ЕвроБГ или да емигрираме ли в Канада ?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
alen vid
Мнения: 418
Регистриран на: Съб Юни 05, 2004 10:12 am
Местоположение: sofia

!!!

Мнение от alen vid »

Vil написа:Ако дойда. Щото немам намерение разните индийци, китайци и сие да ме върнат светлинни години назад. Че с кво са по-добри от мене ?
Привет Vil ,

с какво по добри ли ? - ами , не се познаваме ,ама не съм убеден ,че можеш да се изтъпанчиш насред рейса и да се уригнеш гръмовно , така ,че да потреперят стъклата - при което , така да замирише на къри и люто ,че да ти настръхнат космите по врата .

Аз това го разправях на едни мои поснати , те - ама хич не ми вярваха
/не че държа де , ама все пак / та ... един ден се возиме в 57 рейса за летището и ..... :shock: :shock: :shock: един башибозук реши да демонстрира - доволство от сготвеното от жена му и се изреза , като манастирска стомна на слог , сега , това мен не ме шашка , щото съм му свикнал ,както в кебек така и тука в калгари , ама за новодошлите де - малко екзотично беше :D :D :D
е .... , сега вече вярват !
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

ама не съм убеден ,че можеш да се изтъпанчиш насред рейса ..........
Ами защо се завирате по рейсове и метра?
Пари за собствена кола нямате ли? Затова ли дойдохте в Канада да търпите разни измекяри да ви се оригват в лицето?
Разбрахте ли сега защо дипломатите не се возят по рейсове и метра :lol:
alen vid
Мнения: 418
Регистриран на: Съб Юни 05, 2004 10:12 am
Местоположение: sofia

!!!

Мнение от alen vid »

Hullman написа:
ама не съм убеден ,че можеш да се изтъпанчиш насред рейса ..........
Ами защо се завирате по рейсове и метра?
Пари за собствена кола нямате ли? Затова ли дойдохте в Канада да търпите разни измекяри да ви се оригват в лицето?
Разбрахте ли сега защо дипломатите не се возят по рейсове и метра :lol:
Привет Хълмен ,

ама не - така е , прав си !

Аз не мога да се сравнявам с теб или депутатите/дипломатите от твоето обкръжение /в парично отношение / , така ,че ми се налага да ползвам и метро и рейсове понякога и таксита /мнооого рядко обаче - щот не са ми по джобчето / :beer: :beer: :beer:
Vil
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Мар 27, 2008 1:15 am
Местоположение: София

Мнение от Vil »

То при мене всичко е от простотия и от липса на секс дълги периоди от време. Дали да не намина към Кебек ?

Ето една весела кебекарска песничка:
http://www.youtube.com/watch?v=rPLc0orymNI


А ето и транкрипция, за който не разбира кебекски:
http://www.youtube.com/watch?v=W2GWyPHq ... re=related
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

поредното камилче се изцепи.карали ги да бачкатв бг. щото парите не висели по дърветата.ами то и тук е така ,само дето ще те карат да работиш 3 пъти по вече ,ама няма да ти плащат като за трима. :D
и като питаш защо стоя тук още ами не се връщам.ами стоя щото не ми се връща аз да опъвам каиша ,а предпочитам да го връча на някое камилче като теб да го опъва докато аз си въртя синджирчето. :lol:
semeen
Мнения: 200
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 12:08 pm

Мнение от semeen »

Beks, помня как преди почти две години за първи път пуснах тема в този форум (беше за разходите) и ти се утрепваше да спамиш с въпроси, които теб те интересуваха :lol: . Аз още съм тук, защото възникнаха субективни причини - пак ми се роди син, но ти с на отсрещната страна. Питам се ако подредим хората в две колони и изтъпанчим отпред на първата батето, а на втората хълбой (пардон, хълмен) ти в коя ще се подредиш?
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

ама аз не се оплаквам.само ви казвам истинете за да не изпаднете в ситуацията на Венус на излъгано камилче и стотиците други които след идването си тук се потопиха или скоропостижно вдигнаха белия байрак запознавайки се със ситуацията от близо ,а не от кой кво казал във форума. :D
Vil
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Мар 27, 2008 1:15 am
Местоположение: София

Мнение от Vil »

Кефиш ме batka. Ще взема да намина към Монтриала да направим далаверата. Аз, защото съм свикнал, а ти - за да свикнеш. За да не те лъжат тукашните отворковци, като се върнеш и си инвестираш многото пара.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

значи правилно си разбрал що батката все още си наляга парцалите тука :wink:
а за другото не се притеснявай,17 години се опитваха да ме глътната ,ама не успяха.и сега няма да им се дам.
нали знаеш приказката за агнето и вълка.ако спазваш основния принцип значително намаляваш рисковете от ам-ам. :wink:
Sugarplum

Мнение от Sugarplum »

bateto написа:значи правилно си разбрал що батката все още си наляга парцалите тука :wink:
а за другото не се притеснявай,17 години се опитваха да ме глътната ,ама не успяха.и сега няма да им се дам.
нали знаеш приказката за агнето и вълка.ако спазваш основния принцип значително намаляваш рисковете от ам-ам. :wink:
:D Вълк в оФча кожа? :shock: Стой си тука.Вече и "Кака"излезе за тебе :lol:Кво ти трябва, да пълниш търбуха на акулите :lol:
Аватар
drifter
Мнения: 1684
Регистриран на: Съб Окт 23, 2004 9:56 am
Местоположение: Victoria
Обратна връзка:

Мнение от drifter »

semeen написа:Питам се ако подредим хората в две колони и изтъпанчим отпред на първата батето, а на втората хълбой (пардон, хълмен) ти в коя ще се подредиш?
Те батето и Хъла са две страни на една и съща монета. Не мой да ги делиш :) И двмата полагат усилия да ни убедят ( и най-вече себе си) колко са близо всеки до своята си химера :)
All we have to decide is what to do with the time that is given us.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

верно ,припомняме си го от време на време за да не настъпи оспиване и набелязаните цели да отидат на кино. :D
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Сега ще ви кажа основната разлика.:)
Батето харесва и иска да дере кожи на БългароКанатци отишли в Бг на почивка на морето.

На Хълман му харесва да дере кожи на слабообразовани местно родени канатци и на куп други още по необразовани дошли от кол и въже в Канада.
Хълман еднин вид отмъщава за мъките на БГ имигрантите най вече от БгКанада.ком:)
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Hullman написа:
На Хълман му харесва да дере кожи на ....
Тъй тъй, всичко ще си признаеш. :lol: То не, че не си личи отдалеч.... :rotfl: Това да ти го лепнат аднимите над аватара, или да ти го прикачат към всяка самореклама, та да знаят хората за какво иде реч. :lol:
Let it go...
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

Hullman написа:
ама не съм убеден ,че можеш да се изтъпанчиш насред рейса ..........
Ами защо се завирате по рейсове и метра?
Пари за собствена кола нямате ли? Затова ли дойдохте в Канада да търпите разни измекяри да ви се оригват в лицето?
Разбрахте ли сега защо дипломатите не се возят по рейсове и метра :lol:
тука хьло е прав
THE LAST LINE OF DEFENSE
Публикувай отговор