Има ли други с получени покани за визи

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: ре

Мнение от ivanko13 »

Diavolo написа:Относно това как проверявате статуса на пратката до Букурещ - пратили сме паспортите със спиди.В сайта на спиди показва пратката до Русе - а от там..........
От там FAN COURIER.

http://www.fancourier.ro/
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
s.b.
Мнения: 136
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 9:12 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от s.b. »

е това за FAN COURIER. чудесно, но за съжаление румънския за съжаление не ми е най-силния език :beer: :D
s.b.
Мнения: 136
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 9:12 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от s.b. »

малко се повтарям, но знам че ще ме разберете :beer:
Аватар
piratus76
Мнения: 109
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 4:43 pm
Местоположение: 43°13' N, 27°55' E
Обратна връзка:

Мнение от piratus76 »

един въпрос малко не по темата- може ли да ми кажете какви по-точно проверки текат?
Diavolo
Мнения: 186
Регистриран на: Вто Авг 01, 2006 12:52 pm

ре

Мнение от Diavolo »

Ivanko 13 , то добре влизам в румънския сайт ама нищо не разбирам - къде точно се кликва , за да се провери пратката,Ще черпим по едно в канадско :beer: :beer: :beer:
strs
Мнения: 102
Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 4:30 am
Местоположение: Ville de Québec, Canada
Обратна връзка:

Мнение от strs »

Ваня-71 и ние сме на същия хал. Дъщеря ми е 1- ви клас и въпреки, че учебниците за 1- ви клас са безплатни се наложи да купуваме учебни помагала на ст-ст 24 лв. и отделно учебник за английски и той 16 лв., но какво да правя не желая да се чувства детето ми ощетено и ние не сме казали, че ще пътуваме зад граница.
Вярвай ми сигурно почти всяка вечер се сънуват заветните визи, а и искахме да започне навреме уч. година в Канада, но уви.
Чакане и търпение.
Аватар
ваня-71
Мнения: 244
Регистриран на: Нед Фев 05, 2006 1:31 pm

Мнение от ваня-71 »

Strs,цялото семеиство ги сънуваме,а някои ги бълнуваме! :smhair1:
Аватар
BaDkO
Мнения: 79
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 9:12 am

Мнение от BaDkO »

s.b. написа:е това за FAN COURIER. чудесно, но за съжаление румънския за съжаление не ми е най-силния език :beer: :D
аз поне проверявах като пиша номера на товарителницата долу в дясно, къде пише Cauta dupa AWB, после натискаш Go и теоретично се вижда статуса на пратката
Аватар
BaDkO
Мнения: 79
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 9:12 am

Мнение от BaDkO »

Между другото, за чакашите визи със Speedy - от консулството ни писаха ('щото ги засипахме с мейли), че вчера са пратили паспортите обратно с Fancourier/Transbalkans и ги чакаме утре. Може и вашите да са в тая пратка :D
Аватар
BrotherJoe
Мнения: 129
Регистриран на: Пон Юли 17, 2006 5:03 am

Мнение от BrotherJoe »

И ние сме доста изнервени- писах няколко пъти до Букурещ. От там получавам само стандартните отговори- мерси че ни писахте, проучваме ви, като свършим- ще ви се обадим. По принцип са прави- тези проучвания не зависят от тях- и те чакат резултатите за да могат да продължат обработката на досиетата ни. Но.... от това не ми става по-весело! Успех на всички и здрави нерви! :(
Заю Баю
Мнения: 91
Регистриран на: Чет Окт 28, 2004 6:44 am

Мнение от Заю Баю »

Здравейте ,
и ние сме така, чааакаме, с медицинските от 08.08. Малкия почна вече първи клас, ние казахме на класната учителка че очакваме заминаване. По-лошото е че като няма покани не можем и билети още да търсим. Надяваме се поне до края на месеца да дойдат
Аватар
ваня-71
Мнения: 244
Регистриран на: Нед Фев 05, 2006 1:31 pm

Мнение от ваня-71 »

Да,дано до края на месеца да дойдат! :roll:
strs
Мнения: 102
Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 4:30 am
Местоположение: Ville de Québec, Canada
Обратна връзка:

Мнение от strs »

И аз да се включа.
Пуснах отново писмо сега ще чакам обратния отговор или дай боже покана.
Да видим дали ще дойде.
Дано
Аватар
ваня-71
Мнения: 244
Регистриран на: Нед Фев 05, 2006 1:31 pm

Мнение от ваня-71 »

Strs,какъвто и да е отговора,пиши ,моля те!
Аватар
ваня-71
Мнения: 244
Регистриран на: Нед Фев 05, 2006 1:31 pm

Мнение от ваня-71 »

Дано отговора да е покана за виза! :thumbsup:
Публикувай отговор