Мога ли да си открия банкова сметка

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
pepino
Мнения: 133
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 11:33 am
Местоположение: Edmonton, NW

Мнение от pepino »

Какво си играете да откривате банкови сметки от България, с толкова писане по темата можехте цяла банка да направите. Подаваш си заявката с писмото за визи в Букурещ, и докато си купиш билетите за самолета, MICC ти е помогнало да станеш чорбаджия.Крали Марко явно никога не е стъпвал в Льоландия, щом толкова се пени. Първия път като поисках банков акаунт ми отказаха, щото съм нямал социален номер, въпреки че им висях в клона 1 час, а той от БГ'то се надява.
kralimarko

Мнение от kralimarko »

ами аз си отворих без никакав проблем .амо може би е за6тото мога да говориа и 4ета на ангийски.затова публикувам имейла от банката който полу4их...а това 4е си висиал на опа6ка 1 или 2 4аса обикновенно не го взимат под внимание при отвариането на акаунт.good luck
Последно промяна от kralimarko на Пон Юни 18, 2007 7:13 am, променено общо 1 път.
kralimarko

Мнение от kralimarko »

analgin написа:
kralimarko написа:zdrasti -analgin....az ne iskam da sazdavam naprejenie no si mislia che kogato shte obijdash niakoi che zadava glupavi ili tapi vaprosi ne e li po dobre prosto da podminesh negoviat post i da ne si izlivash chuvstvata varhu chovek koito ima mujda ot pomosht...az lichno namiram mnogo info v neta no si e drugo da popitash hora koito veche sa minali po tozi pat i mogat da ti predlojat razlichni alternativi za reshavane na problema i tn..tuk v tozi forum ima hora koito naistina davat interesna i specifichna informacia i po niakoga se zarajdad interesni i mnogo polezni sporove tai kato vseki[ ili povecheto ] govori ot lichen opit .znam che ni v kravta na nas bulgarchetata da se zaiajdame i da pokazvame kolko sme veliki --to si ni e nacionalna cherta ne mojem da ia promenim lesno.no vse pak ...PRIATELSKI PRIZOVAVAM VSICHKI -AKO SHTE OBIJDASH ILI SHTE KARASH NIAKOI DA SE CHUVSTVA ´mnogo malak´ I NEDORAZVIT ...PO DOBRE NE GO PRAVI..PROSTO PODMINI TOZI POST KOITO SAZDAVA CHUVSTVO NA GNIAV VAV TEB .....I IZOBSHTO NE ODGOVARIAI...CHETA FORUMI NA ISPANSKI [ZA CANADA I NAI RAZLICHNI DRUGI] DO SEGA NE SAM VIDIAL NIAKOI DA SE ZAIAJDA I DA OBIJDA DRUG MEMBER...AMA CHESTNO VI KAZVAM ....NE ZNAM ZASHTO E TAKA NO V TEZI FORUMI TUK IMA NIAKOLKO CHOVEKA KOITO OTBLASKAT MNOGO MNOGO MNOGO ...MNOGO AMA MNOGO HORA KOITO ISKAT DA RAZMENIAT MNENIA PO VAZPITAN NACHIN ....AZ ZNAM CHE PONE 7-8 CHOVEKA SHTE ME OPLUIAT ...NO SAM PODGOTVEN...vechna drujba deto kazvate ´Tate na Brejnev´ i mnogo zdrave i kasmet na vsichki
Нямам никакво намерение се напъвам да ти чета шльоковищата. Ако ще пишеш на латиница за кореспонденция с мен можеш да използваш английски, френски или испански.
kralimarko

Мнение от kralimarko »

ти аналгин-4о иавно си по добар да обижда6 хората както направи с оназа дама в на4алото дето пита6е савсем 4ове6ки ............но когато те критикуват за милиат ти ´приателски тон´ тогава дори не знае6 и да 4ете6.така не бива мило другар4е
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Мнение от analgin »

kralimarko написа:ти аналгин-4о иавно си по добар да обижда6 хората както направи с оназа дама в на4алото дето пита6е савсем 4ове6ки ............но когато те критикуват за милиат ти ´приателски тон´ тогава дори не знае6 и да 4ете6.така не бива мило другар4е
Истината трябва да се казва в очите.

Към теб поздравления за сметката, ако дадеш и номера на акаута ти ще ти преведа 20$ и така наистина ще се съм 100% сигурен, че не само си правиш гимнастика на пръстите по клавиатурата, а и подаваш достоверна информация.
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

analgin написа:
kralimarko написа:ти аналгин-4о иавно си по добар да обижда6 хората както направи с оназа дама в на4алото дето пита6е савсем 4ове6ки ............но когато те критикуват за милиат ти ´приателски тон´ тогава дори не знае6 и да 4ете6.така не бива мило другар4е
Истината трябва да се казва в очите.

