ОСВОБОДИХА БЪЛАГРСКИТЕ МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Виваро,важното е,че се върнаха живи и здрави
Управниците винаги са се уливали,нали
Хората,които решават да емигрират(повечето) са разбрали,че тук оправия няма и няма и да има.
Безмислено е да искаме нещо повече от тези управници,сменяме страната и дано другите управници в другата страна не са същите
Аватар
estoyanova
Мнения: 628
Регистриран на: Съб Авг 23, 2003 1:34 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от estoyanova »

VIVARO явно не си ме чел добре.Написах,че съм била в Либия,както и родителите ми на работа в тази страна и мога доста да разкажа,но не му е тук мястото.Искам да ти кажа,че хората от там се връщат и точно след 1 година са със страшно разклатено здраве,това е една от цените,които се плащат.
Споделям от части мнението но LubO ,относно това,че от всичко намазва Франция.Ами евала на такива държави!Ние кои сме?
Този процес е много мъчителен за доста хора.Той е много повече от политически интереси.Тези хора може да са ти се видяли добре ,но само времето ще покаже дали психиката им е здрава.
Абе всичко е добре,когато свършва добре!
КОЛКОТО ПОВЕЧЕ-ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ
Аватар
OILERS
Мнения: 319
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 3:26 am
Местоположение: slightly south of the Arctic Circle, Canada

Мнение от OILERS »

Не става въпрос за Франция бе хора, те винаги ще бъдат добре,става въпрос за нас в България,въпроса е ,че ние самите нямаме единна позиция по койтои да е въпрос, а чакаме някой винаги да ни помага/не исках да пиша "да ни оправя",че много цинично звучи/.Това което написах си е мое мнение и никого не задължавам с него,не исках и да разпалвам страсти по форума. Не знам дали съм егоист, саможивец или "овълчен",аз просто
се опитвам да живея според правилата на тая "територия" и като много от вас да се надявам да се измъкна заедно с децата си към за-
главието на форума.
невзрачен
Мнения: 39
Регистриран на: Сря Окт 05, 2005 6:40 pm

Мнение от невзрачен »

Не говорете празни приказки!
Пуснете по една сълза като мен ,виждайки днес сутринта на първа страница на кебежките безплатни вестници снимката на наште хора.
Ама искрено.Това е достатъчно.
Всеки може да е колкото си иска луд,стига да не пречи на другите!
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

невзрачен написа:Не говорете празни приказки!
Пуснете по една сълза като мен ,виждайки днес сутринта на първа страница на кебежките безплатни вестници снимката на наште хора.
Ама искрено.Това е достатъчно.
Извинявай, ама не разбрах защо трябва да ревеме? :shock:
Let it go...
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

ми може би щото сме човеци :oops:
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

А сега чичко Буш да ги почва.
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Lub0 написа:...
Така че стига вече глупости и циркове, аз ако съм на мястото на сестрите, че върна тези пари и привилегии и ще им кажа на политиците да си ги заврът отзад и никога няма да им простя тези 9 години... ...
Lubo,
"Сърдитко Петко - празна му торбичката" - затова според мен е хубаво да им се дадат всичките тези неща и те трябва да ги вземат. Всички медии и компании които им "дават" ще направят 20х повече от това, което дават.
Мен ако питат, и на тях по един милион $ трябва да им дадат, както на семействата.

Въпросът е как точно се заразиха тези 400 деца ... Пази боже !

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Mark написа: Въпросът е как точно се заразиха тези 400 деца ... Пази боже !
Заразиха се точно защото на никй не му е пукало какво става в болницата и защото всеки си е затварял очите, "наведена главица сабя не я сече", нали знаеш, и после почват оправданията, "ами то така си е било винаги", "ние само работим тука, какво да направим", "от нас нищо не зависи" и т.н.
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Lub0 написа:
Mark написа: Въпросът е как точно се заразиха тези 400 деца ... Пази боже !
Заразиха се точно защото на никй не му е пукало какво става в болницата и защото всеки си е затварял очите, "наведена главица сабя не я сече", нали знаеш, и после почват оправданията, "ами то така си е било винаги", "ние само работим тука, какво да направим", "от нас нищо не зависи" и т.н.
Станалото станало, зло с друго зло не се лекува (или по-точно няма ефект) в повечето случаи. За семействата на децата е най-добре така (ако може въобще да е добре) , и за сестрите това е мечтания вариант.

