Криза в горската промишленост

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
невзрачен
Мнения: 39
Регистриран на: Сря Окт 05, 2005 6:40 pm

Мнение от невзрачен »

гери искаше информация за възможностите за научна работа в
областта на управлението и стопанисването на горите.Това,че закриват
дъскорезници и фабрики за картон и хартия е малко настрани.
Всеки може да е колкото си иска луд,стига да не пречи на другите!
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Криза в горската промишленост

Мнение от filipne »

krimon написа:настъпвала в Квебек. Закрити са 18 големи завода и в скоро време над 2400 човека ще останат без работа в този сектор (Commonwealth Plywood и Tembec). Това го пиша за гери81, която се интересуваше от тази сфера на дейност и ако иска и тодор да каже някоя и друга успокоителна дума по въпроса ...
Ама моля ви се , за какви кризи говорите ??? В Канада кризи не е имало., няма сега и никога няма да има !!! :lol: :lol: :lol:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

филипне - ,,не, не ,не, не , не,не е хубаво никъде , не, не , не , не , не, не е да не съм добре , не , не , не , не , защо пък не :?: :roll:
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

Странджата написа:филипне - ,,не, не ,не, не , не,не е хубаво никъде , не, не , не , не , не, не е да не съм добре , не , не , не , не , защо пък не :?: :roll:
Да нямаш някакви говорни дефекти , че само "не" излиза от устата ти :evillaugh3: :evillaugh3: :evillaugh3:
Последно промяна от filipne на Пон Юни 18, 2007 4:00 pm, променено общо 1 път.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

не , това е един опит за кратко описание на един черногледец , който още се мъчи в Канада :lol:
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Re: .

Мнение от krimon »

Slavena написа:Кримон, защо си губиш времето със "специалисти" :shock: , които смятат, че дървообработването и стопанисването на горите са две незвисими една от друга области, но може би греша все пак аз не съм подготвяна за работа в министрество!!!
де да знам и аз :beer: :beer:

може би щото не съм работила в Министерство и не съм и чувала как се влиза в нАучната сфера в Канада :P
geri81
Мнения: 41
Регистриран на: Пет Фев 09, 2007 1:39 pm

Отговор

Мнение от geri81 »

Не се обиждай Кримон!
Все пак благодаря ти за информацията:"за кризата в горската промишленост"...все пак ще се откажа от идеята да работя в местния канадски завод въпреки,че това ми е мечта...нищо, че не е по моята специалност :lol: :lol: :lol:
Кризи има и в България и то много големи! И именно пак в горската промишленост...само, че с едно уточнение: Гори не останаха в България, а в Канада май още се срещат... :lol: Каквото и да има или няма в Канада човек се ориентира на място и според търсенето. Като не е горско, ще е друго! Това е!
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

Странджата написа:не , това е един опит за кратко описание на един черногледец , който още се мъчи в Канада :lol:
Извинявай, не знаех , че си такъв :wink:

Апропо, какво черногледо видя в изказването ми ? Или просто ей така с лека ръка лепиме етикетите и си чешеме крастата ???
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: .

Мнение от balbi »

Slavena написа:Кримон, защо си губиш времето със "специалисти" :shock: ,които смятат , че дървообработването и стопанисването на горите са две незвисими една от друга области , но може би греша все пак аз не съм подготвяна за работа в министрество!!! :roll: !
Щото Кримон е от дубрити! Затова се занимава с пандишпанци!
Тъй е тя!:)
Hellboy

Re: Криза в горската промишленост

Мнение от Hellboy »

krimon написа:настъпвала в Квебек. Закрити са 18 големи завода и в скоро време над 2400 човека ще останат без работа в този сектор (Commonwealth Plywood и Tembec). Това го пиша за гери81, която се интересуваше от тази сфера на дейност и ако иска и тодор да каже някоя и друга успокоителна дума по въпроса ...
Тъй като информацията е водеща сила в днешно време и трябва да се научим да я ценим, нека да оценим горната информация.
Значи в горното се съобщава за страшната криза дето настъпвала и за закриването на 18 завода и дори се заплашва в близко бъдеще 2400 души да останат без работа. Дали те са свързани с тези 18 завода и колко са "дървените" заводи в Квебек туй е мистерия. А и колко души остават без работа всеки ден в Квебек и туй е тайна. Понякога когато се съобщава новина се пише ти откъде я знаеш. Измислил ли си я! Присънила ти се ! Или смяташ , че така ще стане щото получаваш вести от Марс!
Да минем на адресанта/получателя на таз страшна и важна информация.
На вниманието на Гери81!
Аз отначало си мислех , че Гери81 се интересува от закриване на заводи, след туй от останали без работа хора и накрая разбрах , че става въпрос за горската промишленост.
Какво се очаква от Гери81?
Да се разсипе от благодарности за своевремената информация и от утре да се интересува от компютри. Никакви заводи не се закриват в Квебек за компютри, а и никога не са се закривали. :lol:
Но ако иска и Тодор да каже нещо успокоително по въпроса. :lol:
(Тодор ми се издига в очите - трае си! :lol: )
Hellboy

Мнение от Hellboy »

Извинете!
Дали под завод в горската промишленост се разбират дърварите! и тез дето транспортират и бичат трупите. и След туй изкарват трупи, дъски мертеци и плайууд и масонайт и друг дървен матерял.
Значи
Нашия научен институт е потребител на таквиз неща , но на повечето пише Алберта. А един път тоз дето купува се беше преборил и имахме китайски пльайууд по под 20 КАД листа. Ами той направо за мебели да правиш с него бе. Ега ти финисьона. Обеща пак да земе та да си направим и нии мебели като хората. Стига на детето са му влизали трески като си нарежда играчките на шкафчето дето му го направих за деня на детето. :lol:
Публикувай отговор