Някой изобщо обжалвал ли е??

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
anilevi
Мнения: 90
Регистриран на: Вто Яну 16, 2007 4:58 am

Някой изобщо обжалвал ли е??

Мнение от anilevi »

имате ли такава информация :?:
някой да е чул,или да знае..да е правено преди
Тъйкато ние българите малко не сме свикнали да си търсим правата,и разсъждаваме пораженчески че затова да попитам :lol:
Мерси за отговорите,някой мод ако знае да се включи
iva
nini
Мнения: 215
Регистриран на: Сря Сеп 17, 2003 12:07 pm
Местоположение: Longueuil

Мнение от nini »

Имам приятели, които обжалваха преди 2 год. И те биаха от сесията декември тогава. Тааа, след почти 2 години чакане, им отказаха и не им уважиха жалбата.
Моят савет е: не обжалваайте а кандидатствайте на ново. Дано да имате касмет 2-я път. Успех.
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Някой изобщо обжалвал ли е??

Мнение от analgin »

anilevi написа:имате ли такава информация :?:
някой да е чул,или да знае..да е правено преди
Тъйкато ние българите малко не сме свикнали да си търсим правата,и разсъждаваме пораженчески че затова да попитам :lol:
Мерси за отговорите,някой мод ако знае да се включи
Аз обжалжам всеки тикет който получа и за сега "в името на народа", от 12 тикета съм платил само 2.
Ако сте добри артисти горещо ви препоъчвам да обжалвате няма нищо трудно в това, само трябва съдията да ви повярва, а те са и доста добронамерени и великодушни според мен.
При липса на свидетели: един полицай срещу един нарушител на закона за движение по пътищата (сиреч АЗ), съдията винаги ми е присъждал "Non Coupable, (Not Guilty) "
Аз обжалвам, а вие си вземете решение сами :idea:
MILOSHAR
Напуснал форума
Мнения: 33
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 2:03 am

Мнение от MILOSHAR »

Това е друго нещо, ти явно си нямал вземане даване със имиграционните власти в Канада, или пък в САЩ,,,, Бедна ви е фантазията, какво означаваш за тях, всичко друго не и човек. Но опитайте, не ви спирам! Но чувството е супер, уверявам ви. Аз лично, не спрях тогава да им досаждам, обаждания , през ден ходене до имиграционните с апойтмънти, даже не ме проверяваха за оръжие последните пъти,а за да спра да им досаждам,накрая ми забраниха достъпа до сайта им,,, и ми затваряха телефона, а в случая беше изцяло по тяхна вина,,, така беше написано в кейса ми, прекратен! Игнор! Така ще го кажа, направиха го, че те да не са виновни, а друга интституция, която няма как да хванеш. Опитайте, ще се измъкнат тънко тънко, Пускайте на ново, и успех!
Публикувай отговор