още нямаме обратна разписка от Букурещ

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
iVEL
Мнения: 48
Регистриран на: Вто Авг 28, 2007 1:33 pm

още нямаме обратна разписка от Букурещ

Мнение от iVEL »

Изпритихме документите до Букурещ на 21.12.2007 г. с "Български пощи " и още не се е върнала обратната разписка за получаването им. Моля, ако някой е получил такава, да пише, защото вече се притесняваме какво се случва. На какъв сайт може да изпратим запитване зеведено ли е досието ни и какво е движението по него ? :oops:
Dagonet
Мнения: 86
Регистриран на: Пет Юни 15, 2007 8:08 am
Местоположение: MTL

Мнение от Dagonet »

Пишете имейл или се обадете по телефона. Няма какво да се мъчите така. То разписката може и никога да не пристигне, като се има предвид, че става въпрос за Български пощи все пак! :)


Ето координатите: bucst@international.gc.ca
bucarest-immigration@international.gc.ca


Тел: 0040213075000


Успех!
OTB0pk0T0
Мнения: 102
Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 9:49 am
Обратна връзка:

Мнение от OTB0pk0T0 »

Аз пратих документи на 19.12 и преди ден-два си получих разписката. Не се притеснявайте,щом сте били с препоръчано,всичко ще е наред.Аз лично въпреки несигурността досега все с Български пощи боравя, защото е все пак по-евтино, и то доста.Засега нямам проблеми, да чукна на дърво,желязо и всякакви пластмаси, и да не ме чуе дяволът да се прекръстя три пъти (прекръстих се).Сигурно само паспортът ще остане по куриер да ходи до Букурещ, че те пощите и без друго не желаят да пращат паспорти.Предполагам че вашето забавяне е поради Коледните празници.Успех ви желая.
Колкото повече имаш, толкова повече искаш. Колкото повече даваш, толкова повече получаваш.
kaka_dora_Luk4o
Мнения: 343
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 6:02 am
Местоположение: Plovdiv-Montreal

Мнение от kaka_dora_Luk4o »

И ние изпратихме на 21.12 - оня ден ходих до пощата -казаха ми че писмата са тъгнали на 03.01 заради празниците, така че е нормално да няма още обратна разписка - казаха ми до края на месеца че ще дойде :D
Изображение
iVEL
Мнения: 48
Регистриран на: Вто Авг 28, 2007 1:33 pm

Мнение от iVEL »

Благодаря на всички, които ми отговориха. Днес 18.01.2008 получихме обратната разписка и вече чакаме баркодове. Успех на всички и до скоро.
kaka_dora_Luk4o
Мнения: 343
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 6:02 am
Местоположение: Plovdiv-Montreal

Мнение от kaka_dora_Luk4o »

Ние също на 18.01 :)
Изображение
stelan
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Фев 13, 2008 6:49 am

с

Мнение от stelan »

и за туристическа виза ли се чака такъв code bar. С него ли се ходи на интервю
Аватар
Welder
Мнения: 396
Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 4:35 am
Местоположение: на запад от рая

Re: с

Мнение от Welder »

stelan написа:и за туристическа виза ли се чака такъв code bar. С него ли се ходи на интервю
Емиграндската процедура и процедурата за издаване на посетителска виза са две напълно различни неща.
Прочети тук преди да правиш каквито и да е постъпки.
Не крадете! Правителството не обича конкуренцията!
stelan
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Фев 13, 2008 6:49 am

в

Мнение от stelan »

Да аз ги четох тези информации. А пресрочването на виза в САЩ спада ли към този род престъпления. При условие че ми е удължавана визата 2 пъти а третия път изчаквах решението. Счита се че си легален до получен писмен отказ. Докато не получих отговор не си нелегален.
Публикувай отговор