Обувки с колелца

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
edelwais
Мнения: 968
Регистриран на: Чет Дек 04, 2003 2:31 pm
Местоположение: Edinburgh, Scotland

Обувки с колелца

Мнение от edelwais »

първо - не става дума за ролери, а за обувки/маратонки които имат по едно колелце/ролка на петите.
някой има ли идея къде мога да намеря такива? задачата се усложнява, защото става въпрос за малък детски номер - 12, 13 (1, 2 от нормалните номера).
вчера видях такива в Sports Experts, обаче някакси $90 + такси не ми се дават, при условие, че догодина ще трябва да купувам пак.

мерси
:beer:
Пътувахме много, но изобщо ... едва ли.
Аватар
aligator
Мнения: 550
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 7:44 am
Местоположение: NDG/Montreal/ХАСКОВО

Мнение от aligator »

Чувал съм,че са опасни,щото трудно се спирало с тях и децата като се засилят и се случвало да не могат да спрат и навлизали в пътното платно и от време на време ставали инциденти.Май по-трудно се спирало отколкото с ролери.Ама къде съм го чул,не съм сигурен точно и не мога да го твърдя със сигурност.
Документи Виена 07.05.2007
Интервю 27.05.2008
Документи Букурещ 29.05.2008
Покана Визи 02.10.2008
Визи 24.10.2008
Пътуване 31.10.2008
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Обувки с колелца

Мнение от speedy »

Търси "Heelys".
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
ave
Мнения: 67
Регистриран на: Пет Ное 19, 2004 10:09 am
Местоположение: Монреал

Маратонки с колелца.

Мнение от ave »

Купих на сина ми (7 год) преди Нова Година за $25 от Плацата на Кот-де-Неж. Не си спомням как точно се казваше магазинчето, но е на горното ниво, от дясната страна (ако влизате направо на горното ниво, а не долу при Бистро-то). На ъгъла срещу Манго-Танго и Канадиан Тайър. Магазинът май е виетнамски, за блузки, обувки и разни дрънкулки.
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Bubi »

Миналата седмица гледах в един магазин - L'Aubainerie. Бяха точно детски номера - 11 и 12. Това е на пресечката на Jean Talon et Pie IX. Но не си спомням точно колко струваха.
Последно промяна от Bubi на Вто Апр 15, 2008 11:16 pm, променено общо 1 път.
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

aligator написа:Чувал съм,че са опасни,щото трудно се спирало с тях и децата като се засилят и се случвало да не могат да спрат и навлизали в пътното платно и от време на време ставали инциденти.Май по-трудно се спирало отколкото с ролери.Ама къде съм го чул,не съм сигурен точно и не мога да го твърдя със сигурност.
така е .чаве нанаиси феродо
THE LAST LINE OF DEFENSE
DidiBo
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Мар 06, 2005 5:08 am
Местоположение: Монреал

Мнение от DidiBo »

Купих такива миналия месец на сина ми от Aubainerie на булевард Newman. Цена - 22-23$ с таксите, номер 13. Според мен са малко тежки, и са найлонови, обаче той си ги носи с удоволствие и казва че са удобни.
Аватар
edelwais
Мнения: 968
Регистриран на: Чет Дек 04, 2003 2:31 pm
Местоположение: Edinburgh, Scotland

Мнение от edelwais »

Благодаря,

тези дни ще се поразходя.

:beer:
Пътувахме много, но изобщо ... едва ли.
Публикувай отговор