Билети за София през Ню йорк

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
dimana
Мнения: 158
Регистриран на: Пон Юни 04, 2007 7:22 pm

Билети за София през Ню йорк

Мнение от dimana »

Бих желала да попитам имате ли опит с пътуване до България с електронен билет, закупен от Американ Еърлайнс(www.aa.com) от Монреал до София през Ню йорк и Лондон. След различни зададени дати и начални точки през лятото цените и таксите ми се виждат доста прилични. Има 2 стопа, гранични формалности, но цената от 1341 US е нещо.
def34
Мнения: 435
Регистриран на: Пет Ное 16, 2007 9:28 am
Местоположение: Toronto

Мнение от def34 »

Стига да имаш американска виза няма проблеми..
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

a oт какво са породени тез пируети да слезеш 1000км на юг и после пак да тръгнеш на Север? Гледам че и цената не си струва :roll: Ако ме закарат за 500 кинта до БГ , ако трябва и през Маями ще минем 8)
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
Kirilius
Мнения: 510
Регистриран на: Чет Окт 23, 2003 10:41 am
Обратна връзка:

Мнение от Kirilius »

Аз скоро пазарувах билети до БГ (за юни) и тази цена не е нищо особено. Повечето авиокомпании, които летят до БГ (CSA, LOT, Malev, AirCanada/Lufthansa, Austrian, etc.), предлагаха цени от порядъка на 1250-1300$ на човек - при това само с едно прекачване в Европа и без да се минава през САЩ.
Аватар
Kirilius
Мнения: 510
Регистриран на: Чет Окт 23, 2003 10:41 am
Обратна връзка:

Мнение от Kirilius »

Забравих да кажа, че запазих полет през Торонто, ако това има значение.
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Мнение от Marto »

Аз живея на село в Ню Бръзуик и летенето от нашите малки летища винаги е скъпо. Всъщност от Халифакс, който ми е "наблизо" има доста добри евтини полети до Европа.

Това, което направих последния път беше да си намеря много евтин билет от Бостън. С кола ми е около 6 часа път, а от Монтреал май е по-близо, то и Ню Йорк не ви е толкоз далеч. За този март бях намерил билети Бостън - Мадрид - Букурещ (по ми е близо от София, да не говорим за русенци) за $530 долара раунд трип СЪС таксите (не ги купих щото се появиха едни ангажименти) -- такива цени от Монтреал или Торонто аз досега не съм чувал. Семейство от 3 души може да спести няколко стотака на калпак, а бензина е около 100 долара. Паркирането пак ще струва, не знам колко аз имам приятели в Бостън, но знам че има варианти.

Малко етакоаааму мамата, но за семейство което не живее в квартала на министър-председателя спестените така 500 - 1000 (?) долара могат да купят много кебапчета и Загорки.

Дюнери също -- м/у другото намерил съм цаката на дюнерите (българския тип) и вчера направих на грил-а. Станаха 90+% като тези по черноморието. Ако има интерес ще пиша рецепта.
Антон
Мнения: 103
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 2:25 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от Антон »

Marto написа: Дюнери също -- м/у другото намерил съм цаката на дюнерите (българския тип) и вчера направих на грил-а. Станаха 90+% като тези по черноморието. Ако има интерес ще пиша рецепта.
Бе ти да не си сгазил някой 90% ню-брунсуик-ски помияр тия дни :D

А през Бостън и аз съм гледал, но е добре да смята човек и бензина за връщане, а пък ако пътува сам - двойно, защото някой трябва да го откара, върне колата и докара при връщането. Иначе паркинг при приятели не е лош вариант.
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Мнение от monny »

какви са тези цени, аз си купих за юни с англичаните за 1170 и ми се вижда много, вие говорите за 1200, 1300 и нагоре, че и пътешествия
има смисъл да минаваш през ню йорк, ако престоиш някой ден да разгледаш града, печелиш две в едно, не че има какво толкова да видиш
Antonil
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Май 07, 2008 6:50 am

Билети за София през Ню йорк

Мнение от Antonil »

За сравнително евтини самолетни билети можете да пробвате на www.centransit.bg. Това е туроператорски сайт, но могат да се закупят билети онлайн. Там има предложения от всички авиолинии които летят от и до Канада.

P.S. Марто, кажи рецептата за дюнери, че ми стана интересно. Веднъж питах как се прави соса ама не искат да казват. :D
Публикувай отговор