покани за визи от декемврийската сесия

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
kapitanovn
Мнения: 285
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 6:17 am
Местоположение: Mtl
Обратна връзка:

Мнение от kapitanovn »

Ами католическият Великден като нашия ли е или е на друга дата?
Питам не щото горя от натърпение за покана, а просто ми стана любопитно, та ако някой по-отговорен от мен християнин знае, моля да ме просветли :D
Кое си требе, оно си сака!
kaka_dora_Luk4o
Мнения: 343
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 6:02 am
Местоположение: Plovdiv-Montreal

Мнение от kaka_dora_Luk4o »

Капитанов, аз като отговорна християнка ще ти отговоря - католическия великден беше края на март. Повече от месец е преди нашия. Мисля че румънците са католици и не би трябвало да почиват ама колко им е да ги празнуват и двата празника. :D
Изображение
OTB0pk0T0
Мнения: 102
Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 9:49 am
Обратна връзка:

Великден

Мнение от OTB0pk0T0 »

Хора, като ви казвам че ще празнуват Великден, значи ЩЕ празнуват Великден.Работя във фирма която има клиенти румънци, един от тях ми каза че празнуват тази седмица.Така че, споко, релакс, лятото е пред нас.
Колкото повече имаш, толкова повече искаш. Колкото повече даваш, толкова повече получаваш.
kapitanovn
Мнения: 285
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 6:17 am
Местоположение: Mtl
Обратна връзка:

Мнение от kapitanovn »

kaka_dora_Luk4o написа:Капитанов, аз като отговорна християнка ще ти отговоря - католическия великден беше края на март. Повече от месец е преди нашия. Мисля че румънците са католици и не би трябвало да почиват ама колко им е да ги празнуват и двата празника. :D
Май да. То по-скоро ни е бъркало, че канадците са :lol: .
Абе квито такива, да са живи и здрави и скоро да си нямаме вече работа с тях :beer:
Кое си требе, оно си сака!
colimacon
Мнения: 71
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 4:11 pm

Мнение от colimacon »

За да не прераства в спор да кажа, че почти 80% са православни християни ....
http://ide.li/info_Romania.html
така че май ще се чака :roll: :cry: :cry:
Последно промяна от colimacon на Вто Апр 22, 2008 11:38 am, променено общо 1 път.
kaka_dora_Luk4o
Мнения: 343
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 6:02 am
Местоположение: Plovdiv-Montreal

Мнение от kaka_dora_Luk4o »

Чакане му е майката. Ще си чакаме така после ще ни е по-вълнуващо.
Или както казва Карлсон който живее на покрива: " Ако не ми е интересно няма да играя" :D :D :D
Изображение
Аватар
Welder
Мнения: 396
Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 4:35 am
Местоположение: на запад от рая

Мнение от Welder »

Най после, дочаках яяяяяяяяя! :haplio:
Днес получих покана за виза по email-а. :dance:
Какъв хубав велигденски подрък.
Много търпение на все още чакащите, ще дойдат и вашите покани.
Весели празници! :thumbsup:
Не крадете! Правителството не обича конкуренцията!
colimacon
Мнения: 71
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 4:11 pm

Мнение от colimacon »

Е хайде честито :beer: :beer: успех на "новата земя"
Сега да дочакаме и нашите да дойдат по-скоро... :roll:
kaka_dora_Luk4o
Мнения: 343
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 6:02 am
Местоположение: Plovdiv-Montreal

Мнение от kaka_dora_Luk4o »

Тук е момента и аз да се изфукам - преди 2 месеца казах на Welder че до Великден ще има покана и така и стана
:lol: Гледайте ме във втори сезон на Ясновидци :D :D :D
Ако вече някой иска да му предскажа нещо я луканка да приготви я ракийка за мъжа :P :wink: :D
Изображение
Аватар
Welder
Мнения: 396
Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 4:35 am
Местоположение: на запад от рая

Мнение от Welder »

kaka_dora_Luk4o написа:Тук е момента и аз да се изфукам - преди 2 месеца казах на Welder че до Великден ще има покана и така и стана
Истина е, потвърждавам. :lol:
Не крадете! Правителството не обича конкуренцията!
Lyulinka
Мнения: 51
Регистриран на: Съб Сеп 15, 2007 6:16 am
Местоположение: Монреал

Мнение от Lyulinka »

И ние сме с покана - от вчера е мейла, но ние разбрахме днес сутринта.
Да си дойда директно на думата. Дайте да обменяме опит кой какви билети си търси, кога ще пътува, че цените са солени и е добре да си помагаме с информация. Резервирахте ли вече? Коя агенция ползвахте или директно онлайн купихте билети?
Ние още се чудим и оглеждаме, ама под 1700 евро за тримата (2ма възрастни и дете на 3 годинки) за края на юли и началото на август не можем да намерим.
emimilanova
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 29, 2007 3:44 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от emimilanova »

Lyulinka написа:И ние сме с покана - от вчера е мейла, но ние разбрахме днес сутринта.
Да си дойда директно на думата. Дайте да обменяме опит кой какви билети си търси, кога ще пътува, че цените са солени и е добре да си помагаме с информация. Резервирахте ли вече? Коя агенция ползвахте или директно онлайн купихте билети?
Ние още се чудим и оглеждаме, ама под 1700 евро за тримата (2ма възрастни и дете на 3 годинки) за края на юли и началото на август не можем да намерим.
Честито! :D
Ами да, от 16.06. влизат в сила летните тарифи :roll: Ние резервирахме в тази агенция - http://www.lufthansacitycenter.bg/ . Имат най-ниска такса обслужване - 15 евро на човек.
Успех! :D
OTB0pk0T0
Мнения: 102
Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 9:49 am
Обратна връзка:

И аз доживях

Мнение от OTB0pk0T0 »

Еееейййй най-сетне и аз доживях да ми поискат паспорта.Естествено, не се размина без напомнящо емайлче, но пък реагираха на майлчето за няколко минути.Сега, ако някой дойде и ми каже че в Букурещ (много вероятно и във Виена) не кръстят крака по цял ден и не забутват папките кой където му падне, и работят на някакъв друг принцип освен "Я да издърпаме днес едно досие от купа да видим на кого ще му се отвори парашутът",моментално му давам 5 лв да иде да пие по живо по здраво едно кафе (или студена вода) в заведение по свой избор. Както многократно съм казвал - забавят ли се, затуткат ли се нещо, пишете им спокойно хич не ги жалете.Пращайте ако трябва всеки ден емайли докато си размърдат трътките.Поне аз така правя, резултат - има.Успех на всички.
Колкото повече имаш, толкова повече искаш. Колкото повече даваш, толкова повече получаваш.
kaka_dora_Luk4o
Мнения: 343
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 6:02 am
Местоположение: Plovdiv-Montreal

Мнение от kaka_dora_Luk4o »

На печелившите - честито
На останалите (като нас) - късмет в следващия тираж на Тото Букурещ 1 от 125 :D :D :D
Изображение
Аватар
Ascao
Мнения: 294
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 4:11 am
Местоположение: GMA

Мнение от Ascao »

Lyulinka написа: Ние още се чудим и оглеждаме, ама под 1700 евро за тримата (2ма възрастни и дете на 3 годинки) за края на юли и началото на август не можем да намерим.
Ние летим за EUR 1564.01 x 1.956 = BGN 3059.20 total
2 големи, 1 дете и 1 бебе (45 евро), ама преди 15.06 (06.06.2008 Петък) с Air France.
Айде търсим си компания, че полета е дълъг :D :redghost: :redghost: :redghost:
Публикувай отговор