Към теб поздравления за сметката, ако дадеш и номера на акаута ти ще ти преведа 20$ и така наистина ще се съм 100% сигурен, че не само си правиш гимнастика на пръстите по клавиатурата, а и подаваш достоверна информация.
Той не е в БГ и най-вероятно е в Щатите и наистина може да си открие сметка тук.
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
Hellboy

Мнение от Hellboy »

Винаги ме е забавлявала много системата на запитвания тук.
Значи никой не пита, след като е прочел, каквото му е достъпно, за пътя по който да върви, за да си реши въпроса, а пита дали може да си реши въпроса.
Класически случай:
Въпрос:
"Тъй като съм от 45 години с печка с конвекция и всичките ми роднини от 6 поколения също са били, а леля ми Гинка е родена на мястото в столицата, където по-късно сложиха жълти плочки със сребърна лъжица в устата, мога ли да имам такава в Монтреалския си апартамент?"
Отговори:
"Да"
"Не"
"Ако си купиш"
"Ако си намериш"
"Ти си тъпа!"
"Въпроса ти е тъп!"
"Кучето ти е бясно!"
"Хълбой не е прав!"
и прочие подобни салати.
Реакция на питащия:
"Тука пишат много прости хора ве! Ега ти комплексарите!Вие кат сте свикнали да си перете на реката за какво ви е пералня!" и други такива помии.

Вместо на конкретния апартамент , които привлича внимание да се пита има ли възможност за печка с конвекция и ако да - каква.

Със същия успех мога да запитам : "Мога ли да пиша във форума?" и след туй седи и чети отговори.

Предлагам на портала да се сложи подробно ръководство как се задават въпроси. То, не, че някой ще го прочете , но това ще даде основание на модераторите, да трият простотиите, писани и на кирилица.

Знам, че не малко са свикнали да питат като Вуте:
Вуте:"Добър ден, Пено!"
Пена: "УУУ къв си и ти Вуте! С две думи ма склони!"
Последно промяна от Hellboy на Пон Юни 18, 2007 10:22 pm, променено общо 1 път.
Hellboy

Мнение от Hellboy »

освен когато сценария не се развие така:

Мога ли да си обръсна главата?
Не!
З-А-Щ-О ?
...
Аз пък си я обръснах!Пукайте се!
Hellboy

Мнение от Hellboy »

Хората пишещи тук не са задължени да отговарят!
И спецялно тези дето знаят ! :lol:
Аватар
pepino
Мнения: 133
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 11:33 am
Местоположение: Edmonton, NW

Мнение от pepino »

kralimarko написа:ами аз си отворих без никакав проблем .амо може би е за6тото мога да говориа и 4ета на ангийски.затова публикувам имейла от банката който полу4их...а това 4е си висиал на опа6ка 1 или 2 4аса обикновенно не го взимат под внимание при отвариането на акаунт.good luck
Аз не знам дали можеш да четеш и говориш на ангийски, но явно българския ти куца много и хич не го разбираш, защото ако се върнеш на постинга ми и го препрочетеш, ще видиш че никъде не съм писал че съм висял на опашка. Айде със здраве, и леко с яйцата:-)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Аз от баба ми знам и две-три французойки:
-Който много пита ,бързо остарява. :wink:
emiliana

Мнение от emiliana »

Hellboy написа:Винаги ме е забавлявала много системата на запитвания тук.
Значи никой не пита, след като е прочел, каквото му е достъпно, за пътя по който да върви, за да си реши въпроса, а пита дали може да си реши въпроса.
Класически случай:
Въпрос:
"Тъй като съм от 45 години с печка с конвекция и всичките ми роднини от 6 поколения също са били, а леля ми Гинка е родена на мястото в столицата, където по-късно сложиха жълти плочки със сребърна лъжица в устата, мога ли да имам такава в Монтреалския си апартамент?"
Отговори:
"Да"
"Не"


Казва го ютията.
"Ако си купиш"
"Ако си намериш"
"Ти си тъпа!"
"Въпроса ти е тъп!"
"Кучето ти е бясно!"
"Хълбой не е прав!"
и прочие подобни салати.
Реакция на питащия:
"Тука пишат много прости хора ве! Ега ти комплексарите!Вие кат сте свикнали да си перете на реката за какво ви е пералня!" и други такива помии.

Вместо на конкретния апартамент , които привлича внимание да се пита има ли възможност за печка с конвекция и ако да - каква.

Със същия успех мога да запитам : "Мога ли да пиша във форума?" и след туй седи и чети отговори.

Предлагам на портала да се сложи подробно ръководство как се задават въпроси. То, не, че някой ще го прочете , но това ще даде основание на модераторите, да трият простотиите, писани и на кирилица.

Знам, че не малко са свикнали да питат като Вуте:
Вуте:"Добър ден, Пено!"
Пена: "УУУ къв си и ти Вуте! С две думи ма склони!"
:P :lol: :lol:
Публикувай отговор