Загадката остава - има ли умишлено заразяване ? ... Ако има е жалко и за децата и за БГ защото "главния виновник" си е безнаказан на свобода.

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
flyfish
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 11:36 am

Мнение от flyfish »

ПРЕСТЪПНА НЕБРЕЖНОСТ ОТ СТРАНА НА МЕДИЦИНСКИ ПЕРСОНАЛ.В случая с потресаващи размери.Кой е виновен?Някой е виновен.

[quote="Lub0 Заразиха се точно защото на никй не му е пукало какво става в болницата и защото всеки си е затварял очите, ...."ами то така си е било винаги", "ние само работим тука, какво да направим", "от нас нищо не зависи" и т.н.[/quote]

400 дечица,я си ги представете едно до друго.....ами семействата...
Нама повод за радост,да знаете..
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Според мен,това е умишлено и планувано от страна на Либия.
Не вярвам няколкото на брой медицински служители и всичките българи да са направили това. И в същото време да не излезе замисленото на яве се решава да има и палестински служител.
Това е било умишлено и планувано,за да могат както вече стана да получават пари,магистрали,инфраструктура и други.Е със сигурност не е било всичко точно така планувано,едвали са очаквали толкова дълъг развой на нещата,но краят вече е на лице.
И дали изобщо толкова много деца са били заразени,защото това наистина са много деца,ВСИЧКИТЕ ДЕЦА и защо само деца.
А някой изобщо установи ли тази бройка,мисля не.Това си останаха само думи на Либия.
Отнеха се години живот на едни хора,които са решили да поспестят малко парички, за да могат да си вземат жилище ,кола и някой други неща в БГ.Не вярвам за умишленото заразяване да са виновни ТЕ(ако изобщо е имало такова.Преди около 15 години,ние си живеехме в Благоевград и в нашия блок майка ми имаше една приятелка,която един ден беше намерила решение и замина за Либия,точно като сестра.Няколко години не се беше върнала.Накрая като си дойде си ремонтира жилището,взеха си и друго и кола,това беше .
Страни като Либия,Турция,Иран,Ирак,Афганистан и подобни са под всякакъв морален и човешки живот.Нищо,че Турция е в евросаюза,имам приятел турчин,които ми сподели,че в някой по "забутани" райони на турция неща никак не са европейски (изнасилват се и мъже,жените са като слуги и други.).
Но за жалост някой хора отиват и там.....

Вижте това http://www.clip4e.com/playfscr.php?id=o ... t_tramplin

Хората в тези държави (и някой които съм пропуснал) са ЛУДИ ,това е.
А нашите българи бяха на неточното място в неточното време и си платиха много. И нека да не забравяме ,че всеки един от нас може да бъде на тяхно място,заради някой луд терорист,камикадзе и прочее.
pantata
Мнения: 547
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 10:33 pm
Местоположение: Oakville, Canada

Мнение от pantata »

Dparo u TaHq написа:Нищо,че Турция е в евросаюза,имам приятел турчин,които ми сподели,че в някой по "забутани" райони на турция неща никак не са европейски (изнасилват се и мъже,жените са като слуги и други.).
Турция не е в евросъюза.. не го приемай като заяждане, само уточнение.. Турция се опитва да влезе в ЕС, но едва ли ще ги огрее скоро..
Everyone should believe in something -
I believe I'll have another drink.
dionis
Мнения: 137
Регистриран на: Пон Яну 12, 2004 10:40 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dionis »

flyfish написа: 400 дечица,я си ги представете едно до друго.....ами семействата...
Нама повод за радост,да знаете..
Няма какво да си ги представяме, ето едно от тях

http://www.tripolipost.com/includes/new ... kah[1].JPG

Не ми се връзва с тази снимка

http://images.ibox.bg/2007/07/24/29966/430x333.jpg

Малко състрадание поне да бяха показали....
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Айде сега Либия ги заразила нарочно... това е точно толкова безумно твърдение, колкото и твърдението, че ЦРУ платило на сестрите да ги зарази...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Публикувай отговор