна да разпитва жена ми!История ,география на Квебек,мотивация!Наща стреля като ракета,че отвреме на време имах чувството,че се кара с изпитващата!Явно нервите и не издържаха!
После започна мен-работа,какво ще работя в Квебек....пита ме за ордерите....изобщо не прие факта ,че ще работя отначало каква да е работа....
Пита ме как ще приравня образованието си и стъпките,които трябва да извървя за да вляза в ордера на енергетиците....
Викам и аз ще уча езика,тя-още,след това ще държа изпит....тя-още....
И запецнах....
В тоя момент влезе в боя от втора линия съпругата ми!Смени стратегията,и тя отначало беше готова да работи travaille general,сега пък и се прииска да учи :D
Поговориха си с Лесли за образователната и система и как с тукашната диплома,може да работи там само като детегледачка!....
Пита ни знаем ли агенции,предлагащи работа,засипах я с една папка,за кварталите в Монреал,как вървят наемите......
Накрая поиска декл.за фин независимост и защрака принтера!
Бяхме спечелили!наистина си беше зор отвсякъде!Но и самата изпитваща е добре настроена към вас....Споко!И горе главите!Успех на всички.....

Апропо-учете историята на Квебек,поне три четири дати.....наистина остана впечатлена...
Dum spiro spero!
efirna
Мнения: 272
Регистриран на: Пон Мар 10, 2008 9:21 am
Местоположение: Варна, Montreal

...

Мнение от efirna »

denzel, честито!!!
Желая ви успех и занапред! :)


п.п С тези папки дето ги подготвяте всички, много ме кефите! Дай повече подробности, от къде и какво точно си принтирате, за да сме подготвени и ние! :wink:
19.12.2008 - Документи Букурещ
23.01.2009 - Баркодове
30.01.2009 - Получени медицински
06.02.2009 - Направени медицински
20.02.2009 - ОК на медицинските
30.04.2009 - Покана за визи
26.05.2009 - Визи!
raykageorg
Мнения: 59
Регистриран на: Чет Ное 30, 2006 8:27 am
Местоположение: перник

Мнение от raykageorg »

Поздравления, Дензел за спечелената битка и бърза процедура нататък, а ние искаме да Ви питаме какви нива бяхте посочили?
Успех и на всички останали, на какъвто и етап от процедурата да са !
Докс Виена - 26.02.2008
Интервю успешно - 24.06.2008
Докс Букурещ - 18.07.2008
Получени баркодове - 02.09.2008
Получени медицински - 08.09.2008
OK на медицинските - 03.10.2008
Покана за визи-12.11.2008
ВИЗИ - 15.12.2008
Публикувай отговор