ВЪПРОС ЗА ДИПЛОМИТЕ

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
vaniaoz
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 7:36 am
Местоположение: petrich

ВЪПРОС ЗА ДИПЛОМИТЕ

Мнение от vaniaoz »

ЗДРВЕИТЕ НА ВСИЧКИ ОТ ФОРУМА . ИНФОРМАЦИАТА Е НЕЩТО БЕЗЦЕННО. БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО Я ДАВАТ.
ДИПЛОМАТА МИ Е СЪС СТЕПЕН БАКАЛАВАР ЩЕ МИ ДАДАТ ЛИ 11 ТОЧКИ . НАЛИ ЗА МАГИСТЪР СА ДАВАЛИ ПО 11Т. ВЪПРЕКИ ОБЕЩАНИТЕ 13 Т.ЗАЩОТО ПРИРАВНЯВАТ ПО ТЕХНИА СТАНДАРТ НА ОБУЧЕНИЕ .
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Попитай Linko ,предполагам,че ще получиш правилен отговор.
Linko е единия Модератор на форумите.
ronni
Мнения: 810
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2004 11:04 am
Местоположение: back to small apple
Обратна връзка:

Мнение от ronni »

зависи не само каква дипломна имаш а и колко години си учил, просто в кебек средно училище се завършва за 12-13 години и затова режат магистратурата до бакалавър
"Chance favors the prepared mind" /"Le hasard ne favorise que des esprits préparés"
L. Pasteur, 1854
vaniaoz
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 7:36 am
Местоположение: petrich

Мнение от vaniaoz »

АМИ ПО ТАЗИ ЛОГИКА ДА НЕ СЕ ОКАЖЕ ,ЧЕ СТЕПЕН БАКАЛАВЪР ЩЕ СИ ПРИРАВНИ ДО КОЛЕЖ/ПОЛУВИСШЕ/.АМИ ЗАВЪРШИЛИТЕ СРЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ КОЕТО БЕШЕ 3 ГОДИНИ СЛЕД 8-МИ КЛАС/ОБЩО 11 УЧЕБНИ ГОДИНИ/ДА НЕ СЕ ОКАЖЕ ЧЕ СПОРЕД ТЕХНИТЕ КРИТЕРИИ, ЧЕ ЧОВЕК Е САМО С ОСНОВНО ОБРАЗОВАНИЕ. :D
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

Ето ТУК съм обяснил всичко относно образованието. Има и линк към приравнителната таблица с образованията със съответните точки.

Не се притеснявай, vaniaoz, ако отговаряш на условията ще ти дадат 11 т. за "бакалавър".
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
vaniaoz
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 7:36 am
Местоположение: petrich

Мнение от vaniaoz »

БЛАГОДАРЯ ЗА БЕЗЦЕННАТА ИНФОРМАЦИА КОЯТО НИ ДАВАШ .ИСКАМ ДА ПОПИТАМ НЕЩТО КОЕТО НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА .ПО ИСЧИСЛЕНИАТА КОИТО ПРАВИМ СМЕ НА КАНТАР С ТОЧКИТЕ И ДОРИ ЕДНА ТОЧКА НИ Е ВАЖНА. ДИПЛОМАТА НА МАЖА МИ НЕЗНАМ ДАЛИ СПАДА КЪМ СРЕДНО СПЕЦИАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ. ТОЙ Е УЧИЛ 3 Г. СЛЕД 8-МИ КЛАС МОНТЬОР НА ЕЛЕКТРИЧЕСКИ МАШИНИ.ЗАВАРШИЛ Е ПРЕДИ 13 Г. И НЯМА СТАЖ ПО СПЕЦИАЛНОСТТА . ЩЕ МУ ДАДАТ ЛИ ЗА СТАЖА 1 ТОЧКА .СТАЖА МУ Е В ДРУГА НАСОКА.
Аватар
Amental
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Апр 10, 2007 11:04 am
Обратна връзка:

Мнение от Amental »

бе не знам за друго ама ако съдя по правописа ми се струва че нещо ни кодоши здраво някой :lol:
DCS-15.03.08
Accuse - 10.04.08
Interview-16.06.08 ОК
Букурещ - 10.07.08
Баркодове - 04.08.08
Медицински - 21.08.08
OK - 18.09.08
Покани за виза - 20.10.08
06.11.08г. - ВИЗИ !!!Изображение
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

vaniaoz написа: ДИПЛОМАТА НА МАЖА МИ НЕЗНАМ ДАЛИ СПАДА КЪМ СРЕДНО СПЕЦИАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ. ТОЙ Е УЧИЛ 3 Г. СЛЕД 8-МИ КЛАС МОНТЬОР НА ЕЛЕКТРИЧЕСКИ МАШИНИ.ЗАВАРШИЛ Е ПРЕДИ 13 Г. И НЯМА СТАЖ ПО СПЕЦИАЛНОСТТА . ЩЕ МУ ДАДАТ ЛИ ЗА СТАЖА 1 ТОЧКА .СТАЖА МУ Е В ДРУГА НАСОКА.
Смесвате нещата. За образованието си съпругът ти няма да получи точки, тъй като 11 г. учене се води "общо средно".

Но това не значи, че няма да получи 1-та точка за трудов стаж, след като същият е с продължителност над 6 м., независимо че не е по специалността от дипломата.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Публикувай отговор